2:3
1:3
- : -

Florbal Ústí - TJ Sokol Nové Strašecí 9:7
2. Eliška Poláková, 4. Adéla Kubíková, 12. Elena Nygrýnová, 15. Klára Mečířová, 16. Adéla Kubíková, 17. Petra Bratschaedlová, 28. Adéla Kubíková, 30. Markéta Kociánová, 60. Natálie Neumanová - 3. Lucie Kalinová, 24. Klára Šarochová, 30. Kristýna Kleknerová, 38. Eliška Matějková, 45. Klára Šarochová, 51. Eliška Matějková, 55. Nina Schumannová; rozhodčí: Martin Procházka - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tereza Kejřová 15 - Vendula Lisá 20; po třetinách: 6:1, 2:3, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Florbal Ústí - 10, TJ Sokol Nové Strašecí - 7
60:00
Vyjádření domácího trenéra p. Michal Wildhabera: "Běhavé utkání, které jsme málem odevzdali soupeři na zlatém podnose. Tentokrát to ale nejde za hráčkami. Na zítra se musíme lépe připravit. Děkuji soupeři za utkání a přeji mnoho zdaru do dalších utkání.
60:00
Vyjádření trenéra hostí p. Jánského Zdeňka: " První třetina nás bohužel stála celé utkání, holky v dalších dvou ukazali kvalitu a nasezení, na skvělě připravaného soupeře to však nestačilo. děkujeme za skvělé utkaní.
60:00
59:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Natálie Neumanová bez asistence (9:7).
57:38
Jeden z rozhodčích si vyzkoušel, jaké to je přepadnout přes mantinel. Děkujeme za kulturní vložku
56:52
Schumannová mohla vyrovnat, ale těsně minula
54:21
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Eliška Jandová (8:7).
54:21
A je to pouze o jednu branku
53:30
Neumanová sama před brankou, ale v rozhodující moment se jí nepovedlo zkrotit balonek
52:14
střela Kociánové se otřela o břevno
50:34
Musíme přiznat, že poslední třetina určitě patří hostujícímu celku
50:03
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Klára Šarochová (8:6).
50:03
že by drama?
49:52
Lisá předvedla dobrý výhoz
48:58
Kubíková se snažila prosmýknout mezi třema hráčkama, to se jí ale nepovedlo. Vybojovala alespoň standardní situaci
47:50
Zápas začíná mít lehce ospalé tempo, na některých hráčkách jde vidět únava
46:10
Šímová dobře mířila na zadní tyč, střela ale pouze mihla levou tyč
44:03
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Šarochová, asistoval Eliška Matějková (8:5).
39:18
Vyloučen hráč Eliška Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
39:18
Ústecké hráčky jsou prostě rychlejší, čímž získávají fauly za sekání
39:00
Minuta do konce druhé periody
37:02
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Zuzana Tučková (8:4).
37:02
Tohle byla ovšem parádní trefa, když míček mezi nohama stečovala Matějková za záda brankářky
36:30
Hostující hráčky dnes nepřijely se zásobami střelného prachu
36:18
Poláková končí na zemi, vypadá to ale, že bude vše v pořádku
33:30
Vyloučen hráč Lucie Kalinová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
33:26
Štolobvá unikla a získala výhodu. Bude se hrát 4na4
32:55
Vyloučen hráč Adéla Kubíková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
29:29
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová, asistoval Eliška Nedvědová (8:3).
29:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Markéta Kociánová, asistoval Barbora Gabrielová (8:2).
29:17
Vidíte, stačí vystřelit
28:52
Druhá přesilovka vypadá o něco lépe než ta pravní, ale pořád počet střel v početní výhodě nepřekročil číslo 0
28:17
28:17
Neumanová vybojovala druhou přesilovou hru pro svůj tým
27:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Klára Mečířová (7:2).
27:36
Hráčky Nové Strašeci předvedli pěknou kombinaci, střela ale netrefila branku. Naopak domácí hráčky svojí kombinaci dotáhly do úspěšného konce
26:01
Špírkové střela proletěla těsně vedle pravé spojnice
24:22
Tým hostí nabral druhý dech a točí ústecké hráčky kolem své branky
23:40
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Šarochová bez asistence (6:2).
23:40
domácí brankářka si vybrala slabší chvilku a pouští za sebe balonek po střele Sarochové
20:00
Jsme zachráneni!!! Časomíra se vrátila z dovolené a je opět k dispozici.
20:00
Střely v první třetině: Florbal Ústí - 11, TJ Sokol Nové Strašecí - 8
20:00
19:50
Hlavní pořadatel by měl k dnešní výplatě dostat i něco na vykřičené hlasivky. Pokud bude takhle hlásit čas po celý zápas, tak bude večer veselo.
19:00
Náše stopky řvou "minuta do konce"
18:14
pomalu se blížíme ke konci třetiny, Jsem zvědavý, co nám poslední dvě minuty nabídnou
17:05
Kačí Šímová si trošku popletla sporty a za vlastní brankou předvedla špičkový rozštěp. Od poroty u pořadatelského stolu získává 9.5/10
16:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petra Bratschaedlová, asistoval Markéta Kociánová (6:1).
15:59
Kejřová dnes čaruje v brance
15:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Daniela Tomanová (5:1).
14:57
Tučková prokličkovala celé hřiště, nad pravou nohou domácí brankářky však nevyzrála
14:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Klára Mečířová, asistoval Elena Nygrýnová (4:1).
13:58
Blíží se čtrnáctá minuta a my pozorujeme impozantní florbal od obou týmů
11:58
Hostující Kleknerová vyslala slušný projektyl z půlky hříště, domácí brankářka však pozorná
11:38
Nepřehledná situace před brankou skončila míčkem v síti
11:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Elena Nygrýnová, asistoval Natálie Neumanová (3:1).
06:12
Vyloučen hráč Eliška Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.