1:1
0:0
SK Jihlava

Torpedo Exelsior Havířov - SK Jihlava 3:4pn
6. Karolína Šablaturová, 8. Barbora Kučerová, 46. Alexandra Hegingerová - 7. Markéta Jašková, 22. Hanka Krčálová, 52. Sára Syrovatková, N Michaela Dolejší; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 12 - Daniela Václavková 20; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Exelsior Havířov hráč Tereza Nykodymová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Michaela Dolejší a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Exelsior Havířov hráč Barbora Kučerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Kristýna Běhounková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Exelsior Havířov hráč Karolína Šablaturová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Eliška Kučerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Exelsior Havířov hráč Vendula Šimonová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Hanka Krčálová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Exelsior Havířov hráč Alexandra Hegingerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Tereza Slavíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Exelsior Havířov hráč Barbora Kučerová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Michaela Dolejší a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
O osudu dnešního utkání rozhodnou až samostatné nájezdy.
65:00
Střely na branku v prodloužení: Torpedo 2, Jihlava 1
65:00
Střely celkem: Torpedo 23, Jihlava 15
65:00
Komentář trenéra hostujícího týmu pana Komendy: Po taktické stránce se nám povedlo zahrát to, co jsme potřebovali a hra vypadá čím dál líp. Holkám moc děkuji za nasazení a chuť do hry. Děkujeme soupeři
65:00
Komentář trenéra domácího týmu, pana Martinka: Dnešní a včerejší zápas se dá popsat jako den a noc. Holky do toho daly všechno, ale bohužel nám to dnes nelepilo, opět nás o body obralo neproměňování šancí. Soupeři děkujeme, přejeme šťastnou cestu domů a doufáme, že koronavirová pauza bude co nejkratší a brzy se zas vrátíme na palubovky.
65:00
64:10
Timeout SK Jihlava
64:10
Vyloučen hráč Vendula Šimonová družstva Torpedo Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
63:55
Nyní byla Hegingerová až příliš důrazná a Jihlava bude rozehrávat.
62:57
Hegingerová před brankou promáchla.
62:03
Vyloučen hráč Kristýna Běhounková družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
62:03
Domácí dostávají ideální příležitost k rozhodnutí dnešního utkání.
61:53
Prodloužení zatím z obou stran velmi opatrné.
60:51
Hra přerušena, Kučerová zůstává ležet na hřišti.
60:00
60:00
Základní hrací doba rozhodnutí nepřinesla, čeká nás přídavek utkání v podobě prodloužení.
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Torpedo 5, Jihlava 2
60:00
58:41
Šablaturová z otočky míjí branku, vzápětí neuspěla ani Šimonová.
58:01
Poslední dvě minuty.
57:13
Jihlava bude rozehrávat na polovině hřiště.
56:17
Hegingerové nahození na bránu končí v rohu.
54:44
Pokorná nevyužila obrovské chyby jihlavské obrany.
52:47
Jihlava je při chuti, Slavíková v další šanci.
51:31
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Sára Syrovatková, asistoval Kristýna Běhounková (3:3).
51:31
Ojedinělý jihlavský pokus končí v domácí brance.
49:37
Hráčky Torpedo trpělivě rozehrávají a čekají na skulinku v jihlavské obraně.
47:12
Domácí získávají míček a střídáním uklidňují hru.
45:37
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Vendula Šimonová (3:2).
45:37
Na středu zůstala volná Hegingerová, která zamířila přesně.
44:13
Vyloučen hráč Jitka Vilišová družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra bez hokejky.
44:13
Vilišová hrála chvíli bez hole, domácí mají příležitost přesilové hry.
43:02
Hráčky Torpedo výrazně zvyšují aktivitu a nepouští Jihlavu z vlastní poloviny.
42:09
Schindlerová z dálky vyzkoušela pozornost Václavkové.
37:33
Hegingerová schytala úder hlavy, naštěstí se rychle zvedá.
36:48
Marečkové střela zablokována.
35:07
Obrovský závar v brankovišti Jihlavy.
32:54
Pokorná se prokličkovala obranou hostí, ale zakončit se ji nepodařilo.
32:31
Kučerové pohotová střela tesně nad.
32:00
Václavková vyráží střelu Gawryšové.
31:10
Hra je teď plná nepřesností na obou stranách.
28:50
Hráčky Jihlavy kombinují, k ničemu nebezpečnému se však nedostávají.
27:35
Vyloučen hráč Tereza Nykodymová družstva Torpedo Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:35
Nykodymová to přehnala s důrazem a míří na trestnou lavici.
25:55
Domácí hráčky ztrácejí lacině míček při své vlastní rozehrávce.
24:10
Jihlava hrozí z protiútoku, skvělá Schoupalová.
22:57
Domácí si chtějí vzít vedení zpět a přidávají na aktivitě.
21:06
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Hanka Krčálová bez asistence (2:2).
21:06
Krčálové první projekty jen těsně minul pravou tyč, o pár vteřin se již nemýlila a máme znovu vyrovnáno.
20:10
Jihlava po vyhraném buly zakládá útočnou akci.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: Torpedo 6, Jihlava 7
20:00
18:25
Hegingerová si dělala prostor v brankovišiti, míček se k ní ale nedostal.
17:40
Schoupalová se teď rychle přesunula a zabránila téměř jistém gólu.
16:18
Jihlava teď byla delší dobu nastěhovaná na polovině domácích, žádná ze střel však ke Schoupalové neprošla.
14:11
Ani pokus Hegingerové nekončí gólem.
13:25
Kučerová nastřeluje tyč!
11:49
Marečkové pokus nesedl a končí vysoko v ochranné síti.
10:42
Nepřesná rozehrávka, Schoupalová zachraňuje domácí.
09:57
Kupcová skvěle našla Pokornou, té se však míček zamotal mezi nohy.
07:22
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil Barbora Kučerová, asistoval Kristýna Pokorná (2:1).
07:22
Vyrovnaný stav utkání netrval příliš dlouho, Kučerová vrací domácím vedení zpátky.
06:06
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Markéta Jašková, asistoval Simona Kittlerová (1:1).
06:06
Jašková propálila vše co ji stálo v cestě a rychle vyrovnává.
05:41
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Alexandra Hegingerová (1:0).
05:41
Šablaturová vymetá pravý horní roh jihlavské branky.
04:02
Gawryšová zblokovala první jihlavský pokus.
02:49
Další závar v brankovišti Jihlavy.
01:27
Kučerová v první obrovské šanci, skvělý zákrok hostující gólmanky.
00:18
Domácí hráčky na útočné polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Kristýna Běhounková, Sára Syrovatková, Michaela Dolejší, Tereza Slavíková, Eliška Kučerová
00:00
Line-up domácích Torpedo Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Kateřina Szotkowská, Tereza Nykodymová, Vendula Šimonová, Alexandra Hegingerová, Karolína Šablaturová