3:2
- : -
FBC Přerov

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Přerov 7:3
4. Nela Mičánková, 11. Kateřina Jiránková, 13. Martina Joudalová, 32. Helena Klazarová, 42. Nela Mičánková, 48. Martina Joudalová, 49. Nela Mičánková - 25. Markéta Šrámková, 49. Tereza Čevelová, 55. Tereza Oherová; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Malinová 18 - Gabriela Kotyzová 11, Lucie Řeháková 14; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:2;
60:00
59:59
Střely - domácí 12: hosté 5
59:59
Nejlepší hráčky utkání: za hostí Němcová Anna, za domácí Mičánková Nela
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes po slibná pětiminutovka na začátku utkání, kdy neproměníme své šance a pak vypneme a začneme hrát až po fénu. Umíme vyrovnat hru, ale trápí nás neproměňování i těch největších šancí. Musíme zlepšit fyzičku, bez té to nejde. Teď budeme mít asi prostor se nachystat na další utkání. Děkujeme soupeřkám za dobré utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: I přesto, že je soupeř zatím bez bodů v tabulce, tak jsme věděli, že umí být střelecky aktivní, byli jsme na to tedy připraveni. Nakonec utkání bylo v ospalém režimu a vůbec nám to nevyhovovalo, ale gólově to naše holky zvládly, tak bereme první výhru do tabulky. Ale tento styl hry neprosazujeme a budeme chtít hrát více aktivněji. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
59:03
Přerov se dostává na naší polovinu. Střely z dálky, které míjí bránu
56:12
Mičánková získává balonek na půlce nahrává na Joudalovou a ta hledala ještě Kulhavou
54:34
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tereza Oherová, asistoval Veronika Dědková (7:3).
53:14
Rtyně kontroluje oslabení. Urbášková střílí z dálky, bohužel mimo
52:16
Vyloučen hráč Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
51:20
Němcová uniká po pravé straně naší obraně. Malinová s přehledem chytá
48:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Nela Mičánková, asistoval Martina Joudalová (7:2).
48:28
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tereza Čevelová bez asistence (6:2).
48:28
Únik Čevelové končí gólem
47:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Martina Joudalová, asistoval Nela Mičánková (6:1).
43:38
Únik Lucky Ondráčkové, zastavena čistě za polovinou hřiště.
42:46
Krásný unik Evy Urbáškové, střela byla zblokována
42:26
Souboj u mantinelu, míček získává Rtyně
41:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Nela Mičánková bez asistence (5:1).
38:19
Vyloučen hráč Jana Boháčová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
38:19
Rtyně jde do přečíslení, zastavena faulem Boháčové
37:53
Krásna střela od mantinelu hostující hráčky Němcové, naše golmanka Malinova připravena
34:50
Krásný zákrok Malinové, která tak drží skóre 4:1
32:16
Vyloučen hráč Bára Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
32:16
Romančáková uniká obraně Přerova, kde ji s faulem zastavuje Guďourková, i tak střela zazvonila o tyčku.
31:21
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Helena Klazarová, asistoval Nela Mičánková (4:1).
31:21
Střídání brankáře. Nový brankář Lucie Řeháková družstva FBC Přerov
31:21
Přes celé hřiště Klazarová uniká a dává gól
29:42
Vyloučen hráč Lucie Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:36
Hráčka hostí Garborová střílí od mantinelu, a naše golmanka Malinová vyráží,
27:47
Tlak hostí se zvyšuje, a mí standartku v rohu
25:12
Urbášková vyváží míček z obrany, nahrává na Kroulíkovou a ta na Romančákovou, která měla prázdnou bránu, ale střela letěla vedle brány
24:20
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Markéta Šrámková, asistoval Jana Hrčková (3:1).
23:50
Hosté se ujímají balonku a tvoří hru. Mají z toho standartní situaci u střídačky domacích
16:25
Po chybě obrany domácích má šanci Přerov, ale včas přistupuje Macháčková a blokuje
14:31
Tvrdý souboj u střídačky domácích, hráčka končí za mantinelem. Standartní situace pro hostí.