1:0
1:4
- : -

FBC Dobruška - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  4:8
15. Diana Peterová, 15. Vanesa Bašová, 39. Diana Peterová, 53. Vanesa Bašová - 10. Veronika Martincová, 12. Petra Ondráčková, 18. Petra Ondráčková, 18. Petra Drápalová, 42. Klára Jahodová, 47. Petra Drápalová, 47. Tereza Baranová, 58. Tereza Baranová; rozhodčí: Ondřej Kubelka - David Richter; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 27 - Barbora Sadílková 32; po třetinách: 2:4, 1:0, 1:4;
60:00
Střely na branku Dobruška 16 - Šitbořice 10
60:00
Komenář hostujícího trenéra: Vyšel nám začátek zápasu, pro to si šli holky už v rozcvičce, o to víc škoda, že v druhá třetině nedáme snad 10 golovek. Třetí třetina nám už vyšla, žádné drama a vyhrát takhle důrazný zápas potěší
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: V dnešním zápase rozhodlo pár momentů naší nekoncentrace, kdy soupeř trestal naše chyby, jinak si nemyslím, že jsme odehráli špatné utkání. Dnes rozhodla produktivita. Díky za zápas, a přeji hezké Vánoce.
60:00
59:35
Doležolová si vybojovala faul, Šitbořice ale zase protestují
59:11
Ulbrichová z výběhu dává gol, ale ten rozhodčí po konzultaci a po námitkách Šitbořic neuznali
58:05
Jedličková šla do útoku a snažila se nahrát Peterové S. přihrávku ale zmařila Šitobořická hráčka č.6
57:40
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Jana Pražáková (4:8).
56:03
Hraje se ve vysokém tempu
54:40
A hned na to šla Šitbořická hráčka do breaku, ten ale Bašová V. zlikvidovala
54:33
Bašová M. teď zkoušela prohodit míček na bežící Doležalovou, ale přihrávka neprošla přes Šitbořickou hráčku
54:03
Dobruška měla rozehrávku na polovině soupeře, Ulbrichová zkusila míček nahodit, ale bránkářka hosti chytá její lob
53:30
Bašová V. náhrala Poláčkové, která byla osamocená na středu hřiště, branku ale míjí
52:31
Dobruška využivá přesilovku a snižuje na 4:7
52:30
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová, asistoval Patricie Březovská (4:7).
52:26
Vyloučen hráč Petra Ondráčková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
52:26
Dobruška si zahraje přesilovku
51:12
Peterová D. byla v šamci, bohužel ji sjel míček z hokjeky a nestihla vystřelit
49:45
Šitbořice měli dvě šance, jednu zneškodnila blokem Poláčková, druhou brankářka Svobodová
49:06
Vyloučen hráč Denisa Vernerová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:54
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Eliška Jégrová (3:7).
46:52
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Pavla Buráňová (3:6).
44:30
Další šanci měla Poláčková, která vystřeila tahem, bohužel minula a před bránou mohla dorážet Peterová D., která také minula branku
44:30
po buly se do rychlé akce dostala Jégrová, která nahrála na osamocenou Baránovou a ta po zemi vstřelila gol
44:17
Vávrová náhrala Peterové D. před bránu ta ale už byla moc z úhlu a nedokázala vystřelit
43:49
Ulbrichová šla do souboje s hráčkou č. 19 ze Šitbořic a složila ji podle pravidel
42:28
Peterová D. vybojovala standartku na polovině hřiště. té se ujala Vernerová, která vystřelila, ale brankářka hostí její střelu chytla
41:46
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Pavla Buráňová (3:5).
41:43
Šitbořice znovu odskakují do dvoubrankévho vedení potom co obrana Dobrušky nechala před bránou osamecenou hráčku č.3, která se nemílila a vstřelila gol
40:47
Vernerová nahazuje na Bašovou M. ale ta střelu nestihla a míček končí venku z hřiště
38:31
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Vanesa Bašová (3:4).
32:50
Šitbořice měli velkou šanci při svém oslabení, ale obrankyně Ulbrichová tu šamci zlikvydovala
29:50
Vyloučen hráč Diana Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
24:55
Vyloučen hráč Diana Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
20:30
Hned z úvodu druhé třetiny Zeisková po nahrávce Poláčkové střílí na bránu, ale hostující brankářka chytá
20:00
20:00
Střely na branku Dobruška 15 - Šitbořice 14
20:00
17:45
17:40
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Tereza Baranová (2:3).
17:38
Hráčka číslo 19 ze Šitbořic přestřeluuje branku, ale o chvíli na to její spoluhráčka dává gól a posílá svůj tým do vedení 3:2
15:20
Dobruška má rozehrávku z rohu na polovině soupeře
14:58
Bašová V. srovnává a dostává tím Dobrušku zpět do hry
14:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová bez asistence (2:2).
14:53
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Adéla Vávrová (1:2).
14:53
Peterová D. snižuje na 2:1 když se prokličkovala mezi dvěma hráčkama a vystřelila z otočky
13:35
Šance Dobrušky Peterová D. poslala přihrávku na Bašová V. ta vystřelila, ale její střela byla zblokovaná
12:55
Ulbrichová vyslala střelu z poloviny hřiště, ale hostující golmanka ji viděla a bez problémů chytá
12:05
Dobruška rozehrává na polovině hřiště
11:47
Šitbořice unikají do dvoubrankového vedení po akci 2 na 1
11:46
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Jana Pražáková (0:2).