2:1
3:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice B 7:8
6. Vojtěch Koutný, 11. Tomáš Brožek, 33. Patrik Holý, 38. Ondřej Šimek, 58. Jan Cihlář, 59. Patrik Holý, 60. Vojtěch Koutný - 3. Jiří Koklar, 7. David Caha, 8. David Caha, 18. David Caha, 20. Jakub Vojáček, 28. Petr Žáček, 41. David Camrda, 54. Jakub Vojáček; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 10, Petr Toman 0 - Tomáš Švehla 20; po třetinách: 2:5, 2:1, 3:2;
60:00
Počet střel domácích: 11 Počet střel hostů: 3
60:00
Komentář trenéra hostů Filipa Malého: V první třetině se nám dařila koncovka a vytvořili jsme si dostatečný náskok, který jsme podporovali dobrou obranou. Oceňuji soupeře za super závěr a touhu vyhrát. Vítězství si po 2 letech vážíme a doufám, že jej potvrdíme na domácím hřišti. Děkujeme za zápas a zdravíme Štírskou trojici a Camryho do nemocnice.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Šmída: Soupeř si vybudoval náskok v první třetině, který urputně držel až do konce. Chybělo nám větší štěstí, dravost a přesnost v zakončení. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů a těšíme se na odvetu, někdy v červnu?
60:00
59:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Petr Toman (7:8).
58:28
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
58:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Patrik Holý, asistoval Jan Cihlář (6:8).
57:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Cihlář, asistoval Jakub Tejnor (5:8).
56:12
Vyloučen hráč David Caha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:18
Timeout FK Slovan J.Hradec
53:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Lukáš Svintek (4:8).
53:18
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Toman družstva FK Slovan J.Hradec
48:53
Vyloučen hráč Jakub Vojáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
41:16
Vyloučen hráč David Řehoř družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání.
40:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Camrda, asistoval Jakub Vojáček (4:7).
40:00
40:00
Počet střel domácích- 10 Počet střel hostů- 6
40:00
38:17
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
37:02
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Vít Hovorka (4:6).
32:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Patrik Holý, asistoval Jan Šimic (3:6).
27:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Petr Žáček, asistoval Josef Čížek (2:6).
20:59
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Počet střel domácích- 6 Počet střel hostů- 9
20:00
19:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Šimon Perek (2:5).
17:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval David Řehoř (2:4).
10:42
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Ondřej Šimek (2:3).
07:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Ondřej Veselý (1:3).
06:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Jiří Koklar (1:2).
05:58
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Marcel Šuranský (1:1).
04:17
Vyloučen hráč Jakub Vojáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
02:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jiří Koklar, asistoval David Camrda (0:1).
01:50
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Jakub Vojáček, Marek Fučík, Jan Gucko, Jiří Koklar, David Camrda
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Patrik Holý, Michal Hřebíček, Vojtěch Koutný