3:0
3:3
- : -

Fbc Strakonice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:5
19. Tomáš Houska, 38. Karel Šavrda, 39. Miloslav Blahuta, 40. Vojtěch Houska, 44. Daniel Chvosta, 48. Karel Šavrda, 60. David Chvosta - 15. Jakub Mikolášek, 16. Jan Huleš, 48. Jakub Mikolášek, 53. Filip Blažek, 54. Jan Huleš; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Vaníček 19 - Jiří Cisler 29; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:3;
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Dvě třetiny jsme hráli svůj těžký podprůměr. Třetí třetina už lepší, ale soupeř svou zvířecí dravostí zápas i ták zvládl. Vzhledem k tomu, že nám chybělo množství klíčových hráčů, tak to nebyl špatný zápas. V Plzni budem lepší.
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkuji hráčům za parádně vybojované utkání. Škoda menšího výpadku ve třetí třetině, ale jinak skvělý výkon od všech hráčů. Zdravíme Terezku do Brna a Vojta posílá pusu. A ještě klasický pozdrav do Londýna.
59:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Vaníček (7:5).
59:08
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:22
Vyloučen hráč Jan Staněk družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vražení zády.
53:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Jiří Sloup (6:5).
52:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Jakub Mikolášek (6:4).
51:25
Vyloučen hráč David Pilík družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
48:34
Timeout Fbc Strakonice
47:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Patrik Med (6:3).
47:37
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Marek Harman (6:2).
43:31
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval David Chvosta (5:2).
40:00
40:00
39:47
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Šavrda (4:2).
38:47
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta, asistoval Marek Harman (3:2).
37:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jan Staněk (2:2).
37:01
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
18:06
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval David Chvosta (1:2).
15:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Jiří Cisler (0:2).
14:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Hynek Mošna (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Štědrý, David Pilík, Ondřej Baroch, Jiří Sloup, Jan Huleš
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Lukáš Pluskal, Vojtěch Houska, Jan Staněk, Karel Šavrda, Daniel Chvosta
00:00
Zdravíme všechny příznivce florbalu, z dnešního utkání bude možné sledovat online videopřenos na facebookóvé stránce týmu FbC Strakonice - https://www.facebook.com/florbalstrakonice/