0:4
- : -
FbC Písek

Pacovští Honzíci - FbC Písek 6:10
7. Tomáš Krátoška, 12. Andrej Janda, 22. Michal Hošek, 22. Andrej Janda, 31. Lukáš Janura, 36. Martin Zadražil - 3. Jakub Mikeš, 17. Michael Kolínský, 25. Ondřej Mixan, 26. Michael Kolínský, 34. Michal Cigánek, 35. Ondřej Štěpán, 41. Vladimír Lešek, 56. Ondřej Mixan, 57. Michael Kolínský, 60. Václav Staněk; rozhodčí: Jiří Kučera - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3 + Jan Tomšů 5 + Michal Hošek 5:2 + Filip Trkovský 5; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Máca 19 - Vlastimil Dvořák 20; po třetinách: 2:2, 4:4, 0:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra Hanzlíka: Dneska velmi náročné utkání před nucenou pauzou. Dnes jsme nebyli úplně ve své herní pohodě, ale o to důležitější je zisk 3 bodů. Pevně věříme, že herní pauza nebude dlouhá. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
vyjádření trenéra domácích: děkujeme soupeři za hezký zápas.
59:33
Branku družstva FbC Písek vstřelil Václav Staněk, asistoval Michal Cigánek (6:10).
59:17
Vyloučen hráč Filip Trkovský družstva FbC Písek na 5 minut za hrubost.
59:17
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 5 minut za hrubost.
59:17
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 5 minut za hrubost.
59:00
Zápas se blíží ke konci a tým FBC Písek kontroluje hru.
56:55
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Tomáš Biskup (6:9).
55:52
Branku družstva FbC Písek vstřelil Ondřej Mixan, asistoval Filip Trkovský (6:8).
55:52
Hráč se vytočil za bránou pacovských a excelentní střelou zvyšuje náskok píseckých.
55:52
Rychlá kombinace Kolínského s Biskupem vede k dalšímu navýšení náskoku hostů.
53:42
Hra se v rychlém tempu přelévá z jedné strany na druhou.
52:16
Tomšů jde sám na bránu, přestřeluje.
50:30
Hosté se dostávají do brejku po chybné rozehrávce domácích ve vlastním oslabení, branku míjí.
49:28
Dvakrát za sebou se rozezvonila tyčka písecké branky, gól však vstřelen nebyl.
48:46
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:30
Domácí mají výhodu, bude se vylučovat z řad Písku.
45:53
Honzíci přesilovou hru neproměnili.
43:53
Domácí tým dostává šanci srovnat skóre díky přesilovce po vyloučení hráče hostů.
43:52
Vyloučen hráč Tomáš Biskup družstva FbC Písek na 2 minuty za hra rukou.
42:33
Doubek šel sám na brankáře, těsně míjí horní pravý roh soupeřovy brány.
40:47
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vladimír Lešek, asistoval Michael Kolínský (6:7).
40:47
Hráč hostů Lešek míří na bránu z poloviny hřiště a vstřeluje gól.
40:11
Domácí hrají v plném počtu.
40:00
40:00
39:59
Závěrečný tlak v oslabení Pacovští Honzíci ustáli. Zbývá 11 vteřin z Krátoškava trestu, kterými začne třetí třetina zápasu.
39:59
Střely po druhé třetině: domácí: 8 - hosté: 7
38:11
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
38:11
Při pokusu o zastavení soupeřovy střely se Krátoška dopustil přestupku a dostává dvě minuty za blokování hokejky.
35:40
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Martin Zadražil, asistoval Jan Tomšů (6:6).
35:40
Skóre je opět srovnáno po velice důrazném pressingu domácích v soupeřově brankovišti. Branku vstřeluje Zadražil.
34:31
Branku družstva FbC Písek vstřelil Ondřej Štěpán, asistoval Daniel Špírek (5:6).
34:31
Písek vstřeluje gól po chybě pacovského Voldřicha, který ztratil míček při pokusu o rozehrání.
33:05
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Jakub Mikeš (5:5).
32:40
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
32:13
Po signalizovaném vyloučení stahují hosté brankáře a hrají v šesti.
30:37
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Lukáš Janura, asistoval Andrej Janda (5:4).
30:37
Domací Janura proměňuje rychlou akci střelou do levého rohu a dostává Honzíky do vedení.
30:20
Nucená přestávka, kdy domácí hráč Zadražil byl po otřesen po úderu do hlavy.
28:10
Domácímu týmu se nedaří založit akci. Soupeři se brání ve svém obranném pásmu.
25:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (4:4).
25:10
Hosté srovnávají dvěma rychlými góly po chybách a nedůrazu domácích.
24:42
Branku družstva FbC Písek vstřelil Ondřej Mixan, asistoval Václav Staněk (4:3).
24:13
Zápas po dvou rychlých gólech nabírá na tempu.
22:06
Pacovské Honzíky posílá do vedení ukázková kombinace Zadražila s Hoškem. Druhý rychlý gól následuje krátce po té, vstřeluje ho Andrej Janda.
21:56
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Andrej Janda, asistoval František Zajíc (4:2).
21:35
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Martin Zadražil (3:2).
21:00
Druhá třetina začala v rychlém tempu, několika svižnými protiútoky obou týmů.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: domácí: 7 - hosté: 13
19:06
Hráč hostí Biskup rozezvonil konstrukci branky, gól však nepadl.
16:55
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Vladimír Lešek (2:2).
16:55
Hráč hostí Kolínský prostřelil brankáře Mácu přesnou střelou z větší vzdálenosti.
15:20
Kapitán domácích Doubek opět ohrozil gólmana svou střelou, která však byla zblokována.
13:49
Soupeř přehrává domácí tým v počtu střel i držení míčku. Domácí gólman již poněkolikáté vyrazil prudkou střelu z bezprostřední blízkosti.
11:10
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Andrej Janda, asistoval Matěj Doubek (2:1).
10:15
Máca právě podržel domácí tým, kdy vychytal několik střel za sebou.
07:48
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:48
Hráč hostí Kolář minul míček před prázdnou bránou a následně je faulován domácím hráčem Krátoškou.
06:21
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Krátoška, asistoval Matěj Doubek (1:1).
06:21
Honzíci srovnávají skóre po Krátoškově dorážce´odraženého balónu.
05:50
Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.
02:36
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Vladimír Lešek (0:1).
02:36
Hráč s číslem 48 Jakub Mikeš vstřelil první branku po nahození na bránu z poloviny hřiště.
00:01
Dobrý den, vítáme vás u dnešního onlinu na druhém domácím zápase Pacovských Honzíků s FBC Písek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Václav Staněk, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Jakub Mikeš, Vladimír Lešek
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Tomáš Krátoška, František Zajíc, Lukáš Janura, Matěj Doubek, Andrej Janda