4:3
2:2
- : -

FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín 7:5
7. Hana Poláková, 22. Hana Poláková, 30. Veronika Štajnerová, 34. Anna - Marie Divišová, 40. Gabriela Vaníčková, 41. Hana Poláková, 42. Hana Poláková - 22. Kristýna Bachmaierová, 32. Gabriela Žůrková, 37. Gabriela Žůrková, 48. Kristýna Bachmaierová, 57. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:5; využití: 0:2; zásahy brankářů: Karolína Červová 17 - Alena Vokatá 16; po třetinách: 1:0, 4:3, 2:2;
56:57
Domácí mají přesilovku a budou chtít hrát trpělivě a navýšit své vedení.
56:16
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
56:06
Jičín dramatizuje. Šťastnou střelou snižuje Bachmaierová.
56:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (7:5).
55:26
Jičín má možnost přesilovky a bude chtít se zápasem ještě něco udělat.
55:25
Timeout KM automatik FBK Jičín
55:25
Vyloučen hráč Lucie Hernandezová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
54:36
Místo Divišové se do zápasu podívá juniorka Zuzana Tuncelová.
51:53
Žůrková faulována, poté Paulovičová jen do bloku.
50:08
Červová jistě proti střele z dálky.
49:15
Císařová do Matuškové a oba týmy mohou vystřídat.
48:39
Žůrková ze středu jen do bloku.
47:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Nikola Kuchařová (7:4).
46:38
Hosté v plném počtu a začíná jejich přesilovka.
45:57
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
45:47
První minuta přesilovky za námi a Bohemka na míčku.
44:25
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
42:18
Dávat Polákové tolik prostoru se nevyplácí. Domácí odskakují a mají zápas pod kontrolou.
41:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Veronika Loudová (7:3).
40:30
V první šanci třetiny hostující Kuchařová. Z brejku, ale Poláková přesně k tyči.
40:29
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:9
40:00
Druhá třetina nabídla spoustu branek. Domácí zaslouženě vedou, ale je vidět, že Jičínu se nesmí dát ani kousek prostoru. Třetí třetina začne přibližně 16:29.
40:00
39:48
Důležitá branka pro domácí. Vaníčková se prosazuje přesně k tyčce.
39:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Tereza Havlová (5:3).
39:34
Probíhá poslední minuta třetiny. Bohemka na míčku.
37:38
Na hřišti se přiostřuje. Bímová teď fauluje a oba týmy střídají.
36:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Nikola Kuchařová (4:3).
36:03
Bímová ve svém druhém dnešním střídání dobře zakončila, ale Vokatá pozorná.
35:41
Bartošová dobře vyběhla do středu hřiště, ale střela zablokována.
34:53
Červová teď se štěstím proti Žůrkové. Následně Bočanové jen těsně netrefuje.
33:09
Chytrou dorážkou se trefuje Divišová a Bohemka opět vede o dvě branky.
33:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Veronika Štajnerová (4:2).
31:36
Situaci 2x0 nezvládla Vaníčková a z protiútoku se kličkou prosazuje Žůrková.
31:32
29:12
Vaníčková zakončovala jen do Vokaté. Dorážkou se prosazuje Štajnerová.
29:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Gabriela Vaníčková (3:1).
28:40
Domácí jsou v plném počtu. Mandíková na hřišti.
26:30
Vyloučen hráč Veronika Mandíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
25:05
Přesilovka domácím zatím moc nejde. Nyní fauluje Minářová a Jičín na míčku.
24:23
Domácí mají další přesilovku. Uvidíme jak se jim bude dařit.
23:46
23:46
Vaníčková se dobře vrátila a následně Bachmaierová fauluje.
21:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková z trestného střílení (2:1).
21:48
Vyrovnaný stav dlouho nevydržel a z nájezdu se prosazuje Poláková.
21:44
21:44
Po krosu Žůrkové se prosazuje Bachmaierová přesnou střelou pod břevno.
20:00
První třetina je za námi. Domácí jsou více na míčku a ve druhé polovině třetiny byly lepší. Jičín byl nebezpečný především v první polovině, kdy především první lajna si vytváří šance. Druhá třetina začne přibližně 15:39.
20:00
19:11
Domácí mají zajímavou přesilovku.
18:59
Vyloučen hráč Šárka Egrtová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
18:59
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za držení.
18:35
Dvořáková se teď dobře probila po mantinelu, ale gól z toho nebyl. Mandíková má dnes spoustu šancí a myslím, že jí tam brzy něco spadne.
16:33
Císařová po přihrávce Bočanové nad. Ta poté v další šanci, ale dobrý blok hostí.
13:25
Domácí jsou dost na míčku a snaží se kombinovat a vytvářet si šance. Jičín hraje jednodušeji.
12:03
První lajna je aktivní ve střelbě, která je ale velmi nepřesná.
09:45
Bohemka dobře napadala a Vaníčková v šanci.
07:45
Bachmaierová teď minula prázdnou branku.
06:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (1:0).
06:33
Červová skvěle proti Žůrkové.
06:16
Po faulu na Vaníčkovou má Bohemka dobrou pozici ke střele a Poláková jen do zdi.
05:16
Třetí lajna domácích teď měla dobré střídání.
03:30
Štajnerová ze středu těsně mimo.
00:51
První šance Žůrkové. Naštěstí pro domácí nad.
00:03
Úvodní buly mezi Matuškovou a Minářovou. Domácí úspěšnější.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Simona Matušková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Eliška Císařová, Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Klára Minářová
00:00
Vážení diváci vítejte u dalšího přenosu z extraligy žen. V dnešním utkání se mezi sebou utkají domácí FbŠ Bohemians a FBK Jičín. Favoritem jsou domácí, kterým se po restartu daří. Zápas začíná v 15:00 a oba týmy se už připravují na rozcvičku.