3:0
3:2
- : -

FbC Jazzmani Žatec - TJ Lokomotiva Louny 11:2
5. Ondřej Kuvík, 8. Viktor Milyan, 9. Matěj Hrádek, 10. Jan Volráb, 15. Viktor Milyan, 17. Matěj Hrádek, 23. Jan Říha, 25. Jan Volráb, 31. Matěj Hrádek, 35. Ondřej Kuvík, 42. Matěj Hrádek - 32. Filip Derfler, 41. Filip Derfler; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denis Ali 7 - Daniel Castrillo 32; po třetinách: 5:0, 3:0, 3:2;
45:00
41:21
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek bez asistence (11:2).
40:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Filip Derfler, asistoval Tomáš Beneš (10:2).
34:44
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Matěj Hrádek (10:1).
33:00
Vyloučen hráč Viktor Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra na zemi.
31:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Filip Derfler, asistoval Petr Novák (9:1).
30:44
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Jiří Hanzlík (9:0).
30:00
30:00
27:21
Vyloučen hráč Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
24:46
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Jan Říha (8:0).
22:46
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Říha, asistoval Jan Volráb (7:0).
16:10
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek bez asistence (6:0).
15:00
15:00
14:37
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Jiří Hanzlík (5:0).
09:16
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Ondřej Kuvík (4:0).
08:37
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek bez asistence (3:0).
07:49
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan bez asistence (2:0).
06:55
Vyloučen hráč Jan Vápeník družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování.
04:30
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jan Říha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny:
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Jan Říha, Jan Volráb, Ondřej Kuvík