2:5
1:2
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - XPS Network Tatran Střešovice B 6:8
3. Vojtěch Dobeš, 5. Prokop Pršala, 15. Martin Eliáš, 20. Vojtěch Dobeš, 22. Martin Eliáš, 37. Adam Lešuk - 8. Marek Hozman, 16. Adam Martin, 22. Marek Hozman, 25. Marek Hozman, 25. Hugo Konečný, 28. Tomáš Rosa, 36. Marek Hozman, 39. Matěj Čelakovský; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Křeček ? - Tomáš Jurco ?; po třetinách: 3:1, 2:5, 1:2;
45:00
42:45
TBC zkouší štěstí v 6 hráčích.
42:32
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
38:52
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matěj Čelakovský, asistoval Jakub Lisa (6:8).
36:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Martin Eliáš (6:7).
35:50
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Marek Hozman, asistoval Matěj Čelakovský (5:7).
35:10
Vyloučen hráč Adam Carvan družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za špatné střídání.
30:55
Nespočet střel na Tatranskou bránu, ale žádná z nich neskončila uvnitř.
30:00
30:00
27:55
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Tomáš Rosa, asistoval Ondřej Sihelský (5:6).
27:00
Vyloučen hráč Michal Mašek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
24:31
Ani jsme se nenadáli a je srovnáno.
24:30
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Hugo Konečný bez asistence (5:5).
24:20
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Marek Hozman, asistoval Prokop Pršala (5:4).
21:43
21:09
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš, asistoval Adam Lešuk (5:2).
21:09
Duo Eliáš a Lešuk se opět prosazuje.
19:58
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Vojtěch Dobeš, asistoval David Hasman (4:2).
19:58
Krásná kombinace Dobeše a Hasmana končí v bráně soupeře.
16:16
Kračmer si ve zmatku spletl barvy dresů a přihrál Tatranu přímo před branku. Naštěstí pro něj byla hra posléze pozastavena.
15:28
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Martin, asistoval Ondřej Sihelský (3:2).
15:00
15:00
14:09
07:17
06:57
Vyloučen hráč Filip Kračmer družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
04:11
Vlastní branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Prokop Pršala (2:0).
02:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů XPS Network Tatran Střešovice B: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Jakub Lisa, Šimon Vavroušek, Adam Martin, Ondřej Sihelský, Marek Hozman