2:0
3:2
- : -

XPS Network Tatran Střešovice B - OLYMP FLORBAL 9:3
3. Jakub Švarc, 4. Adam Martin, 8. Matěj Čelakovský, 15. Jan Karel Matějka, 24. Adam Martin, 30. Hugo Konečný, 33. Adam Martin, 36. Ondřej Sihelský, 43. Hugo Konečný - 13. Antonín Háček, 37. Matyáš Pechar, 42. Matyáš Pechar; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Hák ? - Filip Binko ?; po třetinách: 4:1, 2:0, 3:2;
45:00
42:15
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Hugo Konečný, asistoval Prokop Pršala (9:3).
41:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Pechar, asistoval Jan Herczeg (8:3).
39:22
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil Antonín Háček.
36:13
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Pechar, asistoval Matyáš Prchlík (8:2).
35:56
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Sihelský, asistoval Marek Jurkulák (8:1).
32:54
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Martin, asistoval Tomáš Rosa (7:1).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Hugo Konečný, asistoval Šimon Vavroušek (6:1).
28:12
Vyloučen hráč Patrik Cakl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:32
Vyloučen hráč Hugo Konečný družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za špatné střídání.
23:04
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Martin, asistoval Ondřej Sihelský (5:1).
21:33
Vyloučen hráč Patrik Cakl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:47
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jan Karel Matějka, asistoval Lukáš Kunz (4:1).
12:02
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Antonín Háček, asistoval Matyáš Prchlík (3:1).
09:00
Vyloučen hráč Matyáš Pechar družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:06
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matěj Čelakovský, asistoval Jakub Lisa (3:0).
03:17
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Martin, asistoval Šimon Vavroušek (2:0).
02:35
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Jakub Švarc, asistoval Jan Karel Matějka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL:
00:00
Line-up domácích XPS Network Tatran Střešovice B: brankář: Jiří Hák; hráči v poli: Jakub Lisa, Šimon Vavroušek, Adam Martin, Ondřej Sihelský, Marek Hozman