0:1
0:1
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Kanonýři Kladno 2:3pn
1. Adélka Skořepová, 1. Tereza Brožková - 13. Alžběta Novotná, 29. Natálie Zimáková, N Kristýna Valentová; rozhodčí: Nikol Vypior - David Hertz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nela Pravdová ? - Viktorie Hodoušová ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč Kristýna Valentová a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč Petra Klečková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč Kristýna Valentová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč Michaela Voráčková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč Tereza Brožková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč Adélka Skořepová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč Kateřina Bünterová , ale gól nevstřelil.

30:00
Zahájení trestná střílení.
30:00
28:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Natálie Zimáková, asistoval Petra Klečková (2:2).