0:4
5:1
- : -

TJ NETOLICE 1892 RAFANI - FA Č. Budějovice 5:5
14. Adolf Voračka, 16. Matyáš Bohoněk, 20. Matyáš Bohoněk, 22. Matyáš Bohoněk, 23. Lukáš Slabší - 2. David Jaroš, 4. David Jaroš, 6. Karel Trávníček, 13. Martin Štefaník, 25. Ondřej Mach; rozhodčí: Martin Hrubec - Jan Tomaško; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Kuneš ? - Václav Postl ?; po třetinách: 0:4, 5:1;
26:00
24:14
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Ondřej Mach, asistoval Karel Trávníček (5:5).
22:10
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Lukáš Slabší, asistoval Adam Žák (5:4).
21:47
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Matyáš Bohoněk, asistoval Lukáš Jíra (4:4).
20:47
Timeout FA Č. Budějovice
19:55
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Matyáš Bohoněk, asistoval Adolf Voračka (3:4).
15:12
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Matyáš Bohoněk bez asistence (2:4).
13:10
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Adolf Voračka, asistoval Matyáš Bohoněk (1:4).
13:00
13:00
12:07
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Martin Štefaník bez asistence (0:4).
11:32
Vyloučen hráč Karel Trávníček družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:44
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Karel Trávníček, asistoval Ondřej Mach (0:3).
03:27
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil David Jaroš bez asistence (0:2).
01:31
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil David Jaroš, asistoval Denis Kronus (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Jan Tomaško.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích TJ NETOLICE 1892 RAFANI: brankář: Jakub Kuneš; hráči v poli: Tomáš Hájek, Patrik Maroušek, Dominik Ryneš, Adolf Voračka, Matyáš Bohoněk