2:7
1:6
- : -

Florbal Telč - Hippos Žďár n/S. 3:13
9. Jan Kresa, 10. Jan Kresa, 18. Vojtěch Blecha - 1. Jakub Krejčí, 4. Pavel Tomšík, 5. Josef Scholz, 7. Vít Frendl, 7. Martin Hrubý, 8. Lukáš Hromádka, 12. Lukáš Hromádka, 14. Vít Frendl, 15. Jakub Krejčí, 16. Vendula Lišková, 21. Jakub Krejčí, 22. Martin Mach, 26. Martin Hrubý; rozhodčí: Jiří Blabolil - Daniel Kršek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Bořek Poukar 12 - Matěj Bukáček 7; po třetinách: 2:7, 1:6;
26:00
25:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Hrubý, asistoval Jakub Krejčí (3:13).
21:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Mach, asistoval Lukáš Hromádka (3:12).
20:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Krejčí, asistoval Matěj Březina (3:11).
17:50
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Vojtěch Blecha, asistoval Jan Kresa (3:10).
16:09
Vyloučen hráč Pavel Tomšík družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vendula Lišková, asistoval Lukáš Hromádka (2:10).
14:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Krejčí, asistoval Martin Hrubý (2:9).
13:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Frendl, asistoval Martin Mach (2:8).
13:00
13:00
11:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Josef Scholz (2:7).
09:36
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Jan Kresa bez asistence (2:6).
08:47
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Jan Kresa, asistoval Vojtěch Blecha (1:6).
08:30
Vyloučen hráč Matěj Březina družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Vendula Lišková (0:6).
06:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Hrubý z trestného střílení (0:5).
06:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Frendl bez asistence (0:4).
04:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Josef Scholz bez asistence (0:3).
03:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Tomšík, asistoval Martin Hrubý (0:2).
00:50
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Blabolil a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Matěj Bukáček; hráči v poli: Matěj Březina, Michal Sedlák, Jakub Krejčí, Lukáš Hromádka, Pavel Tomšík