0:2
1:0
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - FBC Honey Badgers F-M 2:5
9. Miroslav Byrtus, 27. Josef Krnáč - 6. Michal Dombrovský, 7. Filip Machálek, 9. Daniel Cabiš, 18. Tomáš Vežranovský, 20. Michal Dombrovský; rozhodčí: Radek Vybíhal - Michal Prouza; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Turoň ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 1:0;
36:00
26:56
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Josef Krnáč, asistoval Vojtěch Turoň (2:5).
24:00
24:00
23:26
Vyloučen hráč Jiří Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hrubost.
19:49
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Ivan Valigura (1:5).
17:25
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Vojtěch Gřundel (1:4).
12:00
12:00
08:36
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Filip Machálek (1:3).
08:28
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Miroslav Byrtus, asistoval Jiří Sikora (1:2).
06:19
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Machálek, asistoval Daniel Cabiš (0:2).
05:29
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Martin Nenička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Michal Prouza.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Tomáš Tobola, Filip Machálek, Václav Štrbák, Daniel Žurek, Jan Lojkásek