2:3
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBC Hranice B 4:7
7. Martin Ondra, 15. Tomáš Gronych, 34. Jan Krahulík, 35. Nikita Fesyukov - 7. Marek Hošťálek, 10. René Mikel, 16. Tomáš Kubica, 22. David Rek, 32. Tomáš Kubica, 35. René Mikel, 39. René Mikel; rozhodčí: Michal Sládek - Matyáš Šindler; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Kašpar 11 - René Šlosar 24; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:3;
39:00
38:29
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil René Mikel, asistoval Denis Drozd (4:7).
36:46
Vyloučen hráč Marek Hošťálek družstva FBC Hranice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:53
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Nikita Fesyukov, asistoval Jáchym Bielesz (4:6).
34:51
Timeout FBC Droždín
34:30
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil René Mikel, asistoval Jaromír Chodil (3:6).
33:38
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Krahulík, asistoval Martin Ondra (3:5).
31:23
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Tomáš Kubica, asistoval René Mikel (2:5).
26:00
26:00
21:43
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil David Rek, asistoval Mirko Troup (2:4).
19:15
Vyloučen hráč David Rek družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání.
16:00
David Hřivna zasáhl se svým mopem.
15:51
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Tomáš Kubica, asistoval Jaromír Chodil (2:3).
14:55
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Tomáš Gronych, asistoval Tomáš Otevřel (2:2).
13:00
13:00
09:54
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil René Mikel, asistoval Tomáš Kubica (1:2).
06:16
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Marek Hošťálek, asistoval Mirko Troup (1:1).
06:08
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Jan Krahulík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Sládek a Matyáš Šindler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice B:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Václav Kašpar; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, Jáchym Bielesz, Jan Krahulík, Martin Ondra