2:4
0:2
- : -

1.MVIL Ostrava - FBC Intevo Třinec  2:8
19. Velen Hlavatý, 29. David Štirba - 5. David Heczko, 11. Pavel Lasota, 21. Jan Kyselý, 21. Jakub Molin, 23. Jiří Martynek, 24. Patrik Bocek, 33. Vojtěch Hecl, 45. Jan Kyselý; rozhodčí: Daniel Tichý - Tomáš Hruška; vyloučení: 6:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: David Kuňák ? - Jakub Houška ?; po třetinách: 0:2, 2:4, 0:2;
45:00
44:53
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Kyselý, asistoval Matěj Hecl (2:8).
32:52
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Vojtěch Hecl bez asistence (2:7).
32:00
Vyloučen hráč Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za zdržování hry.
32:00
Vyloučen hráč Jaroslav Kaprál družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za zdržování hry.
30:00
30:00
28:39
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil David Štirba, asistoval Daniel Král (2:6).
23:58
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Patrik Bocek, asistoval David Lisztwan (1:6).
22:37
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jiří Martynek bez asistence (1:5).
21:42
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
20:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jakub Molin, asistoval Pavel Lasota (1:4).
20:12
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Kyselý bez asistence (1:3).
18:52
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý, asistoval Tomáš Elbl (1:2).
17:16
Vyloučen hráč Velen Hlavatý družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
10:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Pavel Lasota, asistoval Jan Kyselý (0:2).
09:57
05:16
04:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil David Heczko, asistoval Patrik Bocek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec :
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava: brankář: David Kuňák; hráči v poli: Tomáš Tonka, Matěj Sokol, David Štirba, Lukáš Uherek, Tomáš Elbl