0:1
3:2
- : -

FBC Liberec B - SC Podještědí Č. Dub 6:5
6. Martin Vaňátko, 9. Jan Dlouhý, 10. Jan Kánský, 31. Tomáš Felkl, 35. Tomáš Felkl, 37. Dominik Klimeš - 6. Jakub Švarc, 14. Jakub Švarc, 20. Jakub Švarc, 44. Jan Kopecký, 45. Jaroslav Šámal; rozhodčí: Marek Pohunek - Michal Reczai; vyloučení: 0:1 + Jakub Švarc 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vilém Svrček ? - Michal Charousek ?; po třetinách: 3:2, 0:1, 3:2;
45:00
44:15
Timeout FBC Liberec B
44:15
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jaroslav Šámal, asistoval Jakub Švarc (6:5).
43:28
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jakub Švarc (6:4).
39:04
Vyloučen hráč Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za bránění ve hře.
36:59
Timeout SC Podještědí Č. Dub
36:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Klimeš, asistoval Jakub Jelínek (6:3).
34:38
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Felkl, asistoval Jakub Jelínek (5:3).
30:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Felkl, asistoval Martin Vaňátko (4:3).
30:00
30:00
19:17
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc bez asistence (3:3).
15:00
15:00
13:32
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Jaroslav Šámal (3:2).
09:28
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Kánský, asistoval Martin Vaňátko (3:1).
08:16
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Dlouhý, asistoval Martin Vaňátko (2:1).
06:24
Vyloučen hráč Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 5 minut za hrubost.
05:54
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Martin Vaňátko, asistoval Tomáš Urban (1:1).
05:12
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub: brankář: Michal Charousek; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Jakub Šenberk, Jan Kopecký, Marek Prošek, Adam Topinka