2:0
1:2
- : -

TJ Centropen Dačice BLACK - Hippos Žďár n/S. 3:2
12. Adam Tůma, 13. Adam Tůma, 14. Adam Lisa - 15. Vít Frendl, 16. Pavel Tomšík; rozhodčí: Jiří Blabolil - Daniel Kršek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Wilhelm Vrba 11 - Matěj Bukáček 11; po třetinách: 2:0, 1:2;
25:52
Timeout Hippos Žďár n/S.
22:22
Vyloučen hráč David Novák družstva TJ Centropen Dačice BLACK na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Tomšík, asistoval Jakub Krejčí (3:2).
14:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Frendl, asistoval Martin Mach (3:1).
13:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice BLACK vstřelil Adam Lisa, asistoval Matyáš Doležal (3:0).
13:00
13:00
12:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice BLACK vstřelil Adam Tůma, asistoval Jakub Jedlička (2:0).
11:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice BLACK vstřelil Adam Tůma, asistoval Jáchym Budíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Blabolil a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Matěj Bukáček; hráči v poli: Martin Hrubý, Matěj Březina, Jakub Krejčí, Lukáš Hromádka, Pavel Tomšík