0:0
0:1
- : -

FK Gůfuň Nový Jičín - RH PIVING Ostrava 0:3
2. Stanislav Chvěja, 11. Lukáš Teichmann, 36. Lukáš Teichmann; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Andrej Krkoška ? - Patrik Plevák ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:1;
36:00
35:11
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Lukáš Teichmann, asistoval Stanislav Chvěja (0:3).
33:45
Timeout FK Gůfuň Nový Jičín
29:45
Vyloučen hráč Lukáš Drda družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:01
Vyloučen hráč Stanislav Chvěja družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:40
Vyloučen hráč Tomáš Kluska družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání.
14:12
Vyloučen hráč Martin Najvar družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
10:10
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Lukáš Teichmann bez asistence (0:2).
07:36
Vyloučen hráč Štěpán Bill družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
01:32
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Andrej Bílek.
00:00
00:00
Line-up hostů RH PIVING Ostrava: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Michal Kuba, Jakub Čermák, Dominik Špaček, Stanislav Chvěja, Lukáš Teichmann