4:2
6:2
- : -

FbŠ Bohemians - FBC 4CLEAN Česká Lípa 15:6
8. Ivan Tomčo, 9. Matěj Pěnička, 9. Mikuláš Forman, 13. Mikuláš Forman, 17. Patrik Šebek, 22. Jakub Buršík, 33. Filip Forman, 36. Matěj Pěnička, 39. Filip Forman, 44. Mikuláš Forman, 49. Jakub Šárka, 54. Viktor Kopecký, 54. Matěj Pěnička, 54. Matyáš Krebner, 57. Matěj Pěnička - 4. Radek Krajcigr, 13. Oldřich Jireček, 40. Radek Krajcigr, 40. Václav Vavruška, 44. Oldřich Jireček, 57. Oldřich Jireček; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 14 - Jan Dvořák 25, Lukáš Chyna 2; po třetinách: 5:2, 4:2, 6:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 17:8
60:00
60:00
59:27
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
59:27
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
59:27
Slaný fauluje Michajloviče při výhozu. Po vzájemné potyčce vyloučen také Filip Forman za hrubost.
57:37
Po zásahu rozhodčího je hra přerušena. Následuje vhazování v rohu hřiště a Bohemka vrací míček.
56:58
Dva rychlé góly a skóre je 15:6.
56:54
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Jiří Vlček (15:6).
56:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Patrik Šebek (15:5).
54:52
Bohemka útočí a Lípa už nestíhá. Nutno říci, že Bohemka dnes nekompromisně zakončuje svoje šance.
53:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Pavel Čihák (14:5).
53:35
Pěnička po přihrávce Formana.
53:30
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
53:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (13:5).
53:30
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Chyna družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
53:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Mikuláš Forman (12:5).
50:22
Malič s Pěničkou v situaci 2v1. Malič střílí a Dvořák vyráží.
49:12
Kraicigr minul odkrytou branku domácích.
48:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Filip Forman (11:5).
48:21
Chytré zakončení a Šárka se trefuje na zadní tyčku.
46:49
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
46:36
Bohemka na míčku a bude se vylučovat.
44:00
Hattrick a Mikuláš Forman po přihrávce Tomča. Třetí lajna hraje velmi dobrý zápas.
43:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Ivan Tomčo (10:5).
43:36
Jireček svým druhým gólem snižuje. Uvidíme ještě drama?
43:26
Ve třetí lajně domácích vidíme poprvé také Viktora Kopeckého.
43:19
42:13
Kombinace mezi Buršíkem a Krebnerem. Buršíka vychytal skvělý Dvořák.
41:15
Pěnička podržel míček a Bohemka střídá. Na hřišti se poprvé v zápase objevuje Růžek.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Formana a hned gólová šance.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 13:3
40:00
39:34
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Václav Vavruška, asistoval Jakub Jirsa (9:4).
39:34
Další branka hostí. Závěrečná minuta se domácím nepovedla.
39:27
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jaromír Ekl (9:3).
39:27
Krajcigr po přihrávce Ekla jednoručně přehodil Michajloviče.
38:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Patrik Šebek (9:2).
38:43
Tak to byla paráda, Forman se kličkou dostal do středu a zápěstím nekompromisně k tyči.
37:44
Přesilovka zatím bez šancí, Bohemka dobře brání.
36:26
První vyloučení v zápase. Odpočinout si jde Matyáš Krebner.
36:12
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
35:29
Skvělou přihrávku Maliče proměňuje Pěnička.
35:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (8:2).
34:30
Bohemka teď velmi nepřesně. Vojtíšek dobrým blokem zasahuje.
32:41
Forman ze středu nekompromisně po přihrávce Matěje Pěničky.
32:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (7:2).
32:20
Slaného ostrý zákrok na Krebnera, hra přerušena.
30:50
Hra je nyní klidnější. Zezulka faulován v rohu.
29:08
Situace 3 na 1 a Tomčovu střelu z první chytá Dvořák.
27:25
Jirsa pěkným krosem hledal Kadlece. Michajlovič byl na svém místě a pokus zlikvidoval.
25:26
Třetí lajna Bohemky dnes hraje velmi dobře a vytvořila si další šance.
23:40
Pěnička několikrát v dobré příležitosti, ale tentokrát zklamal.
22:36
Lípa po propadnutí Bohemky v pressu opět nepřesně v samostatném úniku.
21:45
Po přihrávce Krebnera se prosazuje Kuba Buršík nekompromisní ranou do šibenice.
21:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matyáš Krebner (6:2).
20:19
Úvodní vhazování pro Bohemku a ta hned hrozí, bohužel Maliče zklamalo zpracování.
20:00
20:00
První třetina nabídla kvalitní florbal, spousta střel i soubojů. Bohemka zatím těží především z větší produktivity a uvidíme co přinese druhá třetina.
20:00
Střely v první třetině: 12:9
20:00
19:15
Lípa po chybě domácích ve velké šanci, ale již poněkolikáté netrefují branku.
17:58
Bohemka dlouho na míčku, Lípa v bloku a akce končí faulem v rohu hřiště na Buršíka.
16:58
Krásná kombinace Bohemky a ze středu Šebek z první po krosu od Formana.
16:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Filip Forman (5:2).
14:30
Čihák z první přestřeluje. Střelba zatím zápasu rozhodně nechybí.
12:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman bez asistence (4:2).
12:49
Po gólu na každé straně. Obě střely nechytatelné a skóre je 4:2.
12:40
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Jan Hřebřina (3:2).
12:11
Kadlec ze středu nepřesně, ale velmi pohledná kombinace Lípy.
10:35
Tempo hry se nyní uklidnilo, Lípa pomalu rozehrává. Střelu Štěrby pokryl Michajlovič.
08:56
08:56
Na hřišti je momentálně jen jeden tým. Mikuláš Forman zvyšuje na 3:1.
08:08
08:08
Švédská kombinace Forman - Pěnička a domácí otáčejí skóre.
07:52
Slovenská raketa Ivan Tomčo pěknou střelou vyrovnává na 1:1.
07:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Mikuláš Forman (1:1).
07:12
Šebek ztrácí a Lípa si připisuje další šanci.
06:01
Tomčo dobře v útoku a domácí mohou vystřídat na míčku. Pěničku vychytal brankář hostí.
04:45
Plno soubojů, zatím jen hokejkami a Lípa opět zlobí z brejku. Štěrba těsně nad.
03:08
03:08
První lajna domácích propadla v napadání a Kraicigr kličkou nedal Michajlovičovi šanci.
02:15
Michajlovič skvěle proti brejku Lípy.
02:13
Domácí aktivně napadají. Lípa rozehrává rychle a zatím i přesně.
00:48
První střela zápasu. Forman z první mimo.
00:15
Úvodní buly pro mezi Formanem a Kraicigrem, úspěšnější Forman a domácí jsou v útoku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Antonín Stárek, Daniel Štěrba, Radek Krajcigr, Ondřej Kopič, Jaromír Ekl
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Kryštof Krbec, Matěj Pěnička, Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman
00:00
Dobrý den všem divákům u online přenosu. Za několik minutek se v rámci 8. kola Livesport Superligy utkají domácí FbŠ Bohemians a hosté z České Lípy. Favoritem jsou domácí a zápas můžete sledovat online i s komentářem trenérem mládeže Tondou Palatínusem.
00:00
Rozcvička končí a hráči se odebírají do šaten a vše je připraveno a zápas může pomalu začít.