0:4
1:3
- : -

SPORT CLUB Klatovy B - FBC RAMOS ROKYCANY B 2:11
8. Kryštof Žák, 29. Lukáš Pavlovič - 4. Petr Pelc, 5. Daniel Mikulič, 5. Jakub Svejkovský, 6. Petr Pelc, 13. Lukáš Orosz, 20. Daniel Mikulič, 21. Jakub Král, 21. Jakub Král, 28. Jakub Svejkovský, 32. Jakub Svejkovský, 33. Jakub Král; rozhodčí: Filip Moravec - Luděk Lejba; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Štauber ? - Lukáš Nesét ?; po třetinách: 1:4, 0:4, 1:3;
36:00
33:19
Vyloučen hráč Jakub Kučera družstva SPORT CLUB Klatovy B na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:50
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Jakub Král, asistoval Jakub Svejkovský (2:11).
31:03
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Lukáš Nesét (2:10).
28:28
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy B vstřelil Lukáš Pavlovič, asistoval Eduard Bastl (2:9).
27:42
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (1:9).
26:38
Vyloučen hráč Daniel Mikulič družstva FBC RAMOS ROKYCANY B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
20:42
20:39
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Jakub Král, asistoval Radek Orosz (1:7).
19:48
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Daniel Mikulič, asistoval Jakub Král (1:6).
12:18
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Lukáš Orosz bez asistence (1:5).
12:00
12:00
07:36
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy B vstřelil Kryštof Žák, asistoval Kamil Gajdoš (1:4).
05:15
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Petr Pelc, asistoval Jakub Svejkovský (0:4).
04:56
04:39
03:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Moravec a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC RAMOS ROKYCANY B: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Karel Zelenka, Lukáš Orosz, Jakub Svejkovský, Petr Pelc, Teodor Bureš