0:0
2:3
- : -

Florbal Slavoj Tachov - FBC RAMOS ROKYCANY B 7:5
7. Jakub Vrba, 9. Dominik Surják, 10. Dominik Surják, 10. Rudolf Chrastina, 11. Jan Flor, 25. Marek Sedlák, 33. Jakub Vlasák - 9. Jakub Svejkovský, 11. Jakub Svejkovský, 35. Jakub Svejkovský, 35. Karel Zelenka, 36. Jakub Svejkovský; rozhodčí: Filip Moravec - Dalibor Berka; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Jerling ? - Lukáš Nesét ?; po třetinách: 5:2, 0:0, 2:3;
36:00
35:52
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Jakub Král (7:5).
34:53
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Karel Zelenka bez asistence (7:4).
34:42
32:50
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Jakub Vlasák, asistoval Pavel Vojtuš (7:2).
31:10
Vyloučen hráč Marek Sedlák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za hrubost.
31:10
Vyloučen hráč Daniel Mikulič družstva FBC RAMOS ROKYCANY B na 2 minuty za hrubost.
30:38
Vyloučen hráč Jakub Vlasák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za vražení zády.
29:00
Timeout FBC RAMOS ROKYCANY B
24:32
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Jakub Vlasák (6:2).
24:00
24:00
12:00
12:00
11:48
Vyloučen hráč Teodor Bureš družstva FBC RAMOS ROKYCANY B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:39
Vyloučen hráč Pavel Vojtuš družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za hrubost.
11:39
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC RAMOS ROKYCANY B na 2 minuty za hrubost.
10:52
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Jan Flor, asistoval Vladislav Klouda (5:2).
10:31
09:55
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Rudolf Chrastina, asistoval Pavel Vojtuš (4:1).
09:24
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Dominik Surják, asistoval Marek Sedlák (3:1).
09:00
Zápas zatím probíhá ve velmi ospalém tempu
08:35
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Dominik Surják bez asistence (2:1).
08:08
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY B vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (1:1).
06:58
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Jakub Vrba, asistoval Rudolf Chrastina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Moravec a Dalibor Berka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC RAMOS ROKYCANY B: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Karel Zelenka, Lukáš Orosz, Jakub Svejkovský, Petr Pelc, Jakub Král