5:0
2:5
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 8:7
18. Štěpán Kaleta, 28. Jan Šebesta, 32. Rostislav Gattnar, 37. Marek Matejčík, 38. Adam Delong, 40. Jakub Hubálek, 42. Šimon Kuczera, 46. Jakub Hubálek - 3. Jan Malič, 7. Viktor Kopecký, 45. Filip Forman, 48. Michal Vojtíšek, 49. Michal Vojtíšek, 51. Viktor Kopecký, 56. Matyáš Krebner; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1 + Jan Malič OS; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Lukáš Souček 16 - Radovan Michajlovič 21; po třetinách: 1:2, 5:0, 2:5;
59:59
Už jsem se bál, že se Bedla dnes neprojeví, nicméně i dnes jsem si zopakoval většinu slov, co znám..:-)
58:55
Bedla je z toho na větvi, celkem ho chápu, taky bych zuřil..
58:50
Vítky byly chvíli v šesti
58:37
Bohemka je v tlaku, nicméně domácí to zatím zvládají..
55:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Viktor Kopecký (8:7).
52:50
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
50:50
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians - osobní trest.
50:50
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
50:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Adam Růžek (8:6).
50:02
Domácí si možná mysleli, že to mají v kapse ale asi očividně nemají..
48:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (8:5).
47:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Malič (8:4).
45:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Marek Matejčík (8:3).
45:42
To se povedlo.. krásný kros Matejčíka na Hubyho a rána z první!
44:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (7:3).
42:50
Šeba předložil Hajušovi ale ten netrefil. Všichni vědí, že si to šetří na play off..
41:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Adam Choma (7:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 14:6
40:00
39:18
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
39:03
39:03
Další fík přidává Huby a už je tu veseleji..
37:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong bez asistence (5:2).
36:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Lukáš Hájek (4:2).
36:08
A na druhé straně usměrnil přesně Hajdovu přihrávku ze vzduchu Mára Matejčík
36:00
Kopecký se dostal do dobré šance ale Souča to zvládl
35:00
Zase Bestič.. Buršík se pomalu válí v krvi na brankovišti a Jirka s nadhledem kontroluje situaci. Aspoň to tak vypadá..
35:00
Tomuto utkání přihlíží cca asi tak 7 lidí
31:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Adam Delong (3:2).
31:45
Paráda, jako přes kopírák! Rosťa dostal přihrávku od Deliho a vyvěsil.
30:12
Chomič po spolupráci s Kaletou Michajloviče nepřekonal.
29:22
Bestič už dneska sejmul dva hráče. Teď se po souboji s ním zvedá mladší Forman ale vypadá to, že bude v cajku.
27:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Marek Matejčík (2:2).
27:24
A tak to jó.. Parádní Márova přihrávka a Šeba z první luxusně trefuje pod víko.
23:42
Vítky zase v tlaku ale ani Deli Michajloviče neprostřeluje
22:05
Mladší Forman teď po souboji s Kuczisem uznal, že to nebylo na dvojku a rozhodčí na to reagují. Pěkné gesto!
21:24
Souča vychytal pěkný bekhendový blafák nevímkoho.
20:00
20:00
Střely v  1. třetině 5:8
20:00
18:21
Hezká akce domácích ale ani Šeba s Hubym nesrovnávají.
17:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Adam Choma (1:2).
17:05
Štěpán Kaleta teď zvládl situaci 1 na 1a povedenou akcí snižuje
16:02
Huby teď vymýšlel a vymýšlel a dalo by se říct, že ve finále to asi tak trochu po...l
14:08
Souča zasahuje proti mladšímu Formanovi
12:46
Michajlovič výborně zasáhl proti Siďákovi. Ta střela sice letěla nad ale vypadalo to dobře..
10:31
Souča lape Tomčovu střelu od manťáku.
08:12
Mára Matejčík obral o míček Krbce ovšem v zakončení už to taková sláva nebyla
07:52
Maty Šindler svou fingovanou přihrávkou zmátl všechny v hale.
06:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Matěj Pěnička (0:2).
06:31
Pěnička dostal nabito z rohu a trefil přesně.
05:00
Domácí jsou v tlaku. Bohemka to zatím zvládá
02:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (0:1).
02:34
Maličovu střelu Souča vyrazil, na dorážku už ovšem nestačil.
00:49
V zakončení se ocitnul i Sidunov ale těsně minul.
00:14
První střela na kasu v podání Delonga
00:01
Hned ze startu si museli jít rozhodčí převléknout svršky aby je neměli stejné jako hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Pavel Čihák, Jakub Buršík, Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Rostislav Gattnar, Adam Delong, Jiří Besta, Matyáš Šindler
00:00
Pěkné nedělní odpoledne, vítejte u sledování online přenosu z utkání mezi Vítkama a Bohemkou!