0:4
3:6
- : -

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians 4:10
17. Tomáš Hanák, 44. Vojtěch Novotný, 48. Daniel Ludvík, 49. Radek Hanák - 23. Jakub Buršík, 26. Michal Vojtíšek, 32. Matěj Pěnička, 33. Jakub Šárka, 43. Mikuláš Forman, 44. Patrik Šebek, 46. Filip Forman, 51. Pavel Čihák, 52. Michal Vojtíšek, 57. Filip Forman; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 31 - Radovan Michajlovič 36; po třetinách: 1:0, 0:4, 3:6;
60:00
Střely ve třetí třetině: Black Angels 20:13 Fbš Bohemians
60:00
59:59
Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
56:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (4:10).
54:32
Timeout BLACK ANGELS
53:05
Fryš se dokázal dostat sám před bránu, když dokázal udělat jednmu bránícímu udělat kličku mezi nohama. Góla si ale nedal.
51:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Patrik Šebek (4:9).
50:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Matyáš Krebner (4:8).
50:30
Čihák po krosové přihrávce trefil jesle Matiáškovi a hosté tak odskakují na rozdíl čtyř branek.
48:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (4:7).
48:06
Klasická Hanákovská souhra, tentokrát Tomáš nahrával a Radek nekompromisně zakončval.
47:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (3:7).
47:09
Ludvík byl sám před Michaljovičem, když dostal přihrávku od Renčína. Dokázal si kličkou položit brankáře a zasunout balon do branky.
45:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (2:7).
45:03
Forman prostřelil Matiáška od mantinelu a vrací hostům pětibrankové vedení.
43:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Tomáš Hanák (2:6).
43:35
Vojtěch Novotný vrací domácí zpět do zápasu.
43:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jan Malič (1:6).
42:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman bez asistence (1:5).
42:54
Mikuláš Forman donutil Neklana ke ztrátě a poté prostřelil Matiáška.
41:19
Pěnička trefil jen tyč odkryté branky.
40:52
Míček chvíli poskakoval na domácí brankové čáře, Matiášek ho ale našel.
40:29
Michaljovič měl problémy s Hromadovou střelou.
39:01
Michaljovič dokázal vyrazit Neklanem tečovaný nához na jeho branku.
35:10
Vyloučen hráč Matěj Pěnička družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
35:10
Pěnička se nestíhal vracet, když šel Tomáš Hanák do úniku, zvládl ho jen seknout. Za to dává domácím příležitost přesilovky.
32:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matěj Pěnička (1:4).
32:31
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Matyáš Krebner (1:3).
31:51
Forman přihrál z hrotu na Krebnera, ten z první na druhou stranu Pěničkovi, který nekompromisně zakončil do odkryté branky.
31:10
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
30:58
Burian dělali s Hněvkovským nepořádek v brankovišti, hosté to ale ustáli.
28:34
Filip Forman nevyzrál na Matiáška.
27:50
Boček skvěle zblokoval Šebkovu střelu.
25:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (1:2).
25:15
Hosté zničehonic obrací skóre utkání, když Forman ze středu hřiště nahrál ještě Vojtíškovi, který pak měl snadnou práci.
24:25
Balonek se dostal k Burianovi, který netrefil odkrytou branku soupeře.
22:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (1:1).
22:15
Šebkovu střelu zpracoval před brankou Buršík, který zasunul balonek za záda Matiáška.
21:56
Bratři Hanákovi se hnali do protiútoku, Tomáš ale trefil jen boční síťku.
21:03
Filip Forman zdálky vystřelil a po jedné teči míček narazil do tyče.
20:01
První vhazování druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Black Angels 10:12 Fbš Bohemians
20:00
19:25
Matiášek celou první třetinu držel domácí, teď si připsal další skvělý zákrok.
16:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (1:0).
16:14
Tomáš Hanák využil svou šanci, když obránci hostů sjel balonek z čepele.
15:23
Domácí šli do protiútoku 3 na 1, ale obránce hostů zabránil přihrávce do strany.
13:00
Domácí trefili v přesilovce spojnici tyčí.
11:45
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:45
Filip Forman se podruhé v tomto zápase podívá na trestnou lavici, potom co v rohu hřiště nebezpečně vrazil do jednoho z obránců domácích.
08:04
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:04
Hosté měli na chvíli příležitost přesilovky, Filip Forman se ale poté nechal také vyloučit.
07:26
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
05:18
Mikuláš Forman se s Tomčem dostal do protiútoku 2 na 1, selhalo ale jejich zakončení.
01:37
První střelu vyslali hosté poté, co celý úvod zápasu ovládali balonek.
00:01
První vhazování utkání vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Jakub Buršík, Michal Vojtíšek, Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jakub Hromada, Daniel Ludvík, Matěj Boček, Filip Neklan, Jakub Renčín
00:00
Dámy a pánové, vítejte u dnešního online přenosu 14. kola Livesport Superligy mezi Black Angels Fbš Bohemians.
00:00
Týmy se už jednou v rámci této sezóny střetliy. Bylo to hned první kolo v rámci televizního utkání, kdy Bohemians vyhráli 9:3
00:00
V tabulce jsou domácí na sedmém místě s 12 body. Hosté jsou na šestém místě, ale jen kvůli rozdílu skóre. Zároveň mají hosté výhodu jednoho zápasu k dobru.
00:00
Nejproduktivnější hráči: Black Angels - Tomáš Hanák (9+5), Fbš Bohemians - Filip Forman (7+14)