3:0
2:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - SOKOLI Pardubice 6:4
9. Luděk Ondráček, 23. Martin Nagy, 27. Adam Hemerka, 29. Šimon Hronek, 60. Luděk Ondráček, 60. Lukáš Vlach - 5. David Petržela, 7. David Petržela, 56. Adam Šmíd, 60. Ivo Teichman; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Kuhn 13 - Martin Haleš 23; po třetinách: 1:2, 3:0, 2:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 8, hosté - 5.
59:59
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Radek Formánek (6:4).
59:36
Kostka zpoza brány dostal balonek na brankoviště, kde ho do prázdné brány usměrnil Vlach.
59:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Matěj Kostka (6:3).
59:26
Brom nahrával Ondráčkovi, a ten si pohrál s Halešem a nakonec i s trochou štěstí dostal balonek za jeho záda.
59:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Tomáš Brom (5:3).
59:19
Ondráčkovi sjel balonek, ale Brom se dokázal vrátit.
59:08
Vyloučen hráč Marcel Lehký družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
58:29
Hosté jdou do šesti.
57:53
Timeout SOKOLI Pardubice
57:42
Teichmanovu střelu chytil Kuhn, Petrželovi dorážku ukradl pohotovým zákrokem Fuchs.
57:25
Hemerka teď uhrál pro domácí cenné vteřiny a odchází střídat.
56:40
Petržela zakončoval z brankoviště pouze do Kuhnovi nohy.
55:46
Kůra si teď nechtěně zahrál házenou a půjde si odpočinout.
55:45
Vyloučen hráč Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
55:25
Haleš ukradl balonek Ondráčkovi.
55:03
Slezák nahrával úplně na slepo a nechtěně tak založil protiakci hostů na jejímž konci byl Šmíd a Pardubice se tak dotahují na rozdíl jediného gólu.
55:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Marcel Lehký (4:3).
54:11
Ondráčkovi se teď muselo ulevit, protože tohle smrdělo blokování hole "za dvě".
53:28
Coufal si položil Haleše, ale ani tak se nedokázal prosadit.
53:10
Malá chyba domácích a málem trestal Petržela.
52:32
Šmídovu střelu nadvakrát chytá Kuhn.
52:12
Bromovu nahrávku na brankoviště nedokázal trefit domácí kapitán Fuchs.
51:05
Hemerka si zpracoval balonek na prsa, jak Jan Koler v nejlepších letech, ale bohužel k tomu přidal, i ten ve florbale nepovolený výskok.
50:42
Střelu Kostky blokuje hostující obránce, a tak si dáme poslední komerční přestávku dnešního zápasu.
50:20
Domácí nyní sice kontrolují balonek, ale nedaří se jim usadit v útočném pásmu.
49:41
Šmíd z brejku střílel mimo domácí bránu.
48:55
Vlach se řítil sám na Haleše, ale ten si na něm vyloženě smls a nedovolil mu skórovat.
48:10
Halešovu chybu při výběhu nedokázali domácí potrestat a skóre tak zůstává 4:2.
47:42
Šmíd trefuje Fuchsův blok, a ten následně vyhazuje balonek.
46:52
Hemerka předložil Kůrovi poloprázdnou bránu, ale kde se vzal, tu se vzal Haleš a zachránil situaci.
46:35
Domácí čtveřice dlouho drží balonek.
45:47
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
45:34
Dvořákovi sjela střela a bylo z toho přečíslení hostů v poměru 2 na 1 na jehož konci byl Lukáš Kučera, který přestřelil bránu.
45:02
Odražený balonek před Kuhnem dokázal nejrychleji ulovit Hemerka a uklidňuje z pohledu domácích hru.
44:10
Slezák se natlačil z rohu před Haleše, ale gól vstřelit nedokázal.
41:30
Haleš již po několikáté startoval po balonku ve stylu Manuela Neuera, ale tentokrát si to rozmyslel a dobře udělat, protože Vlachovu střelu nakonec dokázal zastavit.
40:20
Kůrova střela mířila vedle levé tyče Halešovi brány.
40:01
Sládeček vyhrává buly, na balonku začnou domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 9, hosté - 7.
40:00
I ve druhé třetině se pokračuje v divokém tempu, ale prosadili se jen domácí, a to konkrétně třikrát v pořadí: Nagy, Hemerka, Hronek.
40:00
38:45
Fuchsova střela do bloku, Kůrova střela do bloku, Ondráčkova střela do bloku, ne nedělám si srandu, toto se doopravdy v posledních 15 vteřinách stalo.
38:18
Kaluža střílel z úhlu, Kuhn vyrážel levou rukou.
37:00
Savického střelu chytá Kuhn, na druhé straně následně střílel Juhaňák pouze do bloku.
36:38
Ondráček trefuje pouze ležícího Haleše.
35:59
Nyní sledujeme divočejší část zápasu, hra se přelévá nahoru-dolu místy až ve zběsilém tempu.
35:22
Dvořák zahasil přečíslení hostů dobrým návratem.
34:55
Slezák po Vlachově nahrávce trefuje tyč.
34:22
Velké šance domácích měli nejprve Ondráček a poté Kostka.
32:22
Šmíd míchal a míchal, ale recept na Kuhna nenašel. Legendární brněnský trenér Zdeněk Mlčoušek by mu jistě řekl "Nekvedleeeej!".
32:21
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil Adam Šmíd.
32:21
Kucharič zakončil pouze do Kuha, ale odražený balonek byl poté odpálen vysokou holí a uvidíme nájezd pro Pardubice.
32:01
Ostré zákroky jsme teď viděli na obou stranách, ale vylučovat se nebude.
31:20
Ondráček z brankoviště, ale střela mu nesedla.
30:02
Vlach střílí jen do připraveného Haleše.
29:35
Šmíd si položil Kuhna, ale zpoza brány už nedokázal zasunout i s přispěním Sládečkovi hole zasunout balonek za Kuhnova záda.
29:00
Hronek nejprve zachytil kros hostů, poté posunul na Coufala, a ten následně balonek vrátil zpět a Šimon vše zakončil střelou do pravého rohu Halešovi brány.
28:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval David Coufal (4:2).
28:21
Juhaňák ztečoval hostující střelo mimo bránu.
27:30
Fuchs podklouzl v rozehrávce, a proto se poté dostal do šance hostující Šmíd. Vše zahasil blokem Kůra.
26:40
Protiútok hostů, Kuhn drží skvělým zákrokem domácí tým.
26:20
Domácí Hemerka s Vlachem si v protiútoku vyměnili balonek tam a zpět a vše skončilo gólem prvního jmenovaného.
26:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Lukáš Vlach (3:2).
25:37
Po odraženém balonku střílel Savický jen do Kuhnovi nohy.
24:05
Hemerka nejprve namazal Pardubicím, ale poté vše zachránil a ještě založil protiútok.
23:12
Sládeček nahodil na Kůru, ten ze vzduchu tečoval těsně vedle Halešovu bránu.
22:33
Dlouhé vyhození si našel Coufal, který předložil Nagymu prázdnou bránu, a ten se nemýlil.
22:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval David Coufal (2:2).
21:30
Kostka našel krosem Vlacha, ale ten nedokázal trefit bránu.
20:50
Velké šance na obou stranách trefil hostující Šmíd tyčku, poté na druhé straně domácí Brom pravé rameno Haleše.
20:25
Fuchsovu střelu vyráží Haleš.
20:01
Sládeček vyhrává úvodní buly druhé třetiny a domácí začnou na balonku.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 11, hosté - 5.
20:00
Upřímně kdybyste se mě zeptali včera, jestli si máte dneska pustit ČT Sport, tak bych řekl spíše ne, ale po první třetině to můžu jen doporučit. Viděli jsme sice "jen" tři góly, ale zápas se odehrává ve velmi dobrém tempu a na obou stranách byli k vidění další šance.
20:00
19:15
Krásná akce domácích po ose Hemerka - Slezák - Kostka končí parádním zákrokem Haleše.
18:20
Fuchs dokázal ukrotit vysoký balonek a zabránil, tak potenciálnímu brejku 3 na 1.
17:03
Prixovu střelu po chybě domácích vyráží Kuhn.
16:32
Poslední minuty patří v podstatě jen domácím, ale zatím se jim nedaří přeměnit tlak v góly.
16:01
Kostkova střela míří nad Halešovu bránu.
14:52
Ondráček tečoval balonek před Halešem, ale nedokázal jej usměrit mezi tři tyče.
14:25
Bromova střela zaplavala hodně mimo Halešovu bránu.
13:32
Hronkovu střelu vyráží Haleš pravou rukou.
13:07
Šmíd z protiútoku sice přeloboval Kuhna, ale i jeho bránu.
12:42
Nagyho střelu po nahrávce Hemerky vyráží Haleš pravou nohou.
11:23
Ondráčkova končí na bloku hostů.
10:33
Pardubice sice dlouho drželi balonek, ale vše skončilo jen nepřesnou nahrávkou, kterou si sebral Dvořák a ihned vyslal dopředu na Coufal, ten následnou střelou netrefil bránu.
09:33
Juhaňák nedokázal trefit Slezákovu nahrávku.
08:57
Přečíslení domácích využívá pohotovou dorážkou ze vzduchu Ondráček.
08:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Marek Fuchs (1:2).
08:45
Ondráček se natlačil z rohu do brankoviště, ale trefil jen Halešův pupek.
08:26
Nagy se nedostal k balonku jen díky faulu hostů.
07:30
Juhaňák blokem zastavuje šanci hostů.
07:11
Kůrova střela vedle Halešovi brány.
06:52
Teichman posunul na Petrželu, a ten bekhendem propálil Kuhna.
06:51
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Ivo Teichman (0:2).
05:55
Hemerkův bekhend těsně vedle Halešovi brány.
04:30
Teichman našel nahrávkou z rohu na střed Petrželu, a ten se prosazuje střelou do horního rohu Kuhnovi brány.
04:29
04:00
Nagy nezpracoval Dvořákovu nahrávku do zajímavé pozice.
02:57
Haleš ve stylu Neuera vykopnul balonek před Ondráčkem.
02:00
Šmídovu střelu vyráží Kuhn.
00:15
První šance hostů, Pakosta tečuje hodně nad Kuhnovu bránu.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Marcel Lehký, Jan Savický, Přemek Pakosta, Adam Šmíd, Lukáš Prix
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Matyáš Kůra, Marek Fuchs, Luděk Ondráček
00:00
Dobrý den,
vítejte u textového online přenosu ze zápasu 11. kola Livesport Superligy florbalu, ve kterém se před diváky ČT sport utkají domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno a hostující SOKOLI Pardubice.
00:00
Oba týmy neprožívají ideální vstup do sezony, když se nachází na 11. respektive 12. místě tabulky. Domácí do utkání vstupují povzbuzení sobotní výhrou 5:3, kterou si připsali v Otrokovicích, zatímco hosté podlehli 4:6 Ostravě.