0:3
1:2
- : -

BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice 2:8
15. Jakub Hromada, 52. Jan Denemark - 1. Jakub Kolísko, 6. Bohumil Piskáček, 14. Filip Langer, 25. Martin Šindelář, 35. Jan Kolísko, 36. Bohumil Piskáček, 52. Martin Mühlfait, 55. Pavel Sládeček; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Körber 28 - Lukáš Kříž 15, Tomáš Jurco 5; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:2;
60:00
Střely celkem BA 22 Tatran 36
60:00
59:59
Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
58:10
Utkání se už spíše dohrává. Nic nenasvědčuje tomu, že by se skóre mělo jěště měnit
55:22
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Tomáš Hanák.
55:22
Hanák zkoušel forhandovou kličku, ale na Jurca si nepřišel a tak se skóre nemění
54:52
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Filip Langer (2:8).
54:52
Tak trest nebude Tatran výhody využil a odskakují už na 6-ti brankový rozdíl
53:25
Zbytečná ztráta Fryše vyústila v nedovolený zákrok domácích hráčů a Tatran bude mít přesilovku
51:49
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Filip Ullmann (2:7).
51:49
Už už se bleci nadechovali k obratu, umlčel je krásnou střelou pod víko Muhlfait
51:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Denemark, asistoval Matěj Boček (2:6).
51:06
Boček nahoru na Denemarka , ten prostřeluje Jurca a může tak slavit první superligový gól v dresu BA
45:50
Jurco si hned připisuje zákrok a vysílá kupředu Šindeláře. Ten to zkoušel na Korbera mezi nohy. Ten si to, ale pohlídal
45:41
Čtvrtá část utkání úspěšně zahájena
45:40
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Jurco družstva Tatran Teka Střešovice
45:40
Hanákův nechtěný kopanec do Křížovi hlavy nevypadal úplně hezky. Snad bude v pořádku...
45:40
Utkání se nám nejspiš trochu prodlouží, jelikož se čeká na příjezd sanitky.
45:40
Stále čekáme na příjezd záchranné služby. Utkání se tedy prodlouží o minimálně dalších 15 minut.
40:33
3. třetinu začali domácí hodně zostra. Uvidíme po roce opět obrat proti Tatranu?
40:01
První buly 3. třetiny pro hosty

40:00
40:00
38:39
Téměř prázdná brána pro Fryše...opět vedle...
37:42
Pěkná akce Tatranu z první končí Langerovou střelou v boční síti Korberovi branky
37:01
Fryš opět do bloku
36:04
Fryš v tutovce hodně trestuhodně neproměňuje. Burian, který byl připravený zakončovat do prázdné, koukal hodně vyčítavě
35:02
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Ondřej Němeček (1:6).
35:02
Němečkova přihrávka, která prošla snad přes troje jesle končí na Piskáčkově čepeli a ten se golfem nemýlil
34:08
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Petr Novotný (1:5).
34:08
Krásná akce hostí až do baráku a hosté odskakují již na rozdíl 4 branek
31:09
Píchovi sjela střela z čepele a jeho chyby se pokusil využít Kolísko, ale na Korbera si nepřišel
30:23
Píchovu ránu v klidu chytá Kříž
29:34
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:52
Hanákovu nebezpečnou ránu vyráží Kříž
27:12
Rozhodčí odpískal Hromadovi chybně faul na nebezpečném místě před domácí bránou. Nicméně si svou chybu po chvilce uvědomil a faul odvolal. Velice sympatický okamžik
26:10
Hánákovic domácí lajna je tradičně velice aktivní a je jen otázka času kdy jim to tam spadne
24:29
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Milan Meliš (1:4).
20:01
Jelikož domácí Denemark v poslední vteřině hodně zbytečně odehrál míček vysokou holí, začnou hosté v početní výhodě.
19:59
Vyloučen hráč Jan Denemark družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:05
Hanák T. se skvěle prosmýkl v rohu a připravil to téměř ideálně Novotnému. Ten to buhužel pro domácí, ale nečekal
15:40
Hodně propagační zakončení od mantinelu Hanáka T.
14:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Matěj Boček (1:3).
14:01
Pícha teď napravil svou chybu a vyslal dlouhou přihrávkou do předu Hromadu, který se for-handovou kličkou nemýlil
13:50
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer z trestného střílení (0:3).
13:50
Po fatálu Píchy zatáhl za záchranou sekeru Burian a Tatran tak pojede trestné střílení, které provede Langer
12:30
Přesilovka domácích je zatím dost nemastná neslaná se spoustou ztrát
11:15
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
11:15
Pošťuchování mezi Navrátilem a Ludvíkem končí vyloučením hostujícího hráče.Uvidíme jestli dokáží bleci využít početní výhody a dát tak kontaktní gólho
10:31
Vývoji zápasu by asi nejvíce odpovídalo držení míče. Dle mého odhadu to je tak 75:25 pro Tatran
10:16
Domácí v plném počtu
09:28
Šindelář z brankoviště míjí branku. Nutno podotknout, že to byla těžká situace
08:14
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.