5:1
2:3
- : -

FbŠ Bohemians - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:5
10. Jakub Šárka, 16. Jakub Šárka, 27. Jan Dobisík, 29. Matěj Pěnička, 35. Matyáš Krebner, 37. Jakub Šárka, 40. Matěj Pěnička, 44. Matyáš Krebner, 59. Jakub Buršík - 19. Martin Nagy, 40. Tomáš Brom, 54. Martin Nagy, 57. Matěj Kostka, 58. David Sládeček; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:5; využití: 5:2; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 15 - Filip Kuhn 16, Ondřej Kolajta 9; po třetinách: 2:1, 5:1, 2:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: 10:6
60:00
Komentář trenéra M. Formana: Dnešní zápas nebyl uplně podle našich představ, nicméně jsme rádi za 6 bodový víkend. Dneska jsme mohli vstřelit více branek a měli jsme moc ztrát, jak v útoku a celkově tomu chyběla přesnost v nahrávce.Každopádně se moc těšíme na další zápasy, lajny se sehrávají, je to na dobré cestě!
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Fialy: Bohužel včera ani dneska se nám nedařilo plnit co jsme si řekli. Bohužel jsme nebyli tam, kde jsme měli být a Bohemka toho využila. Do příštích utkáních musíme vyhodnotit chyby a napravit je. Variantou je udělat i nějaké změny. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny a na hřišti první formace domácích vedená Filipem Formanem.
58:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Michal Vojtíšek (9:5).
58:53
Bohemka hrála na míčku a Buršík trefuje prázdnou branku.
57:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Tomáš Brom (8:5).
57:34
Sládeček přesně a Brno snižuje na tři branky.
57:13
Brno v šesti.
56:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Kostka, asistoval Jiří Juhaňák (8:4).
56:45
Kostka využívá přesilovku přesně do rohu branky
56:19
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
56:00
Odložené vyloučení Bohemky.
55:31
Dobisík promáchl po přihrávce Kratiny.
55:00
5 minut do konce zápasu a tempo se uklidnilo.
53:50
Brno získalo míček v pressu a upravuje na 8:3
53:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy bez asistence (8:3).
53:15
Tomčo hned po příchodu na hřiště aktivní, střílí ale jen do bloku.
51:40
Do hry se připravuje Tomčo a Kratina. Uvidíme koho nahradí.
50:27
Kopecký po krosu Formana jen těsně mimo. Bohemka se nyní dobře hýbe a zápasu dominuje.
48:24
Spousta emocí. Domácí hrají hodně na míčku a přicházejí drobné fauly Brna.
46:10
Pěnička jen do bloku. Šárka uspěšný v napadání.
43:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Filip Forman (8:2).
43:13
Krbec získává míček a nastupuje přesilovková formace domácích.
42:44
Vyloučen hráč René Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
42:09
Další vyloučení Brna a Bohemka zatím v šesti v poli.
40:30
Třetí třetina zahájena. Bohemka začíná aktivně a Šebek v šanci.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kolajta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
40:00
40:00
Ve druhé třetině byla Bohemka lepší a zaslouženě vede. Brno se trápí v koncovce.
40:00
Střely ve druhé třetině: 17:8
40:00
39:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (7:2).
39:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom bez asistence (6:2).
39:08
Pěnička ztrácí a Brno se prosazuje ve vlastním oslabení.
37:59
Vyloučen hráč Jiří Juhaňák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
37:59
Bohemka si vyzkouší další přesilovou hru. Zatím jsou v nich 100%.
36:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (6:1).
36:49
Chytrou rozehrávku Pěničky využívá Šárka a kompletuje hattrick.
34:47
Chytrou střelou se prosazuje Krebner.
34:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Kryštof Krbec (5:1).
33:44
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
32:53
Brom opět netrefguje branku. Brno se v koncovce trápí.
31:07
Mikuláš Forman sám na branku, ale zakončuje jen těsně vedle
29:23
Coufal z výběhu, Michajlovič si připisuje jednoduchý zákrok.
28:02
28:02
Pěnička naprosto přesně. Bohemka využívá i třetí přesilovku.
26:18
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
26:16
Ihned po buly fauluje Sládeček Formana a domácí hrají třetí přesilovku.
26:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval Viktor Kopecký (3:1).
26:15
Dobisík se prosazuje po přihrávce Kopeckého. Důležitý okamžik pro domácí.
25:02
Krebner vysoko napadá bohužel přišlo sekání.
23:26
Brno nyní v další šanci. Michajlovič chytá, ale Bohemka nyní trochu ztrácí pohyb.
22:11
Juhaňák hezkou otočkou našel Coufala, ten přestřeluje
21:01
Buršík ve 100% šanci netrefuje.
20:01
Druhá třetina začíná. Forman úspěšnější a na míčku Vojtíšek.
20:00
20:00
První třetina skončila. Domácí zaslouženě vedou. Druhá třetina začne přibližně 17:44.
20:00
Střely v první třetině: 6:6
20:00
19:01
Sládeček sportovně vrací míček domácím. Bohemka s první formací rozehrává a hledá místo v obraně Brna.
18:13
Zatím padají branky jen v přesilovkách. Nagy přesně a Michajlovič byl bezmocný.
18:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Jiří Juhaňák (2:1).
18:03
Nadějná situace Brna ze středu hřiště a Bohemka inkasuje.
17:05
Další vyloučení domácích. Dvoubodobý Honza Malič si jde odpočinout za špatné střídání.
17:02
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
15:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Jan Malič (2:0).
15:22
I druhá přesilovka využitá. Šárka opět přesně po přihrávce Honzy Maliče.
15:15
Další možnost přesilové hry pro Bohemku. Leško si jde odpočinout za blokování hole na Adama Růžka.
15:08
Vyloučen hráč Šimon Leško družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
14:18
Pěnička v brejku. Skvělý Kuhn.
12:55
Ostřejší zákrok na Formana, Brno ví, že mu nemůže nechat ani centimetr místa.
12:02
Bohemka aktivně napadá, tentokrát neúspěšně. Dobisík fauluje v rohu.
09:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Jan Malič (1:0).
09:37
Nádherná kombinace celé přesilovkové formace a Šárka střílí do prázdné.
09:20
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
08:18
MIchajlovič skvěle proti tažené střely Kostky.
07:14
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
06:56
První vyloučení zápasu. Buršík si odsedí dvě minuty za sekání.
05:48
Brno nyní na míčku. Kůra jen do bloku Mikuláše Formana.
03:23
První střela zápasu. Šebek bohužel pro domácí mimo,
01:12
Aktivní začátek z obou stran. Myslím, že se máme na co těšit. Bohemka nyní na míčku a rozbíhá svojí rozehrávku.
00:01
Úvodní buly mezi Formanem a Fuchsem. Úspěšnější hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Matyáš Kůra, Marek Fuchs, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Jakub Buršík, Michal Vojtíšek, Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman
00:00
Dobrý den všem, vítejte u online přenosu 12.kola Livesport Superligy mezi Bohemkou a hosty z Brna. Favoriem zápasu jsou domácí, kteří si včera poradili s Black Angels. Hostům patří aktuálně 12. místo tabulky. Zápas můžete sledovat také na TVComu, kde je pro vás připravený komentovaný přenos.