10:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa 19:7
2. Prokop Ferdan, 9. Prokop Ferdan, 14. Jakub Kopecký, 15. Radek Valeš, 18. Martin Čermák, 29. Radek Valeš, 31. Radek Valeš, 37. Jan Šoltys, 40. Vojtěch Wiener, 42. Radek Valeš, 44. Radek Valeš, 47. Jan Světlík, 49. Tomáš Dlesk, 53. Šimon Stránský, 58. Prokop Ferdan, 60. Martin Čermák, 60. Jan Šoltys, 60. Prokop Ferdan, 60. Jakub Kárník - 20. Daniel Štěrba, 21. Daniel Štěrba, 39. Štěpán Slaný, 39. Tomáš Kadlec, 44. Tomáš Kadlec, 48. Ondřej Kopič, 48. Jaromír Ekl; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; zásahy brankářů: Daniel Mück 15 - Tadeáš Dittrich 9, Lukáš Chyna 18; po třetinách: 5:1, 4:3, 10:3;
60:00
Komentář trenéra domácích (Zdeněk Skružný) a nejlepšího hráče (Radek Valeš): Odkaz
60:00
Komentář trenéra hostí (David Derka) a nejlepšího hráče (Josef Pluhař): Odkaz
60:00
59:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kárník, asistoval Jakub Kopecký (19:7).
59:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan bez asistence (18:7).
59:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Tomáš Dlesk (17:7).
59:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Jakub Kopecký (16:7).
59:05
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
59:05
Ke konci zápasu si Liberec zahraje svoji třetí přesilovou hru.
58:31
Probíhají poslední dvě minuty dnešního zápasu.
57:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Radek Valeš (15:7).
57:45
Valeš na Ferdana, Ferdan se prosatuje po nahrávce ze vzduchu.
56:25
Lípa se dostala do dalšího protiútoku, který nevyužila.
55:58
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
55:58
Druhé vyloučení dnešního zápasu, přesilovku si opět zahraje Liberec.
52:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Petr Kološ (14:7).
52:08
Stránský se prosazuje střelou na bližší tyč pod ruku golnama, pro Šimona Strásnkého se jedná o premiérovou branku v mužském A týmu.
52:00
Timeout FBC Liberec
51:29
Tvrdá, ale nepřesná střela Klucha.
48:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Matěj Klucho (13:7).
48:54
Střelou od mantinelu na zadní tyč se prosazuje Dlesk.
47:22
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Josef Pluhař (12:7).
47:00
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Daniel Štěrba (12:6).
47:00
Kopič doklepl míček za záda domácího golmana.
46:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Světlík, asistoval Prokop Ferdan (12:5).
46:12
Světlík se trefuje do středu brány.
45:15
Vyloučen hráč Daniel Štěrba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
45:15
První přesilové hry se v dnešním zápase zhostí Liberec.
43:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Vojtěch Wiener (11:5).
43:41
Svoji pátou branku v zápase trefil Valeš ze středu hřište z otočky.
43:21
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Štěpán Slaný (10:5).
43:21
Kořínek trefil boční sítku a následný protiútok dokázala Lípa proměnit v branku.
41:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Prokop Ferdan (10:4).
39:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Martin Čermák (9:4).
39:56
Wiener se trefuje přeně mezi Chynovy nohy.
39:30
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jaromír Ekl (8:4).
38:04
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný bez asistence (8:3).
38:04
Slaný se trefuje ze standardní situace.
36:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Patrik Rozkovec (8:2).
36:42
Šoltys to prostě zkusil..vystřelil a míček se odrazil od Kadlece, který si vstřelil vlastní branku.
34:54
Hostující hráči se se svými střeleckými pokusy nedokáží prosasit.
30:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš bez asistence (7:2).
30:42
Hostující ztrátu dokázal potrestat Valeš, který kompletuje hattrick!
30:23
Lhota si nesrovnal svá měřidla a míček umístil mimo hřiště.
28:29
28:29
Sporná branka..i přes protesty hostujících hráčů je branka uznána.
27:25
Kluchova střela z půlky skončila jak nad Chynovou bránou, tak i venku z hřiště.
26:04
Šterba trefuje pouze boční sítku branky.
24:02
Hra se přesouvá z jednoho konce na druhý.
20:31
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Radek Krajcigr (5:2).
20:31
Česká Lípa vlétla do druhé třetiny jako hurikál, protiútokem vstřeluje druhý gól.
19:27
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Ondřej Kopič (5:1).
19:27
Štěrba zkusil své štěstí a měl ho, střela Mückovi propadla.
19:05
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák bez asistence (5:0).
17:24
Čermák se pěknou a přesnou střelou trefuje k bližší tyči.
14:04
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
14:04
14:04
Souhra, tak jak ji známe, Ferdan - Valeš, druhý jmenovaný trefuje prázdnou bránu.
13:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Jan Světlík (3:0).
13:21
Světlík nejprve zablokoval střelu Štěrby, poté našel Kopeckého a ten navyšuje liberecké skóre.
11:57
Liberec se usadil na polovině Lípy.
08:01
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Vojtěch Wiener (2:0).
08:01
Ferdyn se prosazuje podruhé v zápase.
07:28
Lípa si vytvořila šanci na jejímž konci netrefuje odkritou bránu.
07:09
Domácí mají jednu šanci za druhou.
06:36
Rozkovec se svoji střelou a následnou dorážkou neuspěl.
06:03
Závar před českolipskou bránou dopadl lépe pro hosty.
05:05
Valeš svoji střelou trefuje pouze tělo Dittricha.
01:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Martin Čermák (1:0).
01:43
Čermák krásně schodil na Ferdane, který střelou z první otevírá dnešní skóre.
00:50
Hra je od začátku ve velkém tempu a hráči si od začátku nedarují kousek místa na hřišti.
00:01
Úvodní buli vyhrál pro Liberec Kopecký.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Drahoslav Pastor, Daniel Štěrba, Ondřej Kopič, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Petr Kološ, Šimon Stránský, Jakub Kopecký, Lukáš Lhota, Jan Světlík
00:00
Dobré odpolene, vítám Vás u dnešního onlinu. Začátek bude věnovám minutou ticha zesnulému Michalu Rebrovi, který v sezóně 2008/2009 působil v Liberci.