1:3
1:4
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 3:8
3. Petr Koláčný, 29. Filip Hrabal, 49. Marek Zapletal - 10. Matěj Pěnička, 24. Michal Vojtíšek, 31. Matyáš Krebner, 33. Ivan Tomčo, 43. Jakub Šárka, 46. Jakub Šárka, 52. Patrik Šebek, 53. Ivan Tomčo; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2 + Michal Jedlička OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kevin Majrich 14 - Jakub Zavřel 12; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:4;
60:00
Nejlepšími hráči utkání jsou za hosty Jakub Zavřel a za domácí Martin Szweda.
57:30
Dovolujeme si panu Jedličkovi poděkovat za rozbité dveře. :-)
57:27
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
57:27
Vyloučen hráč Mikuláš Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
57:27
Vyloučen trenér Michal Jedlička družstva FbŠ Bohemians - osobní trest.
57:27
Vyloučení Formana celou střídačku hostů dost naštvalo a je z toho 2+10 pro hostujícího trenéra. Přátelé je to tady flašky lítají vzduchem.
57:22
Domácí dobře sehráli, ale stále tomu chybí koncovka.
52:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Matěj Pěnička (3:8).
52:09
Krásná kombinace hostů, na jejímž konci úplně volný Tomčo, který s klidem navyšuje názkok hostů.
51:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (3:7).
51:15
Z protiútoku se prosazují hosté a pravděpodobně rozsekávají dnešní zápas.
50:40
Koláčný se nadvakrát dobře uvolnil, ani jednou mu to tam ale nespadlo.
48:50
Domácí chytli druhý dech a presují soupeře. Z úniku to mohl utnout Pěnička, ale míček mu sjel.
48:00
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Valters Lapinš (3:6).
48:00
Lapinš krásně obešel půlku hřiště a naservíroval Zapletalovi. 3:6.
45:22
Vykopal zkusil překvapit Zavřela, ten byl ale proti snížení domácích.
45:01
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
45:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Vojtěch Zezulka (2:6).
45:01
Osamocený Šárka na středu opět s přehledem uklízí.
43:42
Chybnou rozehrávku hostů si vyčíhnul Gál, ale tváří v tvář Zavřelovi neuspěl.
42:56
Další dobrý zákrok Zavřela.
42:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (2:5).
42:07
Domácí si špatně rozebrali hráče a Šárka po krosu uklízí na bližší tyč.
41:33
Nehila jen do břicha Zavřela.
40:49
Majrich teď ani neví jak, ale ne brankové čáře chytil zádami míček, který střílel z druhé strany do úplně prázdné brány Šárka. What a safe!
40:01
Úvodní buly vyhráváb Bohemka a má ještě 35 vteřin z přesilovky.
39:57
Nic zajímavého se nestalo, zbytek přesilovky si hosté odnesou do poslední třetiny.
38:43
Bohemka si vezme na starost první přeilovku zápasu.
38:42
Vyloučen hráč Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
37:03
Domácí si s napadáním první lajny bohemky neví moc rady.
35:43
Forman by měl s jeho nasazením, respektive možná už lehkou agresivitou trochu ubrat. Teď to odnesl Majrich.
34:02
Domácí se po vysokém presu Bohemky dostávají do dobrých protiútoků, ale nejsou schopní je využít.
32:53
32:53
Jak sem říkal, Bohemka nezaváhala a místo srovnání domácích je tady odskok hostů.
32:25
Domácí teď zahodili situaci 3 na nikoho. Tohle je bude mrzet.
31:58
Červenka dělá problémy obraně hostů.
31:22
Majrich teď zavařil sám sobě, když míček zpoza brány vyrazil směrem do hřiště. Naštěstí pro něj ho nakonec zvládl chytit
30:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner bez asistence (2:3).
30:41
Krebner se dostal do úniku a kolem Majricha posílá míček do brány.
29:20
Schovanou střelu hostů opět vytahuje sebevědomý Majrich. Dnes domácí opravdu drží spolehlivým výkonem.
28:24
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Michal Nagy (2:2).
28:24
Nedáš, dostaneš. Po několika promarněných šancích Bohemky dávají domácí gól ,tak trochu z ničeho, a je srovnáno,
27:49
Zákeřný pokus z půlky si dobře našel Majrich.
27:10
Hosté se teď jednoduše dostávají do velkých šancí, ale trestuhodně je zahazují.
25:48
Hosté se až příliš lacinně prokombinovali do dobré šance, kterou tak tak chytá Majrich.
24:36
Lapinš se pěkně uvolnil a prověřill Zavřela.
23:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Matěj Pěnička (1:2).
23:50
Na středu osamocený Vojtíšek  se dostal k míčku a prostřeluje Majricha.
23:09
Krásně sehraný protiútok hostů, který ještě krásněji zastavuje až Zavřel na brankové čáře.
21:02
Vykopal se snažil fotbalově poslat do úniku spoluhráče, těsně minul.
20:09
Dobrá kombinace domácích a Červenka málem měnil skóre.
19:59
Vykopal v další velké šanci trefuje jen masku Zavřela.
19:30
Pokaženou rozehrávku hostů mohl využít Vykopal, kdyby neminul.
18:57
Výborný blok Zapletala.
18:13
Hosté nenechávají Panterům ani centimetr místa a získávají míček za míčkem.
17:22
Pěnička nad.
16:49
Střela dobře postaveného Petříka šla těsně mimo.
16:26
Bohemka dobře zapresovala a získala míček na polovině domácích.
15:19
Buršík odchází na střídačku s bolestivou grymasou.Snad bude v pořádku.
15:00
Petřík našel krásnou žabkou Gála, ten ale míček minul.
14:28
Majrich se stihl včas přesunout a kryje další pokus Bohemky.
12:40
Punčochář se dostal k dobrému pokusu.
11:01
Domácí se dostali k dorážce v brankovišti a hned na to znovu střílel Koláčný. Zavřel obojí kryje.
09:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Michal Vojtíšek (1:1).
09:18
Pěnička si počkal na kros a milimetrově ho poslal po zemi na bližší tyč. 1:1.
08:35
Forman se dostal k dorážce, Majrich odmítá kapitulovat.
07:46
Hrabal dobře ustál souboj v brankovišti a nedovolil hostům vystřelit.
06:33
Pěnička se procpal k balónku v brankovišti, ale Majrich změnu skóre nepřipustil.
04:49
Zapletal se ocitl s míčkem před Zavřelem, za jeho záda ho ale nedostal.
04:18
Domácí se snaží presovat soupeře a vznikly z toho dvě solidní příležitosti.
03:28
Hosté se dostali k dobrému pokusu, Majrich však pozorný.
02:11
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Koláčný, asistoval Šimon Šmajda (1:0).
02:11
Koláčný lehkým tahákem téměř z půlky překvapil Zavřela a je to 1:0
01:13
Sovják dobře vybojoval míček a mohl poslat do úniku osamoceného Zapletala, ten ale na míček nestačil.
00:25
Bohemka se hned na úvod pěkně prokombinovala a Pěnička prověřil Majricha.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jakub Buršík, Matěj Pěnička, Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Forman
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Martin Szweda, Petr Koláčný, František Vykopal, Vlastimil Červenka, Peter Nehila
00:00
Vítám vás u dnešního zápasu. Ve 23. kole budeme sledovat zápas domácích Otrokovic proti hostům z pražské Bohemky. Dnešním zápasem vás budu opět provázet já, Filip Doležal. Přeji príjemný zážitek. :-)