2:2
2:2
- : -

Tatran Teka Střešovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:4
7. Ondřej Vítovec, 8. Ondřej Němeček, 33. Petr Brautferger, 35. Jakub Kolísko, 57. Petr Brautferger, 60. Jakub Kolísko - 24. Martin Nagy, 40. Lukáš Vlach, 42. Martin Nagy, 50. Adam Hemerka; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:4 + Dominik Dvořák 5; využití: 1:2; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 5 - Filip Kuhn 27; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:2;
60:01
Tatranu se povedlo v poměrně náročném utkání, prvním v roce 2021, dokázal nakonec urvat vedení zpět na svoji stranu a odchází se třemi body po výhře 6:4. Děkuji vám za pozornost u videa či online zápisu a těším se zase někdy příště napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 10 - Hattrick 2
60:00
Celkový počet střel za zápas: Tatran 32 - Hattrick 9
60:00
59:57
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Ondřej Vítovec (6:4).
59:57
Do prázdné klece se po nesčetných příležitostech trefuje Kuba Kolísko. Poslední tři vteřinky po buly hráči nechávají míček bez povšimnutí, dnešní zápas tak po dramatu v poslední třetině končí 6:4 pro domácí.
59:50
Deset vypjatých vteřin do konce regulérní hrací doby zvoní Křížova branka.
59:25
Nagyho střela skončila po bloku v autu.
59:00
Ondráček nestihl střelit za přesouvajícího se Kříže.
58:34
Šindelář míjí prázdnou branku.
57:40
Hattrick po krátké návštěvě Kuhna na hřišti opět v šesti.
56:21
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Filip Langer (5:4).
56:21
Plichtovou nemastnou-neslanou hru prolamuje gólem Brautferger. Ve stejném čase tím přinutil hosty vybrat svůj timeout.
56:00
Kříž vykopával a následně dohonil míček na velkém brankovišti.
55:32
Hemerka pálí do kolen Kříže.
54:30
Tatran si nedokázal udělat žádnou větší gólovou příležitost a další přesilovku tak bez užitku zahazuje.
53:19
Vítovec trefuje napjatou ruku Kuhna.
52:30
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
52:30
Halama odhodil míček a za zdržování hry si posedí dvě minuty na trestné.
52:27
Sládeček nedokázal obhodit Kuhna.
51:31
Slezák clonil Křížovi a dorážel, naštěstí pro domácí Kříž zůstal zkoncentrovaný.
50:10
Tlapák do Kuhnovy výstroje.
49:17
Tlapák odpovídá střelou těsně mimo branku Kuhna.
49:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka bez asistence (4:4).
49:08
Hemerka se vřítil do velkého brankoviště Tatranu a na druhý pokus se prosadil. Začínáme "od nuly", 4:4.
48:05
Vítovcova střela končí v rohu hřiště.
47:43
Havlasovi utekl míček z florbalky a jeho pseudo-střelu vykopl Kuhn.
47:20
Střílející Fuchs netrefil branku a po souboji s obráncem domácích skončil po skluzu v mantinelu.
45:50
Sádlo dělovkou z půlky hřiště trefuje mantinel za brankou.
44:20
Havlas trefil florbalkou Dvořáka do kloubů ruky.
42:58
Papoušek trefuje Kuhna do hrudi.
41:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Tomáš Brom (4:3).
41:43
Přesilovku Hattricku ukončuje podobně jako v prvním přesilovkovém gólu hostí Nagy. Tatran již vede jen o jedinou branku, 4:3.
41:30
Zblokovaná střela přeskákala branku Kříže i mantinely hřiště. U míčku však zůstávají hosté.
41:03
Juhaňák o pár centimetrů mimo branku Kříže.
40:23
Kuba Kolísko v samostatném úniku pálí do bočně nadskakujícího Kuhna.
40:01
Poslední buly do začátku regulérní hrací třetiny pro tým Hattricku, který rovnou přechází do přesilovkového útvaru.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 13 - Hattrick 4
40:00
39:58
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
39:58
Langer dvě vteřiny před koncem třetiny dopřává Hattricku přesilovou hru.
39:43
Hemerka pálil do připraveného Kříže.
39:33
Dvojitý zákrok po dorážce si připisuje Kuhn.
39:14
O podobnou situaci se snažil na druhé straně i Havlas, ale netrefil ani hřiště.
39:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Adam Hemerka (4:2).
39:00
Vzdálenější roh Křížovy branky vymetá od mantinelu Vlach. Hattrick stahuje náskok Tatranu na dva góly, 4:2.
37:50
Hosté přečkali další oslabení bez obdrženého gólu.
37:10
Hosté při ztrátě míčku Tatranu odpalují míčky na domácí polovinu.
35:50
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
35:50
Sládeček zatáhl až příliš za záchrannou brzdu, čímž si vysloužil dvě minuty vedle pořadatelského stolku.
34:36
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Adam Tlapák (4:1).
34:36
Krátká přiklepávaná krosová nahrávka od Tlapáka končí na florbalce Kuby Kolíska, který zavěšuje za Kuhna. 4:1 z pohledu Tatranu.
33:20
Sádlova přiklepnutá střela překvapila Kuhna, ale gólem neskončila.
32:22
Meliš z otočky pálí těsně mimo branku Kuhna.
32:01
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Matěj Havlas (3:1).
32:01
Brautferger po krosovce od Havlase vrací Tatranu dvougólové vedení.
30:58
Na hřišti jiskří nejen florbalky, ale také emoce. Rozhodčí mají plné ruce práce, aby uklidnili protestující hráče.
30:29
Hattrick přečkal dvojité oslabení beze ztráty kytičky.
30:00
Langer orazítkoval roh Kuhnnovy branky.
29:05
Šindelář se už už radoval z gólu, tomu ale předcházel faul.
28:29
28:29
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
28:29
Odložené vyloučení ukončil sekerou Sládeček. Tatran má na dvě minuty k dispozici dvojitou přesilovku 5 na 3.
27:09
Odložené vyloučení, Tatran bez Kříže.
26:44
Langer se po zádech doklouzal až ke Kuhnovi.
24:35
Kříž vytáhl ukázkové zmenšení střeleckého úhlu a dokázal zabránit gólu. Následná střela Hattricku skončila jen v boční síťce.
24:20
Piskáček pálil do ruky Kuhna.
23:23
Brom s Procházkou se hnali proti jedinému obránci Tatranu, ale stav utkání nedokázali srovnat.
23:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Luděk Ondráček (2:1).
23:00
Přesilovku Hattricku zužitkoval Nagy. Brno stahuje náskok Tatranu na jediný gól, 2:1.
22:06
Němeček střádá vteřiny z oslabení.
21:24
První útočnou příležitost v rozdílném počtu hráčů na hřišti si ale vytvořili domácí.
21:12
Vyloučen hráč Martin Mühlfait družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
21:12
Mühlfait si dvě minuty odpočine na trestné lavičce za sekeru.
21:02
Langerova střela mířila do natažené nohy Kuhna.
20:01
Druhé buly do úvodu třetiny získává Hattrick Brno.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 9 - Hattrick 3
20:00
19:59
Tečovaná střela od Papouška trefila Kuhna do ruky, který si ji vyklepává. Na skóre se však dále nic nezměnilo, a tedy do druhé třetiny půjdeme za stavu 2:0.
19:25
Hra se před koncem třetiny přelévá nahoru dolů.
18:57
Hemerka netrefil úplně nejlépe míček, ale Kříž měl se střelou co dělat.
18:22
Slezák promarnil šanci ke gólu.
17:55
Kuhn zklidňuje hru, když chytá pomalý míček na hraně velkého brankoviště.
17:12
Sládeček minul Kuhnovu branku.
14:40
Kuba Kolísko z otočky míjí, ale myšlenka byla dobrá.
14:17
Vysoce napadající brněnští hráči dělají Tatranu problémy.
12:34
Langer mířil těsně vedle brány Kuhna.
11:18
Hosté jsou v plném počtu, v pěti minutách hry ve čtyřech inkasovali pouze jedinkrát.
10:10
Fuchs se řítil osamocen na Kříže. Přečíslení nevyužil, ale Kříž měl docela namále. Kdyby Fuchsovi střela sedla líp, mohli hosté slavit snížení gólového stavu.
09:28
Vítovec rozezvonil brankovou konstrukci.
08:50
Střelu Vítovce zablokoval Juhaňák.
07:43
Pánkovi na středu přesilovkového útvaru nesedla střela, žabičky lehce rozhodily Kuhna, ale gól z této situace nepadl.
07:13
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Filip Langer (2:0).
07:13
Němeček vymetl levý roh Kuhnovy branky. 2:0 pro Tatran.
06:18
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za hrubost.
06:18
Dvořák hodil na mantinel Šindeláře, u kterého musí zasahovat zdravotnice. Ze země se s obtížemi sbírá i Kostka. Tatran dostává k dispozici 5minutovou přesilovku.
06:13
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Ondřej Němeček (1:0).
06:13
Vítovec našel skulinu v brance Kuhna, domácí vedou 1:0.
05:31
Horák pálil z poloviny hřiště, ke Křížovi míček doskákal s tečí od někoho z chumlu před ním a jen tak tak, že si Kříž kalhotami neposunul míček do branky.
04:30
Dvořák pálí do hrudi Kříže, který si tak, podobně jako jeho kolega na druhé straně, připisuje první kontakt s míčkem.
03:07
Oba týmy se do utkání vrhly naplno, už jsme měli možnost vidět i poměrně hezké kombinace.
01:41
Juhaňák pálil do boty Meliše.
00:56
Kuhn si připisuje první zákrok.
00:30
Procházka vysoce napadá na polovině Tatranu.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají hráči Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Matyáš Kůra, Marek Fuchs, Jakub Procházka
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Filip Langer, Petr Brautferger, Matěj Havlas
00:00
Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se dnes odehraje 17. kolo Livesport Superligy. V novém roce se poprvé v Řepích střetnou týmy Tatran Teka Střešovice a FBŠ Hummel Hattrick Brno. Stále jsme v hale osamoceni (mimo pořadatelů a hráčů/realizačních týmů), ale utkání můžete sledovat na videu či zde v online přenosu.
00:00
V neúplné tabulce se nachází domácí Tatran po dvanácti odehraných utkáních na druhém místě se 29 body. Hosté z Brna jsou se třinácti odehranými zápasy desátí s 11 body. Favorit je zřejmý, ale uvidíme, co s hráči udělaly vánoční svátky a novoroční redukované oslavy.
00:00
Do zápasu zbývá zhruba pět minut, takže vám klasicky popřeju příjemnou zábavu u florbalu a také vše dobré do nového roku, snad již brzy i s diváky v ochozech :)