0:2
3:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:6
13. Lukáš Vlach, 47. René Slezák, 50. Jiří Juhaňák, 51. Tomáš Brom - 15. Filip Hrabal, 31. David Medek, 39. David Medek, 42. Martin Szweda, 55. Ladislav Gál, 58. Lukáš Petřík; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Filip Kuhn 16 - Kevin Majrich 16; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 14, hosté - 8.
59:10
Sládeček našel v dobré situaci Ondráčka, ten se nedokázal prosadit.
58:38
Zajímavá standartka pro domácí končí střelou do bloku.
57:27
Petřík zboural na středu Fuchse, a poté trefil prázdnou bránu.
57:26
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík bez asistence (4:6).
56:59
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
55:42
A na druhé straně po Kvapilově nahrávce míjí v šanci Hrabal.
55:33
Slezák trefuje tyč Majrichovi brány.
55:12
Dobrá akce po ose Sládeček - Ondráček - Fuchs končí zákrokem Majricha.
54:49
Medkovu střelu krotí domácí golman.
54:31
Parádní žabkou našel Vykopal na zadní tyči volného Gál, a ten se nemýlil.
54:30
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval František Vykopal (4:5).
53:25
Slezák šel trochu nešikovně do souboje v útočném rohu a byl za to potrestán dvouminutovým trestem.
53:24
Vyloučen hráč René Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
52:04
Sovják střílel od půlky jeho balonek Kuhn v pohodě chytá.
51:23
Koláčný se rozhodl v dobré pozici ještě nahrávat a z pohledu domácích ještě že tak, protože jeho nahrávka byla hodně nepřesná.
50:13
Martin Nagy si připisuje druhou přesilovkovou nahrávku a Tomáš Brom se prosazuje střelou na bližší tyč, začínáma odznova.
50:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Martin Nagy (4:4).
49:46
Juhaňák vyvěsil víko Majrichovi brány a domácí se dotahují na rozdíl jednoho gólu.
49:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Martin Nagy (3:4).
49:36
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:16
Sovjákovi se nelíbilo, co mu v rohu provedl Hemerka a chtěl ho bránit hokejově, to se zase nelíbilo rozhodčím.
49:15
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
49:00
Kostkova střela bohužel pro domácí trefuje Majricha, ten teď vůbec netušil, jak si připsal zákrok.
47:26
Fuchs trefuje pouze hostující blok, Zapletal poté z brejku střílel hodně nad.
46:58
Odražený balonek trefuje basebalově Slezák a máme to 2:4.
46:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil René Slezák, asistoval Jiří Juhaňák (2:4).
46:29
Ondráček si sice krásně pokoupal Majricha, ale bekhendovým zakončením trefil břevno.
46:28
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Luděk Ondráček.
46:28
Závora na Sládečka a uvidíme nájezd.
45:44
Hosté se bez větších problémů ubránili.
45:10
Vykopal ubránil a ještě zvládl vystřelit z protiútoku.
43:45
Ondráček trefuje pouze Majrichovu nohu.
43:44
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
43:34
Kůrova střela mimo bránu.
42:02
Zapletal nedokázal balonek usměrnit za Kuhnova záda.
41:41
Sládečkovu střelu chytá ramenem Majrich.
41:17
Szweda tak trochu z nouze plácl do balonku a ke svému překvapení prostřeluje Kuhna.
41:16
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Filip Hrabal (1:4).
40:41
Petříkova střela mířila hodně vedle Kuhnovi brány.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 1, hosté - 4.
40:00
I ve druhé části dnešního zápasu jsme marně čekali na florbal, ten se zdá má ještě prázdniny, ale se za náma staví alespoň na poslední třetinu. Po dvou odražených balonech se dvakrát prosadil hostující Medek a Otrokovice tak vedou 3:1.
40:00
40:00
39:57
Ondráček teď málem zakončoval do prázdné brány, ale na poslední chvíli mu balonek sebral Vykopal.
38:59
Odražený balonek a Medek opět propálil vše co mu stálo v cestě, tentokrát střelou z první na bližší tyč.
38:58
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil David Medek, asistoval Martin Szweda (1:3).
38:07
Domácí drželi dobré střídání s balonkem, gólovou šanci si však vytvořit nedokázali.
36:53
Medkovu skrytou střelu dokázal na poslední chvíli vyrazit Kuhn.
34:52
Vykopal v brejku ještě hledal Gál, ale nahrával příliš za něj.
33:38
Sládeček si pohrál s hostující obranou, ale svůj střelecký pokus nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
32:40
Brom našel úplně volného Sládečka při záběhu na zadní tyč, ten dokázal jeho vzdušnou nahrávku trefil, ale mířil pouze do boční sítě.
31:27
Dvořákovu střelu sice zblokovala hostující obrana, ale k dorážce se dostal Slezák a ke gólu moc nechybělo.
30:54
Odražený balonek si nejrychleji našel Medek, který se prosazuje střelou na zadní tyčku Kuhnovi brány.
30:53
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil David Medek, asistoval Matěj Hronek (1:2).
30:20
Brom vysunul Fuchse, ale ten vyprášil jen pupek Majricha.
29:35
Martin Nagy našel bekhend Horáka, jeho střela ale nemířila na bránu.
28:08
Vykopal střílel jen do bot Kůry.
24:58
Balonek poskakoval brankoviště Hattricku, ale někdo jej dokázal odpálit pryč.
24:25
Hemerku v kličkování zastavila až nešťastně odpískaná výhoda.
23:52
Hemerka si to namířil středem a následně střílel vedle hostující brány.
23:11
Vykopala v dobré pozici vyblokoval poloskluzem Fuchs
21:37
Martin Nagy střílí vedle Otrokovické brány.
20:23
Sládečkova střela zaplavala nad.
20:01
I Sládeček prohrává své úvodní buly s Štouračem a opět tak budou rozehrávat hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 5, hosté - 5.
20:00
Máme za sebou první třetinu dnešního zápasu, v té se střídaly florbalové momenty s chvilkami, kde se hrálo spíše zběsile nahoru a dolu a moc krásných akcí jsme neviděli. Za domácí se prosadil Vlach a za hosty Hrabal.
20:00
19:46
Matěj Hronek sice dokázal trefit skákavý balonek, ale mezi tři tyče už jej nedostal.
17:45
Nyní jsme viděli spoustu naznáků šancí na obou stranách, ale žádná neskončila gólem.
16:29
Kvapilovu střelu od půlky si našel Kuhn.
15:42
Slezákova střela míří vedle hostující brány.
15:20
Střela Matěje Hronka měla spíše propagační charakter, a tak ji Kuhn bez problémů zkrotil.
14:58
Koláčný se dobře uvolnil za bránou a našel do brankoviště sbíhajícího Hrabala, který se nemýlil.
14:57
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Petr Koláčný (1:1).
14:35
Dvořák trefuje tyč Majrichovi brány.
14:20
Gál se vytočil z rohu a málem dostal balonek za Kuhna.
12:42
Slezák hodil žabičku na brankoviště, kde si ji našel Vlach a bekhendem ze vzduchu ji umístil k zadní tyčy Majrichovi brány.
12:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval René Slezák (1:0).
11:22
Ve čtyřech jsme neviděli žádný střelecký pokus, natož nějakou větší šanci.
09:10
Mladá krev se nám na hřišti trochu poštěkali a půjde se uklidnit k našemu stolku.
09:09
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
09:09
08:39
Koláčný trefoval z úhlu pouze tyč Kuhnovi brány.
08:20
Bromovu střelu chytá Majrich.
07:40
Martin Nagy střílel z jedničky pouze do bloku.
07:14
Domácí hrají v plném počtu. Otrokovice dlouho vařili domácí, ale nakonec z toho nebyla ani střela na bránu.
06:32
Sládeček vyblokoval Vykopalovu střelu.
05:30
Hemerkův protiútok zastavil až poslendí obránce Otrokovic.
05:15
Michal Nagy seknul do Kuhna a za odměnu dostal krosček od Fuchse, ten si za něj vysloužil dvouminutový trest.
05:14
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
03:53
Kostka získal balonek, ale následně přestřelil Majrichovu bránu.
02:48
Sládeček získal balonek a vyslal nebezpečnou střelu na Majrichovu bránu.
00:35
Fuchsova střela míří pod střechu haly.
00:12
Ale hned po chvíli přichází ztráta a rozehrávat budou domácí.
00:01
Úvodní buly Fuchs vs Štourač vyhrává hostující útočník.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Nagy, Petr Pšenčík, Josef Štourač, Ladislav Gál, František Vykopal
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Tomáš Brom, David Sládeček, Matyáš Kůra, Marek Fuchs, Luděk Ondráček
00:00
Dobrý den,
vítejte u textového online přenosu 18. kola Livesport Superligy, ve kterém se utká domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno a hostující HU-FA Panthers Otrokovice. Zatímco Hattrick již začal nabitý leden včerejším zápasem s Tatranem, kdy mu v Praze podlehl 4:6.
00:00
 Tak Otrokovice čeká ostrý start do nového roku až dnes a zítra naváží televizním utkáním s FBC Ostrava. Pro oba týmy se jedná o velmi důležitý zápas, jelikož se nachází v druhé polovině tabulky, kde může o případném play-off/play-down rozhodovat každý bod, jak jsme se přesvědčili již v loňské sezoně.
00:00
V první vzájemném zápase zvítězil Hattrick v Otrokovicích 5:3, když prohrával ještě ve 42. minutě 1:3, ale poté započal obrat a zvítězil v základní části. Za Otrokovice se v tomto zápase prosadili Červenka, Hrtús a Hronek. Zatímco za Hattrick Fuchs, Ondráček, Hemerka a dvakrát Vlach.