0:3
0:3
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP OSTRAVA 1:9
5. Martin Szweda - 4. Michal Sládek, 9. Michal Sládek, 12. Dominik Klimscha, 30. Michal Sládek, 30. Pavel Hurta, 34. Lukáš Herblich, 44. Šimon Soukup, 53. Marek Lipový, 58. Lukáš Herblich; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kevin Majrich 22 - Jan Binder 17; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:3;
60:00
60:00
59:59
Všem co mě poslechli se omlouvám tiket nám těsně nevyšel..
59:59
Je tu konec Ostrava nakonec zaslouženě vítězí 9:1.
59:59
Nejlepšímí hráči jsou domácí Medek a hostující Sládek.
59:59
Střely po 3. třetině - Domácí: 8 Hosté: 9
59:59
58:30
Opět výborný Majrich.
57:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Marek Lipový (1:9).
57:57
Nagy nestihl odklidit a Herbdlich uklízí.
57:02
Nádherný zákrok Majricha na brankové čáře.Jaktože tam byl útočník tak volný je věc druhá..
56:00
Teď sme si naopak mohli vyslechnout pár nehezkých slov od kapitána domácích. Ten už má všeho asi plné zuby a sudímu dal lehkou "deku".
55:27
Medkův faul na 2 minuty vyvedl z míry asi nejvíc hostujícího trenéra. Alespoň sem slyšel nové verze jeho oblíbeného slovíčka..
55:07
Vyloučen hráč David Medek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vražení zády.
54:21
Szveduv pokus nad.
52:40
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Lipový, asistoval Lukáš Herblich (1:8).
52:40
Nechápu jak mohli domácí nechat Lipovému tolik času a místa. Teď se stihl podívat a krásně uklidit do pravé šibenice.
52:25
Koláčnému teď chyběl jen kousek,a by dostal míček do sítě.
50:22
Petříkův pokus jen do Bindera.
49:00
Jesli vás to tady už nebaví běžte koukat na fotbal. Liverpool teče se Southamptonem...
47:01
Krásná úniková akce Ostravy končí nad bránou.
46:37
Tentokrát zkoušel Koláčný, Binder opět maskou.
44:44
Nechci se opakovat ,ale budu. Atmosféra na ostravské střídačce lehce někde jinde. Po každém bloku můžeme slyšet "yes p..o" na několik ostravyských způsobů přes celou halu.
44:30
Tvrdý projektil Zapletala vytáhl Binder maskou.
43:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Lukáš Pešat (1:7).
43:19
Otrokovice nikde. 1:7.
41:18
Dobrý zákrok Majricha.
40:50
Ostrava do toho hned zezačátku kope, domácí brání co můžou.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině - Domácí: 4 Hosté: 9
38:46
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
38:46
Ostrava ovládá zápas a je všude dřív. Z toho vyplynul faul Sovjáka.
36:05
Herní projev domácích se mi zdá být čím dál tím víc bezmocný.
33:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Petr Burýšek (1:6).
33:10
6:1 a pro domácí to už moc nevypadá..
32:42
Když slyším pokyny hostujícího trenéra začíná mě víc a víc bavit ostravský přízvuk.
31:15
Musím uznat, že na Ostravské střídačce to od začátku zápasu žije. To na té domácí ,jak kdyby zdechl pes...
29:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Dominik Klimscha (1:5).
29:53
Smolný gól pro Otrokovice. Míček se mě neznámým způsobem nakonec zjevil v brance.
29:15
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Marek Lipový (1:4).
29:15
Nedostoupený Sládek potrestal lehkovážnost Otrokovic. Po svém třetím gólu poslal pusu někam mezi pořadatelský stolek a jeho střídačku. Nevím co si o tom myslet, ale po zápase se tady radší moc zdržovat nebudu.
28:08
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
28:08
Osekávaná před brankou hostů a nasledný, naprosto zbytečný, faul Hronka.
26:55
Krásný průnik Medka zastavil až Binder.
25:32
Z ničehonic zahrozila Ostrava, Majrich v problémech.
24:51
Sovjákova schovaná střela nakonec trefila Binderovu nohu.
24:05
Otrokovice dlouho tlačili , ale Vykopal nakonec pokazil, takže Ostrava může vyvézt.
22:47
Vyloučen hráč Filip Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
22:18
Koláčný teď těsně vedle.
21:26
Na druhé straně pozorný zákrok Majricha.
20:04
Otroky se ničeho nebály a hned po buly prověřily Bindera.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetíně - Domácí: 6    Hosté: 13
19:31
Z tlaku domácích nakonec míček pro hosty a pěkná střela na závěr.
18:38
Hurta teď všem pěkně utekl, ale přestřelil Majrichovu bránu.
17:56
Ostrava se teď rozčiluje ,ale zákrok šel přes míček.
16:29
Štourač teď šikovně prohodil zpoza brány na Pšenčíka, ten ale z malého brankoviště netrefil míček.
15:39
Majrich teď několika pěknými zákroky podržel domácí.
14:20
Pěkná akce, která prošla mezi nohama Štourače , nakonec k ničemu nevedla.
12:36
Hronek se teď zjevil úplně sám před Binderem, ale šance se spíše zalekl.Přestřelil.
11:29
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Michal Sládek (1:3).
11:29
Nádherně sehraná přesilovka hostů a je to 3:1.
10:59
Vyloučen hráč František Vykopal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vražení zády.
10:38
Jinak připomínám, že pokud vás nebaví můj komentář zápasu, můžete se na něj podívat v telce.
09:53
Šebesta se po krásném krosu zjevil úplně sám na pravé straně, ale z první přestřelil.
08:55
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Lukáš Pešat (1:2).
08:55
Sládek se dostal s míčkem až na střed před Majricha a přidává svůj druhý gól.
08:24
Vsadil bych na 10.5 a více gólu minimálně. Zápas ve slušném tempu a je tam dobrej kurz.
06:17
Za mě faul na domácí, sudí zatím bez komentáře.
04:42
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Matěj Hronek (1:1).
04:42
Z důvodu mé technické neschopnosti stihly Otrokovice vyrovnat dřív, než sem vám mohl  přiblížit branku hostů .
03:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek bez asistence (0:1).
02:50
Pokud sem správně slyšel, Ostrava trefuje tyč.