4:1
1:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 13:2
1. Jan Natov, 1. Milan Tomašík, 5. Milan Tomašík, 8. Martin Tokoš, 9. Jiří Curney, 10. Filip Zakonov, 14. Jiří Curney, 15. Mikuláš Komárek, 22. Daniel Šebek, 31. Jakub Bína, 31. Martin Tokoš, 36. Jan Řehoř, 43. Milan Tomašík - 34. František Vykopal, 52. František Vykopal; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 17 - Zdeněk Raška 6, Kevin Majrich 13; po třetinách: 8:0, 4:1, 1:1;
60:00
Nejlepší hráči zápasu: domácí 7 Milan Tomašík; hosté 25 Petr Koláčný
60:00
Střely v 3. třetině(celkem): domácí 10(32); hosté 9(19)
60:00
59:14
Javořík mířil do šibenice, ale Bauer jeho úmysl přečetl a vyráží.
58:11
Höffer měl přidrženou hokejku a pak protihráče postřčil, díky tomu dostává upozornění od rozhodčího.
56:26
Bína ze své typické pozice pouze do bližší tyčky.
55:32
Kvapil obětavě vstoupil do pumelice Höffera.
54:21
Komárek povalil na zem Zapletala, který mu v předchozím souboji sebral balónek.
53:39
Natov byl vybídnut ke střele před brankou, ale jeho pokus byl zablokován.
51:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Petr Koláčný (13:2).
51:50
Rána od mantinelu a druhý dnešní gól Vykopala.
51:36
Ani Tomašík svou další branku nepřidává, hostující gólman teď drží svůj celek od dalších obdržených branek.
50:26
Tomáš Chroust spálil po fantastickém přistrčení od Řehoře velkou šanci.
47:42
Vyloučen hráč Miroslav Kladivo družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
47:42
Teď má Boleslav šanci si vylepšit procenta využitých přesilovek.
47:11
Tadeáš Chroust dostal přesnou nahrávku od Zoufalého, ale netrefil zařízení.
46:35
Domácí celek přesilovku nevyužívá.
45:18
Petřík získal míček v rohu hřiště a odečetl cenné vteřinky.
44:35
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
44:35
První početní výhoda pro Boleslav.
44:11
Koláčného střelu vyráží Bauer horní částí těla, kromě jednoho okamžiku je dnes velmi jistý.
43:02
Vykopalův granát od mantinelu pouze do hrudi Bauera.
42:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Patrik Suchánek (13:1).
42:17
Dnešní druhá branka v oslabení, nyní od Tomašíka, který kompletuje hattrick.
41:44
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hra rukou.
41:44
Komárek se sice diví, ale jde si dnes znovu sednout na trestnou.
41:18
Signalizovaná výhoda pro Otrokovice.
40:17
Bauer vyráží pokus Vykopala dlaní.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině(celkem): domácí 8(22); hosté 2(10)
40:00
Už to nebylo tolik branek, jako jsme viděli v první části. Nicméně náskok domácích byl ještě zvýšen a před třetí dvacetiminutovkou je to už o jedenáct gólů.
40:00
39:20
Tokoš viděl na druhé straně volného Suchánka, avšak jeho pas nebyl dostatečně přesný.
37:52
Majrich na brankové čáře vyráží pokus Tomáše Chrousta z brankoviště.
36:56
Nepřesnost od Šebka vyhání Komárka až k Bauerovi.
35:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Tadeáš Chroust (12:1).
35:17
Do střelecké listiny se zapisuje také Řehoř.
33:47
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Lukáš Petřík (11:1).
33:47
Po Vykopalově střele se míček dokutálel po zákroku Bauera až za čáru.
32:47
Tokoš zkusil sklepnout míček bekhendem ze vzduchu, ale měl hůl ještě moc vysoko.
31:58
Kvapilův pokus po teči obránce končí u stropu haly.
30:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Patrik Suchánek (11:0).
30:26
Slepená branka, Tokoš rozvlnil síťku.
30:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (10:0).
30:20
Bína oběhl branku a zasouvá za brankovou čáru.
28:49
Lví skok Majricha proti střele Šebka po rychlém krosu od Tomašíka. Pohledný zákrok.
27:48
Gruberovi ujel míček a tím snažení jeho pětky končí.
26:07
Hrabalovi u mantinelu odskočila Hájkova prudká přihrávka.
25:02
Koláčného pokus z půlky hřiště mimo, po odrazu od mantinelu míček chytá Bauer.
24:24
Höffer trefil konstrukci vlastní branky a hrát budou hosté na útočné polovině.
23:24
Koláčný dokázal zablokoval Tomašíkův pokus. Následně končí Tokoš na zemi za mantinelem.
22:11
Höffer dnes poprvé v akci v obraně třetí pětky.
21:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Mikuláš Komárek (9:0).
21:26
Zakonov je na střídačce v mikině. Jeho místo v druhé obraně dostal Komárek, který našel Šebka v palebné pozici a ten se nemýlil.
20:01
Do druhé třetiny zasáhne místo Rašky druhý gólman Majrich.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Kevin Majrich družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 14; hosté 8
20:00
Na střely rozdíl zas tak enormní není, nicméně skóre hovoří jasně. Za první třetinu si domácí Boleslav dokázala vybudovat neuvěřitelný osmigólový náskok.
20:00
19:45
Poslední útok třetiny nejspíše v režii Otrokovic.
18:31
Několik nepřesností od obou týmů.
16:54
Zoufalý z dorážky nepřehodil brankáře.
15:18
Hrabalovi sjel míček z hole při pokusu o střelu.
14:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Tadeáš Chroust (8:0).
14:25
Tadeáš Chroust sehrál na střed na Komárka, který zamířil nad rameno Rašky.
13:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jakub Gruber (7:0).
13:45
Jako přesilovka to však na hřišti vůbec nevypadalo. Gruber po oběhnutí branky přihrál Curneymu, který trefuje odkrytou klec.
13:14
Po úvodní nepřesné střele jsou na míčku domácí.
12:08
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:08
První početní výhodu zápasu budou mít k dispozici hosté.
11:34
Tokoš viděl volného Suchánka. Ten vypálil, ale Raška jeho pokus vyrazil.
10:13
Koláčný vystřelil pouze do středu branky, kde úřaduje Bauer.
09:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Milan Tomašík (6:0).
09:12
Šestou branku zápasu přidává Zakonov, našel ho Tomašík.
08:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (5:0).
08:56
Po chvilce, kdy byl hostující tým na balónku u Bauera, se umístěnou střelou prosazuje Curney.
07:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Daniel Šebek (4:0).
07:12
Šebek zachytil míček před Raškou a nabídl ho ke střele Tokošovi, který zamířil přesně pod víko.
06:25
Hájek chyboval při rozehrávce a z následné šance Natov orazítkoval brankovou konstrukci.
05:11
Brejk Otrokovic rozjel Hrabal s Koláčným, se zakončením Bauer větší problémy neměl.
04:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Martin Tokoš (3:0).
04:41
Tomašík vyběhl zpoza branky a nachytal Rašku na přední tyčce.
03:26
Hrabal přišel k míčku na středu hřiště a šel do výběhu, Bauer pozorný.
02:27
Šebek se uvolnil u mantinelu a zakončil, avšak Raška jeho pokus do branky nepustil.
01:20
Hrabal obral o míček Řehoře, ale s následující situací si poradil Bauer.
00:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Daniel Šebek (2:0).
00:31
A chvíli poté to je už o dvě branky, Tomašík trefuje přesně.
00:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Gruber (1:0).
00:08
Velmi rychlý první gól, prosazuje se Natov a je to 1:0.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Martin Szweda, Petr Koláčný, Petr Pšenčík, Lukáš Petřík, František Vykopal
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Jakub Gruber, Jakub Bína
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi florbalovými týmy Mladé Boleslavi a Otrokovic. Přeji příjemnou zábavu!
00:00
Zatímco Boleslav je na druhé pozici celkově, Otrokovice jsou na druhé pozici od konce. Papírový favorit je tedy jasný, ale uvidíme, jestli se domácím podaří předpoklad potvrdit.