5:1
2:1
- : -

Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 13:4
5. Martin Šindelář, 7. Petr Brautferger, 13. Martin Šindelář, 13. Jonáš Kreysa, 14. Milan Meliš, 18. Petr Brautferger, 21. Petr Brautferger, 32. Filip Langer, 32. Martin Šindelář, 36. Milan Meliš, 36. Ondřej Němeček, 44. Petr Brautferger, 60. Pavel Sládeček - 6. Radim Slunečko, 18. Martin Koutný, 37. Petr Majer, 58. Marek Vávra; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1 + Jiří Bauer OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 12 - Karel Hodík 7, Karel Pergler 4; po třetinách: 6:2, 5:1, 2:1;
60:01
Doufám, že jste si dnešní utkání užili. Děkuji všem za pozornost a těším se u dalšího zápasu napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 6 - Chodov 7
60:00
Celkový počet střel: Tatran 24 - Chodov 16
60:00
59:59
Sládečkův gól byl poslední významnější akcí zápasu. Domácí tak oplatili Chodovu předešlou porážku 6:8 drtivým rozdílem 13:4.
59:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Filip Langer (13:4).
59:26
Sládeček si vylepšuje statistiky v zápase. 13:4
58:11
Hosté ještě zatápí domácí obraně.
57:56
Řezáč v ideální pozici a situaci před brankou netrefuje míček tak, jak by si představoval.
57:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Petr Majer (12:4).
57:16
Se střelou Marka Vávry si však už poradit nedokázal. Chodov spíšee už jen "kosmeticky" upravuje na 12:4.
57:10
Strnad vyslal jedovku, kterou rukou vyrazil Frühbauer.
56:34
Koutný před Frühbauerem osamocen, ale netrefil ideálně míček.
54:48
David Vávra skončil po souboji mimo hřiště.
53:29
Strnad z dálky našel jen připraveného Frühbauera.
52:30
Slunečko po teči trefil spoluhráče clonícího přes Frühbauerem.
51:37
Kreysa nepřemohl Perglera ležícího na zemi.
50:21
Hosté se snaží vymyslet, jak ohrozit branku Tatranu, ale často ztrácí míčky.
48:42
Papoušek skončil nezaviněně na kolenou.
47:12
Míček po teči skončil v zámezí, rozehrává Chodov.
46:22
První přerušení po uběhnutí trestu Bauera znamená jeho návrat do hry.
45:47
Marek Vávra se sám řítil na Frühbauera, který dokázal vytěsnit míček na tyčku.
43:15
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Filip Langer (12:3).
43:15
Brautferger protlačil míček do branky, 12:3.
43:02
Za Frühbauerem zvoní tyčka.
42:52
Brautfergerova střela skončila v rukách Perglera.
42:24
Skvělým zákrokem proti dorážkám se blýskl také Pergler.
42:20
Papoušek zlámal Voštovi florbalku.
42:13
Na hřišti se přiostřuje.
41:38
Frühbauer zlikvidoval snad tři dorážky, čímž si vysloužil potlesk od pořadatelského stolku.
40:46
Havlas trefil nastavenou nohu Perglera.
40:01
Poslední buly regulérní hrací části pro domácí.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 9 - Chodov 4
40:00
39:59
Domácí ještě bušili na vrata, ale do konce třetiny už se nic zásadního nestane. Gólostroj pokračuje v krasojízdě, třetí třetina nás přivítá skórem 11:3.
39:40
Sládečkovu střelu zkrotil svou holí Horký.
38:10
Slunečko chtěl nejspíše potrénovat pozornost kameramanů a komentátorů na tribuně, jak vysokou a dalekou střelu zahrál.
37:17
Přečíslení 2 na 1, Ondrušek nepropálil Frühbauera, který dokázal zkrotit poskakující míček.
36:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marek Vávra (11:3).
36:37
Majer propálil po standartce rozebíhající se zeď i Frühbauera. Stahuje stav na 3:11 z pohledu Chodova.
35:59
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Pavel Sládeček (11:2).
35:59
Tatran zúročuje přesilovku a Němeček svou trefou zvyšuje už na 11:2.
35:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Martin Šindelář (10:2).
35:09
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest.
35:09
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
35:09
Meliš vytahuje desítku z rukávu. Bauer neudržel nervy a za nesportovní chování si odsedí 2+10 minut na trestné.
33:56
Mantinely trpí pod náporem hráčů, kteří je při soubojích nemilosrdně odrážejí z původních pozic.
33:50
Slunečko v rohu hřiště vybojoval výhodu.
32:39
Eremiáš už po odpískání nedovoleného zákroku skončil v přemetu na zemi.
31:42
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Jakub Kolísko (9:2).
31:42
Pergler se ani nestihl rozkoukat a už loví míček z branky. Šindelář je druhým hráčem domácích, kdo dnes přispěje do týmové kasičky za dosažený hattrick.
31:12
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31:12
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Matěj Havlas (8:2).
31:12
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Pergler družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31:12
Langerova trefa na 8:2 z pohledu Tatranu donutila hosty vzít si timeout a vystřídat brankáře.
30:58
Langer trefil chrániče Hodíka.
30:35
Tatran oslabení bez větších problémů ubránil.
30:22
Podhráský přestřelil branku i hřiště.
29:29
Němeček ukradl hostům míček a střádá cenné vteřiny oslabení na polovině Chodova.
28:35
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
28:35
Hosté mají k dispozici přesilovku, protože Šindelář se až příliš vehementně vrhnul po hráči na zemi.
27:14
Eremiáš rozezvonil tyčku Frühbauerovy branky.
26:10
Havlasova neplánovaná teč nenašla cíl.
25:14
Hodík se natáhnul pro míček za brankou.
23:59
Frühbauer nadvakrát na boku dokázal vytěsnit míček, po souboji na něm skončil Majer. Vše se obešlo dohodou všech zúčastněných hráčů.
22:58
Němeček stíhaný Mikešem utekl svému sokovi přes polovinu hřiště.
21:50
Tatranská 27 zadovkou našla jen Chodovskou 27. Frühbauer ve střehu.
20:58
Frühbauer potrápil svou pozornost a flexibilitu.
20:40
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Matěj Havlas (7:2).
20:40
Nedlouho po zahájení završuje svůj hattrick Brautferger. Tatran rozhodně chuť neztrácí a vede už 7:2
20:01
Buly do začátku druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 9 - Chodov 5
20:00
19:55
Poslední vteřinky první třetiny podrží hráči Chodova míček za svou brankou. Do druhé třetiny půjdeme za trochu bláznivého stavu 6:2 a uvidíme, jak oba týmy budou reagovat dál.
19:07
Na hřišti probíhá souboj o každý centimetr. Hosté se však zatím nemohou dostat do výhodné pozice.
17:34
17:34
Vážené dámy a pánové, hráči dnes oficiálně otevřeli střelnici. Tatran se vrací ke čtyřbrankovému náskoku.
17:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Martin Řezáč (5:2).
17:05
Koutný propasíroval míček na bližší tyčce Frühbauerovy branky. Tím stahuje náskok Tatranu na 5:2.
15:58
Domácí lavička mohutně slaví ubráněné situace a sebrané míčky.
13:28
13:28
Pro Chodov hrozivá situace, kdy Tatran odskakuje už do čtyřgólového vedení. Všechny góly jsou téměř jako přes kopírák, do pro gólmana velmi nepříjemného místa "třicet nad". Pokud hosté pomýšlí na body, měli by změnit strategii.
12:20
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Tomáš Navrátil (4:1).
12:20
Pouhých osm vteřin po předchozím gólu se opět prosazuje Tatran. Kreysa nabírá sebevědomí po zahraniční misi a trefuje se na domácím hřišti.
12:12
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Milan Meliš (3:1).
12:12
Ve vcelku sympatickém čase 12:12 se dnes podruhé trefil Šindelář. Tatran tak odskakuje do dvougólového vedení.
12:06
Únik a dorážky Marka Vávry ukončil Frühbauer sklapnutím míčku mezi nohami v sedě.
11:42
Majer v gólové šanci, při obíhání branky Tatranu se ale provinil v rohu hřiště.
10:51
Utkání nabírá grády, hráči nám skoro skončili v pořadatelském stolku.
10:44
Koutný z rozehrávky z rohu skoro vyrovnal stav utkání, k Frühbauerovi se míček dostal ani nevěděl jak.
10:25
Horký orazítkoval tyčku za Frühbauerem.
09:46
Útočnou akci Tatranu přerušuje hra vysokou holí.
08:40
Langer ztratil míček, hostům se ale nepodařilo srovnat.
07:55
Hosté z Chodova se snaží vymyslet útočnou situaci, zatím zakládají na vlastní polovině.
06:17
06:17
Krosovou přihrávku od Langera zužitkoval Brautferger a Tatran podruhé skóruje.
05:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Martin Řezáč (1:1).
05:07
Hosté ale neponechávají nic náhodě a z prostoru pro vhazování na půlce hřiště se trefuje Slunečko. Začínáme "od nuly", 1:1
04:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Ondřej Sádlo (1:0).
04:09
Gólové konto otevírají domácí, kdy po ztrátě Chodova přihrával Sádlo na Šindeláře, který zavěsil do vzdálenějšího růžku Hodíkovy branky. 1:0
03:11
Střídačka domácích nyní oslavuje zákroky Frühbauera a obránců.