3:0
0:1
- : -

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3
5. Vojtěch Zezulka, 27. Jan Dobisík, 31. Jakub Buršík, 37. Michal Vojtíšek - 6. Daniel Maxa, 14. Tom Ondrušek, 49. Jiří Bauer; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 18 - Karel Hodík 30; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:1;
60:00
Zápas končí. Tři body zůstávají na Vinohradech. Výborný výkon obrany domácích. Chodov předváděl jednoduchý agresivní florbal, ale na body to dnes nestačilo.
60:00
Střely ve třetí třetině: 12:5
60:00
60:00
58:30
Buršík sám na Hodíka, ale bohužel pro domácí nedává.
58:08
Poslední dvě minuty třetí třetiny. Maxovu střelu blokuje Pěnička.
57:04
Chodov tlačí teď Bohemku. Ondrušek na Vávru a ten jen do bloku Maliče.
56:16
Skvělý návrat Mikeše.
54:56
Krebner dobře na Šárku, kterého odzbrojil Vávra. Posledních 5 minut zápasu.
53:47
První lajna Bohemky teď dobře zatlačila Chodov.
53:41
Koutný jen do bloku Formana.
50:51
Vávra v rohu hřiště na Ondruška ten jen do bloku.
48:52
Chodov snižuje na rozdíl jedné branky. Po akci Majera snižuje Bauer nad nohu Michajloviče.
48:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Bauer, asistoval Petr Majer (4:3).
48:11
Majer zastavený Maličem. Ondrušek zablokovaný Krbcem.
46:32
Také Bohemians na dvě formace. Tempo zápasu roste.
45:01
Nepřesná rozehrávka Chodova a Bohemka na míčku.
43:59
Tvrdý zákrok Vošty na Formana. Následuje střela Buršíka.
42:18
V první šanci Pěnička. Dobrý blok Mikeše.
40:01
Třetí třetina začíná. Chodov stahuje hru na dvě formace.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 11:7
40:00
Druhá třetina přinesla dobrý florbal plný emocí. Bohemka je lepší a zaslouženě vede. Chodov se ale určitě nevzdá a těšit se můžeme na třetí třetinu, která začne přibližně v 19:17
40:00
39:49
Koutný J. tvrdou střelou jen do Michajloviče.
38:24
Zápas nabírá na emocích. Mikeš střílí nad.
36:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jakub Buršík (4:2).
36:19
Vojtíšek z první po krosu Buršíka a Bohemka zaslouženě vede o dvě branky.
35:13
Bohemka v několika šancích. Nyní na míčku Chodov.
32:01
Punčohář po přihrávce Růžka jen do břevna.
31:02
Krebner těsně nad branku Hodíka.
30:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Michal Vojtíšek (3:2).
30:00
Eremiáš po skrumáži jen do Michajloviče.
28:51
Růžek nyní dobře spolupracuje s Kawulokem.
27:09
Dobisík srovnává šťastnou trefou. Forman nyní zůstává na zemi po zásahu Ondruška.
26:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval Pavel Čihák (2:2).
25:29
Pěnička hraje dobrý zápas. Dostává se do šancí je otázkou, kdy se prosadí.
24:21
Po souboji zůstává ležet Krbec. Naštěstí je v pořádku a hra pokračuje.
22:12
Sestavy ve druhé třetině beze změn. Majer teď dobře proti Krbcovi a Martin Koutný v dobré šanci.
20:36
Souboj hráčů s číslem 21 končí faulem Marka Vávry na Kubu Buršíka.
20:01
Druhá třetina začíná buly mezi Formanem a Mikešem.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 11:9
20:00
První třetina skončila. Hrál se kativní florbal s množstvím faulů především tělem. Bohemka má více míček na svých hokejkách, ale Chodov dobře brání a hrozí z protiútoků. Druhá třetina začne přibližně 18:39
20:00
19:36
Pěnička několikrát faulován Strnadem. Ondrušek poté jen do připraveného MIchajloviče.
17:30
Martin Koutný si přidržel Krbce a domácí zakládají další útok.
16:23
Pěnička ze středu, ale skvěle Hodík. Marek Vávra faulován v rohu a míček má Chodov.
15:09
Šebkovu střelu blokuje T.Vávra.
13:09
Růžek chtěl překvapit Chodov rychlou rozehrávkou. Chodov míček získal a Ondrušek kličkou nedává Michajlovičovi šanci.
13:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (1:2).
12:50
Zápas se přiostřuje. Krebner tvrdě v rohu.
11:00
Hraje se velmi rychlý florbal, ale bez většch šancí. Bohemka je více na míčku.
08:03
Vošta sebral míček a situaci 2x1 vyřešil střelou. Dobrý blok Růžka
06:30
Bauer nyní dobře v rohu sebral míček Buršíkovi.
05:11
Je vyrovnáno, Maxa přesně nad nohu Michajloviče.
05:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Ivan Pergler (1:1).
04:20
Zezulka je v lednu ve formě. Nyní si připisuje další branku, kdy od mantinelu prostřelil Hodíka na bližší tyčku.
04:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Kryštof Krbec (1:0).
04:00
První zákrok Michajloviče proti střele Strnada, který v základní sestavě nahradil pravděpodobně zraněného Tomáše Sýkoru.
02:30
Šebek v šanci, Hodík chytá. V základní sestavě domácích můžeme dnes vidět Kawuloka místo Ivana Tomča, který je jen na lavičce náhradníků.
00:50
První střídaní obou týmu za námi. V první šanci Buršík
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Michal Strnad, Michal Podhráský, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Jakub Buršík, Matěj Pěnička, Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Forman
00:00
Vážení diváci vítejte u 13.kola Livesport Superligy, kde se utkají domácí Bohemians s hosty z Chodova. Jedná se o důležitý zápas pro oba týmy. Chodov si včera dokázal poradit s Vinohrady a domácí ztratili bod s Pardubicemi.