2:6
5:2
1:0

FbŠ Bohemians - SOKOLI Pardubice 11:10p
5. Jakub Šárka, 5. Patrik Šebek, 15. Patrik Šebek, 30. Matyáš Krebner, 40. Ivan Tomčo, 42. Vojtěch Zezulka, 45. Jakub Šárka, 48. Jan Malič, 53. Matěj Pěnička, 55. Lukáš Punčochář, 61. Jan Malič - 2. Petr Černý, 7. Jan Savický, 22. Adam Šmíd, 26. Jan Savický, 36. Petr Černý, 37. Přemek Pakosta, 40. Adam Šmíd, 40. Lukáš Kučera, 41. Jan Savický, 59. David Petržela; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 9, Jakub Zavřel 3 - Martin Haleš 30; po třetinách: 3:2, 2:6, 5:2, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
65:00
60:45
60:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (11:10).
60:01
Prodloužení začíná Bohemka přesilovkou.
60:00
Vyloučen hráč Marcel Lehký družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: 17:5
60:00
59:42
Vyloučen hráč Marcel Lehký družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
59:42
Vyloučení Pardubic. Domácí mají ještě šanci na tři body.
58:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Adam Šmíd (10:10).
58:47
Vyrovnáno 10:10. Pardubice využívají přesilovku.
58:03
Pardubice zatím bez šance. Zavřel si došel pro vysoký míček.
57:10
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:10
Pardubice musí nyní otevřít hru a domácím se otevírá prostor na brejky. Haleš skvěle proti Krebnerovi.
54:08
Premiérovou branku v Bohemce si připisuje Lukáš Punčochář. Domácí otáčejí zápas.
54:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Filip Forman (10:9).
52:20
Pěnička se konečně prosazuje. Pochvalu si zaslouží Kuba Zavřel za svůj výhoz.
52:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jakub Zavřel (9:9).
50:11
Malič po přihrávce Pěničky, skvělý Haleš v přesunu.
47:21
Domácí snižují a mají ještě spoustu času na zisk tří bodů.
47:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (8:9).
44:30
Důležitý okamžik zápasu. Nejprve faulován Malič. Šárka proměňuje trestné střílení a ještě hrají domácí přesilovku za nesportovní chování Pakosty.
44:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka z trestného střílení (7:9).
44:28
Vyloučen hráč Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:10
Hra přerušena. Bohemka byla dlouho na míčku, ale bez gólových šancí.
41:15
Zezulka trefuje a snižuje. Dobrá práce Matyáše Krebnera.
41:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Matyáš Krebner (6:9).
40:15
Domácí propadli v napadání a dvojice Šmíd - Savický opět skvěle vyřešil brejk.
40:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Adam Šmíd (5:9).
40:01
Začíná třetí třetina. Bohemka pravděpodobně stáhne hru na dvě formace a uvidíme jestli dokáže zápas otočit.
40:00
40:00
Druhá třetina velmi atraktivní. Pardubice dávají góly z brejků nebo po velkých chybách domácích. Třetí třetina začíná přibližně 18:19.
40:00
Střely ve druhé třetině: 13:7
40:00
39:45
Tomčo od mantinelu. Haleš si vybral slabší chvilku.
39:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Lukáš Punčochář (5:8).
39:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Matyáš Velc (4:8).
39:19
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians
39:19
Pardubice vládnou efektivitě tohoto utkání.
39:05
Forman teď na střed, kde míček získává Šmíd a zakončuje přesně k tyči.
39:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (4:7).
38:15
Dobré střídání Punčocháře. Čihák, ale dostal před branku těžký míček. Na míčku teď Pardubice.
36:42
Pardubice odskakují do dvoubrankového vedení. Pakosta přesně k tyči.
36:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Michal Smola (4:6).
35:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval David Petržela (4:5).
34:49
Domácím trochu chybí pohyb. Parddubice hrají agresivně a velmi organizovaně.
31:56
Šebek se probíjel do útoku, byl zastaven faulem a oba týmy střídají.
29:18
Druhá formace domácích hraje velmi dobré utkání. Po průniku Šárky se trefuje Krebner.
29:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Kryštof Krbec (4:4).
27:30
Po zásahu rozhodčího nařízeno buly v rohu
26:00
Malič ztrácí za brankou a chybu trestá Savický.
25:55
23:30
První lajna domácích si vytvořila několik šancí. Bohužel pro ně bez úspěchu.
22:46
Haleš skvěle proti Formanovi.
21:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Přemek Pakosta (3:3).
21:00
Forman ztrácí na polovině a se šancí si Pardubice poradily skvěle. Šmíd uklízí do prázdné.
20:01
Druhá třetina začíná, Forman úspěšnější na buly.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 11:10
20:00
První třetina nabídla ofenzivní florbal. Domácí jsou více na míčku, hosté zatím hrozí z protiútoků. Druhá třetina začne zhruba 17:37.
20:00
19:06
Hyršl skvěle proti střele Černého
17:55
Pardubice aktivně napadají, Zezulka si s tím poradil díky faulu hostí.
15:58
Pěnička selhal v další 100% šanci.
14:28
Pěkná kombinace a domácí skórují do prázdné branky. Šebek si narazil s Krebnerem a měl lehkou práci.
14:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (3:2).
12:43
Neurovnaná hra obou týmů. Třetí formace předvedly spoustu chyb.
09:11
Růžek dobře vystihl rozehrávku, ale Tomčo Haleše nepřekonal.
06:32
Ofenzivní zápas bez obran. Na 2:2 srovnává Savický po přihrávce Šmída.
06:26
04:30
Domácí otáčejí vývoj utkání. Šebek krásně z první.
04:22
04:02
Šárka přesně z první.
04:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Filip Forman (1:1).
03:50
První přesilovka domácích. Uvidíme jak s ní naloží.
03:38
Vyloučen hráč Michal Smola družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
03:28
Pardubice sázejí na defenzívu a velmi lehkou rozehrávku.
01:51
Po chybě v rozehrávce se krásně prosazuje Černý.
01:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (0:1).
00:30
V první šanci hosté z Pardubic. Pěnička se skvěle vráti a šanci překazil.
00:01
Úvodní buly mezi Formanem a Pakostou. Úspěšnější domácí a zakládají první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Marcel Lehký, Jan Savický, Přemek Pakosta, Michal Smola, Adam Šmíd
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Matěj Pěnička, Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Forman, Jakub Buršík
00:00
Vážení diváci vítejte u online přenosu ze zápasu 19.kola Livesport Superligy mezi domácí Bohemkou a hosty z Pardubic. Jasným favoritem jsou domácí, kteří drží domácí neporazitelnost a o minulém víkendu porazili vedoucí celek Superligy Vítkovice.
00:00
Oba týmy se už rozcvičují, zápas začíná v 17:00 a sledovat můžete také komentovaný přenos. V brance domácích se představí Tomáš Hyršl.