2:2
3:2
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:7
24. František Vykopal, 33. Petr Koláčný, 41. Peter Nehila, 49. Michal Nagy, 60. Filip Hrabal - 5. Ladislav Mirt, 6. Jan Šebesta, 8. Marek Matejčík, 32. Rostislav Gattnar, 36. Marek Švajný, 54. Jakub Hubálek, 60. Marek Matejčík; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kevin Majrich 17 - Lukáš Souček 10; po třetinách: 0:3, 2:2, 3:2;
60:00
Nejlepšími hráči zápasu jsou za hosty Jiří Besta a za domácí Valters Lapinš.
60:00
Střely ve třetí třetině:
Domácí - 6
Hosté - 7
60:00
Máme za sebou krásný bojovný zápas, ze kterého sice domácí vyšli naprázdno, ale jejich hra se od příchodu nového trenéra určitě zlepšila. Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase příště :-))
60:00
60:00
59:51
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal bez asistence (5:7).
59:51
Hrabal ještě opticky upravuje skóre.
59:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Lukáš Hájek (4:7).
59:02
Hosté rozsekávají dnešní zápas.
58:44
Obléhání domácích zatím k ničemu nevede.
57:41
Domácí jdou do šesti.
57:12
Hosté zatím spokojeně na míčku.
56:45
Jsem zvědavý, jestli dokážou domácí se zápasem ještě něco udělat.
56:44
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
54:02
Gál si krásně zpracoval vzdušný kros, ale branku netrefil.
53:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Jan Šebesta (4:6).
53:12
Hubálek krásně vymetl příklepem a hosté opět odskakují.
52:38
Opravdu je to extrémně bojovný zápas.
51:43
Sudí teď pustili několik hraničních zákroků na obouch stranách a začíná to tady vřít.
51:11
Vykopal spíš z nouze vyhodil míček přes celé hřiště, který si ale krásně zpracoval Nehila a pěkně zkusil.
50:39
Besta se teď z dobré pozice pořádně uťal.
48:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy z trestného střílení (4:5).
48:08
Šebesta zabránil nedovoleně dorážce domácímu hráči a je z toho nájezd.
48:08
Nagy se štěstím překonal Součka a je to 4:5!
47:43
Hrtús s Gattnarem si na chvíli udělali pohodu na ležícím mantinelu.
47:29
Domácí to teď zkouší co se dá a střílí z každé pozice.
46:47
Teď se pro změnu předvedl Souček a vytáhl míček na brankové čáře.
46:36
Majrich opět dobře kryje.
45:44
Besta si teď krásně poradil s několika presujícími hráči.
44:26
Hosté získali míček a zkusili prostřelit. Majrich se ale nenechal a nadvakrát vytáhl. Vysloužil si dokonce potlesk  na hostující střídačce.
43:40
Panteři zvolili agresivní hru a daří se jim tlačit na Vítky.
43:00
Vykopal se v úniku snažil překvapit Součka, ale bránu netrefil.
42:18
Z presu Panterů se  stal break Vítkovic. Nakonec z toho nic nebylo.
41:22
Lapinš výborně vybojoval a nahodil míček před bránu. Štouračovi moc nechybělo a mohl se prosadit.
40:47
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval František Vykopal (3:5).
40:47
Vykopal našel pěkne Nehilu, který krom brány trefil i Součka.
39:33
Třetina se dohrává v obraném pásmu Panterů.
38:38
Další dobrý zákrok Majricha.
36:25
Červenka zkoušel z výkruhu ,ale Součkovu bánu netrefil.
35:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Švajný, asistoval Tomáš Kvasnica (2:5).
35:41
Neviděl jsem, ale podle kolegy vedle úplně zbytečný gól pro domácí.
35:11
Další šance domácích ale Vykopala, který stál úplně sám před Součkem, zradilo zpracování.
34:30
Domácí se dostali do brejku ale Gál poslal míček až příliš před Zapletala.
33:14
Vyloučen hráč Filip Hrabal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
33:14
Hrabal nespokojeně odchází na trestnou. Přesilovka pro Vítkovice.
32:45
Hosté teď promarnili situaci 3v1.
32:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Koláčný, asistoval Vlastimil Červenka (2:4).
32:21
Koláčný dobře natáhl z velké dálky a překvapil Součka, který pravděpodobně moc dobře neviděl.
31:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Adam Delong (1:4).
31:27
Delong se dobře vytočil kolem brány a namazal volnému Gattnarovi.
30:25
Dobrý pres hostů. Následně výborný Majrich a dobře postavená tyčka.
29:40
Domácí ve velkém závaru ,ale ani Nagy ,ani nikdo jiný se nakonec neprosadili.
29:11
Hosté brání velmi vysoko a brání domácím usadit se v jejich třetině.
27:41
Vyloučen hráč Filip Čonka-Skyba družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
27:41
Domácí mají k dispozici další přesilovku.
26:18
Další břevno domácích.
25:23
Tlak hostů nakonec vedl jen k nastřelení boční sítě.
24:21
Zapletal zkoušel bekhendem do skákavého míčku, ale o dost přestřelil.
23:47
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Peter Nehila (1:3).
23:47
Výborný pres domácích a Vykopalův tahák pod víko.
23:30
Zatím dost bojovná druhá třetina.
22:26
Štourač se dostal k dorážce na brankovišti Souček ale spolehlivě chytá.
22:21
Dobré střídaní Panterů, je z toho standartka.
20:50
Neviděl jsem, ale podle zvuku orazítkovala schovaná střela domácích břevno Součkovi brány.
20:35
Domácí se hned snaží udělat něco se skóre. Uvidíme jak jim ti půjde.
19:13
Další dobrý zákrok Majricha. Když si člověk odmyslí ty 3 góly je zatím neskutečný.
18:43
Jedna přesilovka nudnější jak druhá.
17:58
Když už nic, tak Hrtús aspoň krásně nasadil někomu z Vítkovických beků. Ty hrály!
17:39
První pokus domácích. Nutno dodat, že skoro nestál za řeč.
16:39
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:17
Štourač využil nepozornosti hostující obrany a jeho pokus už málem uklízel do prázdné Hrtús.
13:36
V přesilovce se zatím krom popleteného komentátora vedle mě, který by na trestnou radši poslal Javoříka místo Hájka, nic neděje.
12:18
Vyloučen hráč Kryštof Hájek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
12:18
Hájek si teď nepočínal nejlíp, když nejprve ztratil a pak fauloval. Přesilovka pro hosty.
10:45
Tak teď už dobrý zákrok Majricha proti střele od mantinelu.
10:30
Rád bych vám sem něco napsal, ale nic pořádného se neděje.
08:25
Po dlouhé době náznaky šance na domácí straně díky Štouračovi s Hrtúsem.
07:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Ondřej Sidunov (0:3).
07:26
Hosté nenechájí šelmy ani pořádně rozehrát a Matejčík si v situaci 1v1 vychutnal Majricha.
05:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Marek Matejčík (0:2).
05:22
Pěkně rozehraná rozehrávka a přesně mířený projektil Šebesty. 0:2.
04:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ladislav Mirt, asistoval Tomáš Kvasnica (0:1).
04:20
Kolem Petříka prošla příhrávka, která projít neměla a hosté jdou do vedení.
03:53
Majrich čape! Dneska je náš strážce ve velké formě!
01:50
Totožná situace na druhé straně a stejný "monster save" v podání Součka.
01:15
Obrovská šance hostů, kteří šli 2 na nikoho , ale Majrich neskutečným "monster savem" vytáhl prázdnou kasu.
00:50
Skákavý míček v Majrichově brankovišti nadělal trochu paseku ale domácí gólkípr to nakonec zvládl.
00:17
Míčku se hned ze začátku zmocnili domácí a  zkouší ohrozit Součka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Rostislav Gattnar, Adam Delong, Jiří Besta, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Nagy, František Vykopal, Vlastimil Červenka, Peter Nehila, Šimon Šmajda
00:00
Vítám vás u dnešního zápasu domácích Panterů. Minulé kolo zvládli naši borci zaskočit Chodov, se kterým došli až do prodloužení. O tom ,jak tomu bude dnes ,vás budu opět informovat já, Filip Doležal (@dollyjebuh sledujte děkuji). Přeji příjemný zážitek.