0:2
0:1
FBC Liberec

Tatran Teka Střešovice - FBC Liberec 3:4p
7. Matěj Havlas, 31. Milan Meliš, 33. Filip Langer - 28. Jan Šoltys, 47. Prokop Ferdan, 55. Prokop Ferdan, 61. Martin Čermák; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 7:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 8 - Daniel Mück 13; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:2, 0:1;
60:51
60:52
Doufám, že jste si tento (zejména ke konci) vypjatý zápas užili. Děkuji za pozornost a těším se někdy příště napočtenou.
60:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Prokop Ferdan (3:4).
60:51
Při hře 5 na 3 ukončuje dnešní zápas Řermák po přihrávce Ferdana. Liberec si tak odváží dva body, Tatran získává jeden.
60:25
Jurco chytá míček a dlouhým výhozem uklidňuje hru.
59:59
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
59:59
A ještě vteřinu před koncem došlo k dalšímu vyloučení na straně Tatranu. Čeká nás prodloužení, protože po 60 minutách byla hra ve stavu 3:3
59:49
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
59:49
Němeček neudržel nervy po předchozím souboji a chytil protihráče. Tatran čeká dvojité oslabení 3 na 5.
59:05
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
59:02
Langer seknul protihráči do florbalky, odložené vyloučení netrvalo dlouho.
58:02
Liberec přečkal oslabení bez újmy.
57:42
Meliš rozezvonil i druhou tyčku Mückovy branky.
57:34
Sládeček trefuje tyčku, která zněla jako vnitřní, ale skóre se nemění.
57:12
Němečkova střela do hrudi Mücka, který ještě následně obdržel nějakou sekeru přes prsty.
56:02
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:02
Trenér Liberce je s výrokem rozhodčích hrubě nespokojen, Rozkovec už ale sedí na trestné lavici.
55:45
Odložené vyloučení Liberce.
55:23
Sládeček trefil clonícího Brautfergera.
54:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Radek Valeš (3:3).
54:38
Ferdan se přeci jen prosazuje v přesilovce. Máme srovnáno a "začínáme od nuly".
54:28
Domácí obrana často přerušuje akce Liberce.
53:15
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
53:15
Ještě než se oba provinilci vrátili na hřiště, Langer hrál nedovoleně. Odložené vyloučení je přerušeno, Liberec má standardní přesilovku 5 na 4.
52:38
Hosté v šesti při odloženém vyloučení Tatranu.
51:25
Jurco si doklouzal pro míček a s botou těsně ve velkém brankovišti chytil míček, Valeš neubrzdil sprint a sejmul ho. Domácí šli samozřejmě svého gólmana bránit a téměř došlo k šarvátce. Výměnu názorů krotili rozhodčí, hra ale pokračuje 4 na 4.
50:43
Vyloučen hráč Petr Salát družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
50:43
Vyloučen hráč Ondřej Sádlo družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
50:43
Jurco chytil míček, ale vzájemné potyčky vyústily po jednom vyloučení na obou stranách za hrubost.
48:48
S ubíhajícím čase na hřišti rostou emoce a není nouze o vyhrocené okamžiky.
47:53
Wiener se výběhem zpoza branky chtěl obtočit s míčkem kolem Jurcovy tyčky, ale gólman Tatranu se stihl přesunout a zabetonovat tyčku.
47:38
V zápalu boje končí v rohu hřiště na zemi hned několik hráčů.
46:58
Šoltysovu střelu hasí Jurco, o následné dorážky se postarala domácí obrana.
46:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Vojtěch Wiener (3:2).
46:17
Tatranští hráči nejprve sejmuli Mückovi branku, z protiútoku zavěsil Ferdan za záda Jurca. Liberec stahuje náskok Tatranu na jediný gól, 3:2.
45:41
Čermák pálil do boční síťky, kde si míček pohlídal Jurco.
45:09
Hosté napadají vysoko na polovině Tatranu, což dělá domácím hráčům nemalé problémy.
43:20
Jurco teď má co dělat, nejzásadnější akce ale zřejmě byla střela do tyčky.
42:58
Kuba Kolísko trefuje připraveného Mücka do nohou.
41:42
Domácí střídačce se nelíbil zákrok na hřišti, domáhali se trestu, ale píšťalky rozhodčích zůstaly netknuty.
41:00
Dlesk s Němečkem oba skončili synchronně na kolenou na zemi.
40:01
Poslední buly regulérní hrací doby pro hosty.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 7 - Liberec 3
40:00
39:59
Třetinu ještě lehce natáhly rozepře o míček v rohu Liberce, ale v posledních vteřinách už k ničemu zásadnímu nedošlo. Závěrečnou třetinu regulérní hrací doby začneme se stavem 3:1 na světelné tabuli.
38:29
Hru přerušuje již několikátý prošlápnutý míček.
37:35
Tatran v početní nevýhodě hrál velmi hezky a přečkal celé oslabení bez újmy.
36:45
Jurco s obtížemmi chytá míček za brankou.
36:04
Salát se opřel do střely, která po teči domácí obrany a Jurca skončila v autu.
35:35
Timeout FBC Liberec
35:35
Vyloučen hráč Matěj Havlas družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
35:35
Havlas chytnul protihráči florbalku, odložené vyloučení přerušil Jurco chycením míčku. Hosté si zároveň při té příležitosti vzali timeout.
33:34
Poslední vteřiny oslabení byl Tatran pod velkým tlakem dorážejících hráčů Liberce, ale domácí početní nevýhodu přečkali bez újmy a naopak se ještě dokázali prosadit.
32:54
Valeš vyzkoušel pozornost Jurca, který poctivě zavřel bližší tyčku.
32:36
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Petr Brautferger (3:1).
32:36
Divokým sprintem se v oslabení prosazuje Langer po přihrávce Brautfergera. Tatran v oslabení odskakuje do vedení 3:1
31:34
Vyloučen hráč Bohumil Piskáček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:34
Piskáček dopřál bráněním ve hře přesilovku také hostujícím hráčům. Uvidíme, jestli bude podobně úspěšná jako předešlá hra o nestejném počtu hráčů.
30:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Němeček (2:1).
30:38
Souhra "číselných sousedů" Meliše a Němečka skončila přesilovkovým gólem. Tatran odskakuje do těsného vedení 2:1.
30:19
Mück a spolu s ním liberecká střídačka oslavuje povedený zákrok.
29:33
Vyloučen hráč Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:33
Wiener složil v rohu hřiště hráče v červeném, čímž si zajistil dvě minuty na trestné lavičce u stolku pořadatelů.
28:58
Šindelář trefuje nohy Mücka. V následném souboji se neprosadil.
27:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Patrik Rozkovec (1:1).
27:25
Šoltys vymetl vzdálenější roh Jurcovy branky. Tím srovnává stav na 1:1.
25:20
Sádlova střela se opřela do florbalky zakleknutého Bitmana.
23:05
Piskáček po souboji s Janečkem skončil na zemi, kde se nakonec ocitl i Janeček.
22:09
Kopecký prověřil Jurcovy betony.
21:07
Sládeček zamířil mezi Mückovy nohy, míček se se štěstím pro hosty odrazil směrem po lajně ven z branky až do rohu hřiště.
20:30
Tatran se od začátku třetiny vrhnul na polovinu hostů, Mück zatím nemusel zasahovat.
20:01
Buly na začátek druhé třetiny patří Tatranu.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 5 - Liberec 2
20:00
19:59
Domácí se ještě snažili v posledních vteřinách třetiny něco vymyslet, ale skóre se nemění. Do druhé třetiny tedy půjdeme za stavu 1:0 pro domácí.
19:45
Souboj Havlas - Šoltys vyzněl lépe pro druhého jmenovaného.
19:00
Jurco lapil střelu a zklidňuje hru.
17:37
Kopecký od poloviny hřiště míří pouze do rohu a následně do autu.
17:25
Meliš vzal Kopeckého do kravaty.
15:35
Kreysa opět těsně u zakončení, tentokrát jeho gólovou šanci zhatily florbalky hráčů Liberce.
15:07
Kreysa orazítkoval tyčku Mücka.
13:05
Jurco musel zakročit, míček sice nezkrotil, ale zároveň nedopřál hostům srovnat stav.
12:41
Kluchova střela ze středu hřiště se po teči dostala až do rohu Tatranu.
11:40
Stránský zřejmě chtěl střílet, ale mířil pouze na protější stranu hřiště. Jurco byl bez práce.
10:21
Balatka za brankou Tatranu svádí lítý souboj s domácí obranou.
09:37
Domácí sportovně vrátili míček hostům na jejich polovinu.
09:13
Sládeček těsně míjí nataženou Mückovu ruku.
08:38
Jurco lapá míček ve velkém brankovišti.
08:18
Kreysa míjí branku i hřiště.
07:41
Domácí jsou při chuti, ale akce gólem neskončily. Obě střídačky teď mohutně povzbuzují své hráče na hřišti a slaví jakoukoliv zblokovanou střelu.
06:50
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Filip Langer (1:0).
06:49
Langerova střela se odrazila od Mückovy natažené nohy. Už už jsem chtěla zápis skončit, ale k odraženému míčku se dostal Havlas, který zavěšuje. Domácí tak gólově otevírají dnešní zápas.
05:48
Tlapák se jako první hráč dostal ke střele na brankáře, Mück byl pozorný a vcelku standardní střelu blokuje hrudí.
04:40
Dlesk téměř skončil na střídačce Tatranu. Míček pro Liberec.
03:47
Rychlou rozehrávku Tatranu skončil krádeží míčku Šoltys.
03:11
Kuba Kolísko promáchnul střelu.
02:35
Stránský zablokoval Kreysu, míček pro Tatran.
01:54
Liberečtí se téměř dostali do zakončení, ale domácí obrana byla v akci.
00:28
Míčku se už ale zmocnili domácí a kombinují na své polovině.
00:01
Úvodní buly pro hosty z Liberce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Matěj Klucho, Jan Šoltys, Jan Baudisch, Patrik Rozkovec, Tomáš Dlesk
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Pavel Sládeček, Ondřej Němeček, Filip Langer, Petr Brautferger, Matěj Havlas
00:00
Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za několik minut odehraje 20. kolo florbalové Livesport Superligy mezi domácími Tatran Teka Střešovice a hosty z FBC Liberec. Dnešní utkání si vedle textového onlinu můžete ve video verzi užít i se živým komentářem v podání Tomáše Rambouska a Vladimíra Fuchse z haly.
00:00
Ve stále neúplné tabulce Livesport Superligy se nachází domácí Tatran po 17 odehraných zápasech se 35 body na 4. místě. Hosté z Liberce pak při stejném počtu zápasů s 19 body zaujímají 9. místo. Vybrat favorita by se tak mohlo zdát lehké, ale Liberec dokázal o body obrat Vítkovice a v posledním odehraném zápase i Chodov.
00:00
Dnešní zápas je též označen jako Raiffeisen Game podle sponzora dnešního utkání, Raiffeisen Leasing.