1:1
0:3
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha 2:4
11. Oldřich Jireček, 21. Ondřej Kopič - 24. Ondřej Hurt, 48. Mikuláš Krbec, 53. Mikuláš Krbec, 57. Milan Garčar; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Dvořák 17 - Martin Beneš 12; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:3;
58:22
Do útoku se přesunulo všech šest českolopských hráčů, ale gól nevstřelili.
56:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Mikuláš Krbec (2:4).
56:22
A i druhou přesilovou hru využívají a zvyšují tak svůj náskok již na dvě branky.
55:54
Hosté mají možnost druhé přesilové hry, i nyní míří na trestnou lavici Tomáš Novák.
55:53
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
54:58
Útočná snaha domácích zatím nekončí gólem.
52:44
Do konce základní hrací doby zbývá necelých osm minut a domácí budou muset dotahovat ztrátu.
52:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Milan Garčar (2:3).
51:21
Jireček byl zdvojen obránci Sparty a přišel tak o balon.
47:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Lukáš Ujhelyi (2:2).
47:16
Minutu dokázali domácí bránit přesilovku Sparty, pak dokázal Krbec srovnat skóre na 2:2.
46:16
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:16
Novák spáchal nepochopitelný faul, za což byl oceněn dvěma trestnými minutami.
45:00
Na střídačku hostí si udělal neplánovanou exkurzi Pořízek, nehrající Marvánek mu ale pomohl zpět na nohy.
44:47
Další zákrok do statistik si připisuje Dvořák.
44:03
Ekl se snažil najít Kopiče, jeho přihrávku ale doběhl Pažák a zastavil útok.
42:47
Kombinaci domácích ukončuje nedovolený zákrok sparťanské obrany.
41:21
Volný úder z obranného rohu rozehrává Sparta.
40:32
Hosté kombinují u poloviny hřiště, ale nedotáhli akci ke střele.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 6 - 8.
40:00
Úvodní buly třetí třetiny dopadlo lépe pro domácí.
40:00
39:45
Tichého střela neskončila ohrožením brány Beneše.
37:05
Kolstrunk svou střelou z půlky netrefil Dvořákovu bránu.
35:54
Štěrba se společně s Krajcigrem snažili vystřelit, až jeden druhého obrali o balon a z celé poměrně komické situace těžila Sparta.
34:48
Po divoké útočné kombinaci se konečně k balonku dostávají i domácí.
32:28
Krajcigr ve skvělé šanci minul.
31:16
Novák nedokázal zpracovat přihrávku od svých kolegů, a tak budou rozehrávat hosté.
30:03
TIchý se snažil vyvézt balonek, zapomněl ho však na polovině cesty, kde se ho zmocnili hosté.
28:06
Za bránou se odehrál souboj kapitánů, Kadlec poslal k zemi Garčara.
27:17
Juhovu střelu mimo hřiště tečoval Dzierža, reozehrávat budou hosté.
25:44
Po střetu s Pažákem končí mimo hrací plochu Štěrba, rozhodčí přisuzují domácím volný úder.
23:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Lukáš Ujhelyi (2:1).
23:20
SKákavý balon Lukáše Ujehlyiho končí u Hurta, který nakonec zakončil za Dvořákova záda.
21:23
TIchého napadá Kolstrunk s Krbcem, domácí obránce se ale dostal z jejich sevření.
20:18
Domácí začínají druhou třetinu ve vysokém tempu, což jim přináší zvýšení jejich náskoku na dvě branky.
20:17
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Daniel Štěrba (2:0).
20:00
20:00
Střely po první třetině: 7 - 5.
20:00
19:55
V posledních vteřinách se Juha snažil ohrozit Dvořáka, jeho střelu ale zblokoval Ekl.
19:28
Hosté se snažili ohrozit domácí obránce, ale ti uklidňují hru.
19:00
Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
18:21
Ujhelyimu střela nasedla a nedokázal tak ohrozit klec Dvořáka.
17:47
Krbec se zlobí na Dzieržu, který naběhl do hry příliš rychle na to, aby dokázal změnit svou trajektorii a zabránit střetu.
17:06
Slaný před vlastní střídačkou zboural Zemana, ten měl co dělat, aby se dokázal opět zapojit do hry.
16:30
Hosté se stále drží na balonku, domácí se je snaží stíhat, zatím neúspěšně.
15:09
Dlouhá kombinace hostí zatím nepřinesla vyrovnání.
13:35
Na polovině hřiště zakládá kombinaci hostí Křenek.
10:39
Kolstrunk v nebezpečné pozici naštěstí pro domácí minul.
10:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Marek Dzierža (1:0).
10:03
Volný Dzerža se za Benešovou bránou zmocnil nehlídaného balonku a našel nabíhajícího Jirečka, který zakončil do odkryté kece a otevřel tak skóre dnešního utkání.

09:32
Na druhé straně na Dvořáka pálil Juha.
09:02
Slaný mířil z poloviny hřiště, Beneš musel zasahovat skokem ke své levé tyči.
08:34
Slaný fauloval Garčara a hosté tak budou rozherávat volný úder.
07:56
Před Dvořákem se vyskytla osamocená trojice útočníků Sparty, Pastor musel zachraňovat situaci odkopnutím balonku mimo nebezpečný prostor.
07:05
Kadlecova přihrávka skončila na čepeli Pražáka, jeho střela ale naštěstí nebyla přesná.
06:42
Dzierža se dostal ke střele, Dolejš ho ubránil.
04:40
Jirsovu střelu blokuje Dominik Beneš.
04:21
Krbcovo napadání však přineslo užitek pro hosty a Křenek mohl vyzkoušet pozornost Dvořáka.
03:54
Tichý se Slaným uklidňují hru.
02:38
Štěrba zastavil Juhovo nahození dopředu, sám ale nedokázal rozvinout útočnou akci.
02:03
K balonku se poprvé v dnešním utkání dostává Sparta po rozehře z obranného rohu.
01:30
Domácí se zatím nepohnuli do útoku.
01:12
Tichý se Slaným si vyměňují balonek.
00:37
Štěrba s Pastorem kombinují před vlastní bránou.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Martin Dolejš, Matěj Pruner, Lukáš Ujhelyi, Michal Pažák, Matěj Čermák
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Daniel Štěrba, Drahoslav Pastor, Ondřej Kopič, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr
00:00
Dobré odpoledne ze severu Čech. Máme před sebe utkání 22. kola Livesport Superligy mezi týmy FBC 4CLEAN Česká Lípa a ACEMA Sparta Praha, které je na programu od 17 hodin.
Mé jméno je David Vosála a budu vás utkáním provázet.