3:4
1:1
0:1

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:8p
4. Petr Koláčný, 4. Jan Hrtús, 11. Peter Nehila, 24. Vlastimil Červenka, 26. Jan Hrtús, 27. Filip Hrabal, 41. František Vykopal - 11. Petr Majer, 17. Ondřej Mikeš, 27. Petr Majer, 31. Tom Ondrušek, 31. Petr Majer, 33. Marek Vávra, 45. Petr Majer, 61. Tom Ondrušek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kevin Majrich 18 - Karel Hodík 12; po třetinách: 3:2, 3:4, 1:1, 0:1;
60:19
61:00
60:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (7:8).
60:19
Ondrušek se uvolnil a ukončuje dnešní zápas.
59:59
Infarktový závěr! Majrich natřikrát výborně podržel domácí.
59:44
Další fantastický zákrok Majricha.
59:14
Nadějný pokus hostů Majrich krásně chytá.
57:17
Kvapil už chtěl úplně osamocený před Hodíkem vystřelit. Sudí ale přerušil hru kvůli ležícímu hráči hostů na zemi.
56:12
Hra se přelévá ze strany na stranu. Ani jeden tým nechce tomu druhému dát nic zadarmo.
53:25
Hrabal dorážel úplně sám do odkryté branky. Hodík ale fantastickým zákrokem míček vytáhl.
52:30
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
52:30
Slunečko venku, domácí si znovu vyzkouší přesilovku.
52:02
Nehila se dostal před Hodíka. Klička do strany se mu, ale protáhla víc, než by chtěl.
51:25
Hosté jen do bloku.
49:30
Statická přesilovka domácích toho moc nepřinesla.
47:30
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
47:30
Sýkora se provinil proti pravidlům, domácí se zahrají jejich druhou přesilovku.
44:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marek Vávra (7:7).
44:54
Osamocený Majer na středu taky lehce pročistil šibenici Majricha.
43:58
Majrich teď krásně proti skvěle uvolněnému hráči hostů.
43:15
Červenka zůstává po souboji ležet na zemi.
41:20
Vykopal mohl úplně osamocený opět skórovat, míček mu ale sjel.
40:45
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Kevin Majrich (7:6).
40:45
Vykopal krásně vybojoval, utekl všem a vymetl pavučiny v pravé šibenici.
40:25
Majrich nadvakrát dobře podržel.
40:01
Buly pro hosty. Uvidíme, zda využijí zbytek přesilovky.
40:00
40:00
Konec druhé dost nadupané a gólové třetiny. Uvidíme co přinese závěr zápasu.
40:00
Střely ve 2. třetině
Domácí: 7 <div>Hosté: 7</div>
40:00
39:07
Vyloučen hráč Valters Lapinš družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
39:07
Další Lotyšská akvizice se jde taktéž zchladit. Ikdyž podle jeho komentáře moc nepobírá za co.
38:51
Domácí to zkouší a zkouší, ale gól nepřichází.
37:34
Projektil Vykopala jen do bloku.
36:32
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
36:32
Slunečko poslal domácího hráče za mantinel a jde si trošku odpočinout na trestnou.
34:59
Domácí se opět nacpali před branku hostů, je z toho standartka.
34:19
Kvapil se teď nadvakrát nepohodl s míčkem.
33:10
Domácí se teď dostali k několika dorážkám. Hodík ale změnu stavu nepřipustil.
32:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Jiří Bauer (6:6).
32:10
Nádherně sehraný protiútok Chodova. Ať chcete nebo ne, tyhle akce se vám prostě musí líbít.
30:24
30:24
Dva z pohledu Otrokovic úplně zbytečné góly a Chodov už je na dostřel.
30:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek bez asistence (6:4).
30:04
Ondrušek ze střední vzdálenosti na přední tyč. Tenhle gól jde  za Majrichem..
29:55
Musím uznat, že dnes zatím krásný zápas ve skvělém tempu.
28:50
Nehila se snažil uklidit skákavý míček do branky. Kulatý nesmysl ale ne a ne trefit.
27:41
Zajímavá standartka pro domácí. Štourač nakonec jen do Hodíkovi masky.
27:20
Hosté se teď chytli a tlačí na domácí. Ti se zatím drží.
26:41
26:41
Gól tak nějak z ničeho. Smůla pro domácí , vzpruha pro hosty.
26:18
Střet ve třetině hostů odnesl Daniel, který odkulhal za mantinel.
26:00
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Petr Koláčný (6:2).
26:00
A je tady další! Nához Koláčného nádherně tečoval Hrabal a míček zapadl přesně pod víko.
25:55
Domácí jsou dnes opravdu jak vyměnění a Chodov si moc neví co počít.
25:10
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Valters Lapinš (5:2).
25:10
Hrtús se dostal sám před Hodíka a se štěstím ho opět prostřelil. Tenhle Tlumačovský rodák je dnes k nezastavení!
24:22
Do úniku se dostal Štourač s Hrtúsem. První jmenovaný nakonec zkusil překvapit na přední tyči Hodíka, ten ale tentokrát pozorný.
23:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Michal Nagy (4:2).
23:08
Krásně sehraná akce domácích, na jejímž konci se zjevil Červenka úplně sám před Hodíkem a nemýlil se.
22:02
Jeden z hostů se teď ocitl sám před Majrichem, který ale podržel.
20:03
Buly tentokrát pro domácí, ale hned z toho byla šance Chodova.
20:00
20:00
Máme tady konec první třetiny, kterou asi málo kdo z nás čekal. Uvidíme jak se domácí poperou se zbytkem zápasu.
20:00
Střely po 1. třetině.
Domácí: 6
Hosté: 8
20:00
19:35
Majrich teď krásně vyslal Nehilu do úniku. Ten byl podle mě faulován, ale rozhodčí nereaguje.
18:15
Štourač výborně udržel míček za bránou a byla z toho solidní šance.
16:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (3:2).
16:37
Z chumlu před bránou, ze kterého sem toho moc neviděl, je nakonec gól pro hosty.
16:22
Nagy teď dvakrát výborně v bloku a dává to hostům pořádně sežrat.
14:58
Hrtús se snažil prohodit na unikajícího Štourače, ale chyběla tomu větší přesnost.
14:29
Z Chodovského obléhání domácí branky nakonec nic nebylo.
12:29
Vyloučen hráč Rudolfs Vilmanis družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
12:29
Vilmains (pro ty z vás kdo neví nová akvizice Pantherů z Lotyšska) to teď v rohu trochu přehnal a de se zchladit na trestnou.
11:48
Štouračův pokus z úhlu končil někde u střešních oken.
10:41
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval František Vykopal (3:1).
10:41
Přízemní střelu zvládl Hodík nohou jen vyrazit před sebe, kde úplně volný Nehila neměl problém dorazit.
10:08
10:08
Majer zůstal nepochopitelně úplně sám před Majrichem a uklízí do spodního rožku brány.
07:55
Dobrý zákrok Majricha proti střele od mantinelu.
07:07
Hra se trochu zklidnila a hraje se spíš uprostřed hřiště.
05:18
3. střela domácích. Hodík tentokrát už chytá.
04:24
Zapletal vybojoval ztracený míček a dělá problémy obraně hostů.
03:12
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Reinis Rudzītis (2:0).
03:12
Je tu šok pro hosty! Nejprve si koláčný navedl míček po lajně a pár vteřin po té uklidil na malém brankovišti míček Hrtús. 2:0 pro domácí!

03:03
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Koláčný bez asistence (1:0).
02:54
Vykopalův pokus sražen mimo hřiště.
02:11
Hosté častěji na míčku , zatím z toho nic není.
01:15
Skrytá střela hostů, kterou Majrich vyrazil naštěstí pro něj, jen do břevna.
00:01
Já vás vítám u dnešního utkání mezi Otrokovicemi a Chodovem. Začínáme z ostra, úvodní buly pro hosty a náznak šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Radim Slunečko, Daniel Maxa, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek, Ondřej Vošta
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Nagy, František Vykopal, Vlastimil Červenka, Peter Nehila, Šimon Šmajda