4:0
4:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 9:4
8. Vojtěch Klápa, 23. Marek Paštika, 23. Michal Strachota, 36. Petr Hartman, 38. Michal Strachota, 48. Jan Fiala, 55. Vojtěch Klápa, 57. Milan Bína, 60. Oliver Gold - 4. Lukáš Petřík, 13. Vlastimil Červenka, 60. Peter Nehila, 60. Peter Nehila; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Šantora 16 - Kevin Majrich 13; po třetinách: 1:2, 4:0, 4:2;
60:00
60:00
59:59
A to je ode mne pro dnešní večer vše. Pozápasové rozhovory již tradičně najdete zde v online přenosu.
59:59
Střely ve třetí třetině 9:10, celkově tedy 22:20
59:40
Gól, zlomená hokejka, gól, gól. Nestíhám psát
59:37
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval Martin Szweda (9:4).
59:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval Vlastimil Červenka (9:3).
59:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Oliver Gold, asistoval Milan Bína (9:2).
57:06
Panteři nedají svou kůži zadarmo. Zřejmě nás čekají ještě náročné 3 minuty.
56:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Oliver Gold (8:2).
56:23
Bína si zkušeně počkal se střelou
54:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Ondřej Stuchlík (7:2).
54:36
Šantora neskutečně vykryl hráče před bránou, Stuchlík (tentokrát Ondřej) pohotově nahazuje do velkého vápna, kde číhal připravený Klápa. Ten trefuje balón z první do sítě Majricha. Těžko říct, kdo ze Sokolů měl na tomto gólu největší podíl
51:02
Procházka ukazuje své kvality na soupeři. Alespoň takto se můžou v této době "vykoupat"
47:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Fiala, asistoval Jan Procházka (6:2).
47:05
A ještě hlastěji slaví gól!
46:54
Domácí střídačka hlasitě podporuje své čtyři statečné na hřišti
45:53
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
45:53
A je zde první vyloučení dnešního zápasu. Domácí si zahrají ve čtyřech
44:56
Klápa je v této třetině hodně vidět. Již zase Otrokovice trápí nepříjemným napadáním, které mu nese zisky
37:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michal Strachota, asistoval Jan Svoboda (5:2).
37:25
Strachota doklepává odražený míček do chumlu před bránou. Teč ani nebyla za potřebí
35:39
Jednoduché a účinné. Svoboda nahrává na Hartmana, který bez problémů trefuje odkrytou branku
35:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Jan Svoboda (4:2).
35:36
Důležitá standartka před brankou Otrokovic. Co Vinohrady vymyslí?
35:09
Procházka vybojoval balón pro Fialu, ten šanci odmítl
34:26
A teď je zase čas na bloky domácích. Panteři ne a ne prostřelit obranu Vinohrad.
33:16
Koláčný získal balón za vlastní bránou, založil protiútok a skončil sám před soupeřovým brankářem. Tomu říkám univerzální hráč! Na zakončení ještě bude muset zapracovat.
31:39
Panteři blokují většinu střeleckých pokusů Sokolů
28:01
Hra teď připomíná spíše některou z nižších lig přinejmenším počtem individuálních chyb. Že jsme na zápase Superligy poznáme snad jen tak, že se hraje
27:11
Otrokovice stáhli domácí do obranného bloku a odstřelují je z poloviny hřiště. Vinohrady vysvobodilo až seání hostí
26:04
Krásná šance Otrokovic končí ležícím Panterem za bránou. Naštěstí odchází po svých
22:43
22:43
A máme otočeno. Krásná šibenice!
22:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika, asistoval Pavel Hájek (2:2).
22:28
Mladík z Vinohrad vyslal pomalou střelu od půlky, která prošla mezi nohama všem včetně brankáře
20:36
Klápa po aktivním pressu vybojoval balón, nakonec míří vedle
20:00
20:00
19:59
První třetina zatím nabídla vlažný start, ale druhá část třetiny již zábavná byla. Vidíme dost soubojů i šancí. Kdo má šanci se podívat na komentovaný přenos na tvcom.cz, vřele doporučuji!
19:59
Střely po první třetině 7:4
19:30
Obránce Panterů Goldovi nalil před prázdnou. Neproměněných šancí je dnes vidět až až
18:30
Dramatický souboj před brankou domácích končí protiútokem Vinohrad. Ani jeden z brankářů zasáhnout nemusel
12:22
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Peter Nehila (1:2).
12:22
Ne dlouho
11:20
Panteři si přičítají na konto další dvě neproměněné šance. Vinohradů se štěstí zatím drží
09:22
Kombinace Svoboda - Vnuk - Gregor skončila překvapivě střelou z první, bohužel do obrany Otrokovic
08:20
Petřík v neskutečné šanci před prázdnou bránou netrefuje ani kostrukci!
07:24
Po rozpačitém začátku se utkání zrychlilo a vidíme šance i souboje na obou stranách
07:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Michal Strachota (1:1).
07:03
Klápa vyrovnává krásnou střelou po individuální akci Strachoty na středu
06:39
Velká šance hostů po bleskové standartce, obrana Vinohrad zachraňuje blokem
04:46
Fiala vyslal Stuchlíka samotného na bránu hostí, Majrich si střelu s přehledem pokryl
03:40
První výraznější akce a hned gól. Otrokovice otevírají skóre po souboji před bránou
03:39
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Petr Pšenčík (0:1).
02:43
A máme tu otočení! Krásná šibenice
02:28
Vinohradský mladík vyslal z obrany pomalou střelu, která prolétla mezi nohama všech včetně brankáře
02:26
Vnuk získává balón pro domácí a nabízí střelu Lancovi, ten trefuje pouze blok hostí
01:11
Začátek třetiny opět nabízí opatrnou hru, kterou zatím kontrolují Vinohrady
00:01
Úvodní buly pro domácí, kteří záhy ztrácí míč a ve hře jsou Otrokovice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Martin Szweda, Petr Koláčný, Lukáš Petřík, Ladislav Gál, František Vykopal
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Svoboda, Lukáš Gregor, Vojtěch Klápa, Michal Strachota