0:0
1:4
- : -

FbŠ Bohemians - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:7
55. Ivan Tomčo - 6. Milan Tomašík, 14. Jakub Bína, 20. Jakub Bína, 53. Milan Tomašík, 60. Jan Natov, 60. Jakub Bína, 60. Jan Natov; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 16 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 0:3, 0:0, 1:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: 10:9
60:00
60:00
Boleslav si dnes připisuje zasloužené vítězství a poráží Bohemku podruhé v tomto týdnu. Velký rozdíl byl především v efektivitě střelby, ale také v blocích. Další utkání sehrají domácí už ve středu od 20:00 proti SKV.
60:00
59:58
Natov ze středu opět přesně a Boleslav vítězí.
59:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Krzyžanek (1:7).
59:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína z trestného střílení (1:6).
59:13
Bína kompletuje hattrick z nájezdu za faul Punčocháře.
59:04
Natov přes celé hřiště přidává pátou branku hostí.
59:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov bez asistence (1:5).
57:48
Šebka teď dvakrát skvěle vychytal Bauer.
56:01
Bohemka v šesti.
54:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Pavel Čihák (1:4).
54:29
Čihák skvěle vytáhl míček a Tomčo snižuje.
53:45
Po faulu Krebnera rozehrávají hosté.
52:57
Nádherná kombinace hostí a Tomašík zvyšuje na 4:0.
52:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Daniel Šebek (0:4).
52:05
Curney při napadání fauluje Zezulku. Následně Šárka na Šebka a ten jen do Bauera.
50:24
Pěnička z dobré šance přestřeluje.
48:33
Domácí jednoduchou rozehrávkou nahazují míček do brankoviště, kde se snažil Buršík zakončit.
46:23
Boleslav nyní dobře kombinuje. Domácí se snaží presovat, ale hosté mají míček pod kontrolou.
44:06
Michajlovič skvěle proti Tomáši Chroustovi, který se ocitl sám na velkém brankovišti.
43:11
Krebner posílá těžkou přihrávku na Zezulku, který přestřeluje.
42:29
Bína dobře napadá, ale jeho střelu blokuje Krbec.
40:01
Začíná třetí třetina, domácí musí přidat jestli chtějí se zápasem ještě něco udělat.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 4:6
40:00
Druhá třetina skončila. Šance na obou stranách, ale rozdíl je stále stejný jako po první třetině. Třetí třetina začne přibližně v 15:18.
40:00
38:59
Natov na středu jen promáchl, následně pěkný souboj Tomašíka a Buršíka
37:10
První přesilovku si vyzkouší i hosté. Tomčo propadl v napadání a následně fauluje.
37:09
Vyloučen hráč Ivan Tomčo družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
35:38
Pěnička je dobře bráněný a zatím střílí jen do bloků.
34:01
Několikátý podobný zákrok Suchánka na Formana. Nyní už rozhodčí vylučují a Bohemka hraje další přesilovku.
34:00
Vyloučen hráč Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:44
Michajlovič skvěle proti Tomašíkovi. Boleslav stále vede o tři branky.
29:48
Šebek dobře odzbrojil Natova, ale poté míří jen mimo branku.
28:24
Tomčo i Tomáš Chroust namířili svě střely mimo branku.
26:32
Malič zůstává ležet po zákroku Suchánka.
25:17
Souboj třetích formací. Velký boj na hřišti.
22:31
Růžek v šanci, ale Bauer opět pozorný.
21:59
Gruber z otočky mimo.
20:09
Druhá třetina zahájena, na míčku Boleslav a Zakonov vyváží míček.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 6:7
20:00
První třetina nabídla spíše opatrnější florbal z obou stran. Boleslav dokázala využít své šance a zaslouženě vede. Druhá třetina začíná přibližně 14:42.
20:00
19:31
Bohemka v několika šancích. Po špatném střídání, ale Bína skóruje ve vlastním oslabení.
19:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (0:3).
17:48
Bohemka má druhou přesilovou hru. Po zákroku na Šebka si jde odpočinout Jan Natov
17:47
Vyloučen hráč Jan Natov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:10
Natov fauluje Šebka a oba týmy střídají.
15:15
Šárka v šanci na brankovišti. Bauer připravený a Boleslav rozehrává.
14:00
Curney hned po návratu na hřiště na Bínu, který zvyšuje na 2:0.
13:49
13:40
Boleslav pozorně brání a hrají už v plném počtu.
11:40
První vyloučení zápasu. Curney si jde odpočinout za nedovolenou vzdálenost.
11:39
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:32
Dobré střídání Čiháka. Nejprve vypresoval míček a poté střílel na bližší tyčku, kde byl Bauer připravený.
08:53
Buršík ze středu. Bauer na místě.
07:10
Boleslav je nyní aktivnější. Zoufalý těsně mimo.
05:27
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Martin Tokoš (0:1).
05:27
Hrubá chyba Vojtíška a Tomašík lehce překonává Michajloviče.
05:02
Čihák ze středu nepřesně, Bauer nemusel zasahovat.
04:11
Oba týmy pozorně brání a nechtějí udělat zbytečnou chybu.
02:12
První střelu na branku si připisuje Tadeáš Chroust. MIchajlovič připraven.
00:01
První buly zápasu mezi Tomašíkem a Formanem. Úspěšnější Tomašík.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Milan Tomašík, Martin Tokoš, Daniel Šebek, Filip Zakonov
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Pěnička, Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Forman, Jakub Buršík
00:00
Hezké nedělní odpoledne, vítejte u online přenosu z 15. kola Livesport Superligy mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty z Mladé Boleslavi. Minulé utkání, které se hrálo vyhráli hosté a domácí mají o motivaci navíc.
00:00
Soupisky obou družstev jsou beze změny a v brance se tedy můžeme těšit na Radovana Michajloviče a Lukáše Bauera. Oba týmy se budou opírat výkon svých elitních formací, ale v dnešním zápase bude důležitý výkon všech tří formací.