3:0
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 7:1
6. Vendula Štolbová, 8. Eliška Poláková, 12. Ivana Vachovcová, 24. Kristýna Lechnerová, 31. Tereza Hanzlíková, 39. Karolína Suchá, 57. Kristína Belicová - 41. Kristina Zlatníková; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Hana Ranochová 15 - Lucie Špačková 31; po třetinách: 3:0, 3:0, 1:1;
59:58
Střela končí v bloku a to je to poslední co v dnešním zápase uvidíme.
59:55
Závar před brankou hostů končí standartní situací.
57:00
Florbal ze strany na stranu, ale plný nepřestností.
56:36
Střela Belicové se dokutálela do branky a Chodov opět odskakuje na rozdíl šesti gólů.
56:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Adéla Jůzová (7:1).
56:00
Štolbová rychlým přehozením na forhand zkoušela překvapit Špačkovou, ale střela končí v rohu hřišti.
51:00
Zlatníková opět z dobré pozice nepřekonola Ranochovou.
50:33
Pabiánová vystřelila od půlky, Špačková střelu viděla a kryje.
49:00
Hanzlíková střelou od mantinelu mijí branku hostí.
48:00
Zlatníková ze středu opět pouze do Ranochové.
47:00
Chodov kombinuje, ale nedostává se do vyložených příležitostí.
45:20
Fousová v dobré pozici pouze do Ranochové.
41:53
Start má k dispozici další přesilovou hru po sekání Vachovcové.
41:52
Vyloučen hráč Ivana Vachovcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
40:45
Fousová opět našla Zlatníkovou dobrou přihrávkou a ta ukončuje své dnešní střelecké trápení a Start snižuje na 6:1.
40:43
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Kateřina Fousová (6:1).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 14:5 Start
40:00
39:55
Fousová skvělou příhrávkou našla Zlatníkovou na druhé straně, ta však trefuje tyč domácí branky.
38:54
Start se ani nedokázal rozestavit a už jim za obranu utekla dvojice Hanzlíková a Suchá a druhá jmenovaná uklízí balonek do odkryté branky.
38:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Tereza Hanzlíková (6:0).
38:39
Start si také vyzkouší druhou přesilovou hru, po sekere Pabiánové.
38:38
Vyloučen hráč Klára Pabiánová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
38:00
Balejová dala gól, ten však nebyl uznán z důvodu údajného přestupku.
36:40
Fousová skvěle odbránila Vachovcovou a získává balonek pro svůj tým.
34:50
Škorpová skvěle našla Belicovou, ta však nedokázala proměnit svoji vyloženou šanci.
34:00
Šnajberková z půlky hřiště těsně vedle.
31:20
Kovaříková v samostatném úniku netrefila branku a Ranochová tak stále drží čisté konto.
30:48
Balková našla na zadní tyčce úplně volnou Hanzlíkovou a te už do prázdné branky nemýlila. 5:0!
30:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Natálie Balková (5:0).
30:25
Chodov si vyžkouší druhou přesilovou hru v zápase po ostrém zákroku Šnajberkové.
30:24
Vyloučen hráč Vanda Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:40
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28:20
Špačková ve velké šanci nedokázala dostat balonek za záda Ranochové.
26:50
Polívková z otočky, Špačková vytasila skvělý zákrok.
25:20
Zlatníková sama v dobré pozici na středu, balonek ale netrefila ideálně a míček končí na tribuně.
23:29
Lechnerová natáhla z půlky a balonek propadl po pár odrazech až za záda hostující gólmanky.
23:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová bez asistence (4:0).
22:12
Chodov si vyzkouší přesilovou hru po vyloučení Kristýny Zlatníkové.
22:11
Vyloučen hráč Kristina Zlatníková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za opakované přestupky.
20:40
Zlatníková poslala na dělovku do břevna domácí branky.
20:01
Úvodní buly vyhrál hostující celek a začne na balonku.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Chodov 15:4 Start
20:00
19:55
Na druhé straně Pěnkovavová také těsně mimo.
19:30
Lechnerová z půlky hřiště těsně minula.
15:00
Vachovcová poslala za mantinel Fousovou, rozhodčí v klidu.
11:59
Vachovcová vystřelila od mantinelu na zadní tyč, míček se překulil přes nohu hostující gólmanky a končí v síti.
11:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Vendula Štolbová (3:0).
10:45
Zbytek přesilové hry skončil střelou do bloku a Chodov se ubránil početní nevýhodě.
09:25
Vejvodová to zkusila střelou ze shora, Ranochová připravena a kryje.
08:31
Start si vyzkouší přesilovou hru po hrubém zákroku Polákové.
08:30
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
07:19
Suchá posunula na Polákovou a ta našla skulinku v postavení Špačkové a Chodov odskakuje na rozdíl dvou gólů.
07:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Poláková, asistoval Karolína Suchá (2:0).
05:31
Štolbová nahodila z půlky hřiště balon na branku, který skončil až v síťce a Chodov jde do vedení.
05:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vendula Štolbová, asistoval Hana Chaloupková (1:0).
05:00
Polívková to zkoušela z výběhu, ale Špačková kryje.
03:30
Belicová sama na středu, ale poskakující balonek netrefila ideálně a Špačková chytá.
02:00
Škorpová to zkoušela z půlky hřiště, těsně minula branku.
00:01
Úvodní buly dneěního zápasu vyhrály hosté z Kunratic a začnou na balonku.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Kateřina Fousová, Barbora Špačková, Kateřina Kovaříková, Kristina Zlatníková, Vanda Šnajberková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Natálie Balková, Kristýna Lechnerová, Eliška Poláková, Tereza Hanzlíková, Karolína Suchá