6:0
7:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - KM automatik FBK Jičín 15:0
3. Michaela Šponiarová, 12. Zuzanna Krzywak, 22. Dominika Buczek, 23. Veronika Enenkelová, 26. Michaela Šponiarová, 31. Denisa Ferenčíková, 33. Vendula Maroszová, 35. Vendula Maroszová, 45. Veronika Enenkelová, 46. Sára Seevaldová, 46. Lenka Novotná, 48. Lina Hägg, 50. Sára Seevaldová, 51. Dominika Buczek, 58. Vendula Maroszová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 7 - Alena Vokatá 30; po třetinách: 2:0, 6:0, 7:0;
60:00
Tak bylo to drama do posledních chvil ale tři body nakonec přece jen zůstávají doma
60:00
Střely ve 3. třetině 16:2, celkem 45:7
60:00
Nejlepšími hráčkami byly vyhlášeny obě kapitánky s číslem 10, Gabriela Žůrková a Denisa Ferenčíková.
60:00
Video komentář k utkání za družstvo hostů  all in 1 Gabriely Žůrkové k zhlédnutí zde
60:00
Video komentář k utkání za družstvo domácích 2v1 (kapitánka a hráčka utkání) Denisy Ferenčíkové zde
trenéra Tomáše Martiníka k shlédnutí zde
60:00
59:11
Gedža šla pro vysoký míček do souboje a dostala naliskáno zleva i zprava
57:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Lina Hägg (15:0).
57:58
Kombinace a střela do prázdné
56:17
Zuza Krzywak chtěla kombinovat s Halfi. Nakonec kombinovala sama se sebou a dostala se až k nebezpečnému zakončení
53:24
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:24
Elza velice chytře mimo hru vletěla do gólmanky a Jičín bude hrát přesku
50:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Barbora Husková (14:0).
50:59
Buča byla po pasu od Husy na půlce Jičína úplně sama a přehazuje Vokatou
49:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Zuzana Halfarová (13:0).
49:00
A zase nedáš - dostaneš.. hned z protiútoku se trefuje Seevaldová.
48:45
Hosté teď pěkně zakombinovali ale Žůrková napálila míček do připravené Karasové
48:15
Čelišová, která prý dneska už měla bouračku s vlakem, teď měla další kolizi s Plankovou.
47:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lina Hägg, asistoval Denisa Ferenčíková (12:0).
47:54
Lina měla po střele Ferenčíkové dost času na přesnou dorážku
45:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lenka Novotná bez asistence (11:0).
45:14
A hned další brejk a přesná střela Novotné
45:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Zuzanna Krzywak (10:0).
45:03
Brejk tři na jednu zakončuje domácí Seevaldová přesně
44:40
Zuza Krzywak teď měla trochu křivé mířidla
44:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Barbora Husková (9:0).
37:08
Standardka domácích na Novotnou, která to á přes ruku..
34:42
34:42
Domácí rozebrali obranu Jičína a Maroszová přidává další gól
33:54
Seevaldová zblízka bejzbólově trefuje tyčku
32:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Denisa Ferenčíková (7:0).
32:39
Na druhé straně nikdo nebránil Maroszovou, tak v klídku skórovala.
32:30
Karasová chytá velkou příležitost Kuchařové
30:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Lina Hägg (6:0).
25:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Denisa Ferenčíková (5:0).
25:15
Míša Šponiarová z křídla přesně do víka
24:09
Drnda hledala přihrávkou spoluhráčku na levém křídle. Vzhledem k tomu, že tam hraje ona, tak ji tam nenašla..
22:37
22:37
Opravdu jen chvíli. Přesilovku využívá dorážkou Enenkelová
22:19
Vyloučen hráč Michaela Pavlíková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
22:19
Jičín hrál chvíli v šesti, takže bude hrát chvíli ve čtyřech
22:01
Situaci 3 na jednu řeší Vítkovice přihrávkou bránící hráčce
21:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Veronika Enenkelová (3:0).
21:12
Stejně jako na začátku zápasu utekla Buča ale tentokrát už trefuje přesně
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 18:3
20:00
Poté, co jsme si tady o první přestávce vyměnili nejvtipnější a nejstrašidelnější florbalové zážitky jsme zvědavi, jestli nám nějaké přinese i druhá třetina.
20:00
19:40
Tlak domácích ale bez šancí.
18:22
Vokatá si teď připsala několik nepříliš složitých zákroků proti jednoduchým střelám Vítek.
16:30
Ferenčíková po standardce nenápadnou střelou orazítkovala tyč
14:47
Heráková alias Teska 2 se ocitla sama pře Karasovou ale míček poslala jen do gólmanky Vítkovic
13:29
Hašková míček za Karasovou neuklidila
12:18
Linu teď při střele dvakrát neposlechl míček
11:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzanna Krzywak, asistoval Lenka Lenčéšová (2:0).
11:40
Zuza Krzywak z křídla procedila míček přes Vokatou
11:25
Seevaldová dělá bekhendovou kličku Vokaté i brance
08:58
Vokatá chytá střelu Novotné a zároveň schytala sekeru od spoluhráčky. Jičín tu má jen jednu gólmanku, takže by si ji hosté měli lépe hlídat
06:45
Jedna z obránkyň Jičína napálila míček dopředu a řve "běž vole!!"
06:08
Drnda pálí nad.
05:40
Domácí obrana založila útok ale útok Jičína..
04:12
Teď se tu místo floru chvíli hrálo něco mezi házenou a tenisem
02:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Vendula Maroszová (1:0).
02:28
Akci na jeden dotek zakončuje přesně Miška Šponiarová
01:31
Buča šlohla na půlce Jičínu míček a nastřelila břevno
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Gabriela Žůrková, Nikola Kuchařová, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová, Simona Matušková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Denisa Ferenčíková, Michaela Šponiarová, Lina Hägg, Lenka Novotná, Vendula Maroszová