2:1
0:2
0:0

FbŠ Bohemians - FBC ČPP OSTRAVA 4:5pn
6. Hana Poláková, 18. Adéla Bočanová, 30. Gabriela Vaníčková, 40. Adéla Bočanová - 2. Nela Kapcová, 38. Denisa Kotzurová, 46. Pavlína Bačová, 52. Nela Kapcová, N Denisa Kotzurová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Karolína Červová 25 - Veronika Tomšová 12; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP OSTRAVA hráč Michaela Mlejnková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Adéla Bočanová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP OSTRAVA hráč Denisa Kotzurová a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Anna - Marie Divišová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP OSTRAVA hráč Kristína Hudáková a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 1:2
65:00
Zápas končí výhrou Ostravy. Domácí se prezentovali organizovanou obranou a získávají cenný bod.
65:00
65:00
63:53
Kapcová přestřeluje a utkání je stále vyrovnané.
62:25
Vyloučen hráč Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
61:11
Oba týmy nechtějí udělat chybu. Vaníčková na míčku.
60:00
60:00
Utkání končí po základní době 4:4 a bude se prodlužovat.
57:39
Emoce na obou stranách. Nejprve Poláková v šanci a pak také Kapcová.
57:00
Bačová dobře napadá, ale Červová chytá skvělý zápas.
56:00
Poslední 4 minuty. Zápas je zatím vyrovnaný a oba týmy chtějí zvítězit.
54:58
Havlová dobře zastavuje Rybičkovou. Kellovská jen do bloku.
52:59
Ostrava nyní v tlaku, Bohemka obětavě brání a stahuje hru na dvě formace.
51:29
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Pavlína Bačová (4:4).
51:07
Císařová dobře v rohu a domácí mohou vystřídat.
50:22
Po faulu Polákové měla Hudáková možnost trestného střílení. Červová skvěle chytá.
50:19
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Kristína Hudáková.
50:15
Ostrava má šanci v další přesilové hře. Tuncelová zahrála smolně rukou.
50:07
Vyloučen hráč Zuzana Tuncelová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
49:04
Kapcová v šanci, ale Červová zatím skvělá.
48:00
Hernandezová teď dobře podržela míček a oba týmy střídají.
46:56
Ostrava snížila a hned Kapcová v další šance.
46:04
Gól z dorážky si připisuje Bačová, pro kterou je to první branka v dresu Ostravy.
45:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Denisa Kotzurová (4:3).
45:05
Poláková získá cenné vteřiny.
44:00
Havlová ztrácí a následně musí faulovat a Ostrava má výhodu první přesilovky.
43:54
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:26
Ostrava zatím hodně na míčku, ale nedokáže si vytvořit gólové šance. Domácí brání hluboko, le efektivně.
41:10
Červová skvěle proti Škopkové.
40:08
Začíná třetí třetina. Domácí zatím vedou a celkem dobře brání. Uvidíme co dokáže Ostrava vymyslet, protože tento výsledek určitě nechtějí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 6:11
40:00
39:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Klára Minářová (4:2).
39:04
Bočanová tečuje střelu Minářové a domácí opět vedou o dvě branky.
37:58
Domácí propadli na polovině hřiště a z dorážky se prosazuje Kotzurová. Zápas bude ještě zajímavý.
37:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (3:2).
37:23
Kapcová selhala ve 100% šanci.
36:17
Káčová se provinila vysokou hokejkou a domácí na míčku.
33:53
Hosté v plném počtu. Přesilovka se moc nepovedla, ale domácí zatím hrají velmi dobře do obrany a zatím zaslouženě vedou.
31:21
Bačová přehnala důraz a ve svém prvním střídání v zápase si připisuje dvě minuty.
31:20
Vyloučen hráč Pavlína Bačová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Anna - Marie Divišová (3:1).
29:46
Z brejky se prosazuje Vaníčková.
29:38
Dobré střídání první lajny domácích. Několik šancí, ale Tomšová bezchybná.
28:27
Dvořáková posílá Kotzurovou na domácí střídačku.
26:49
Bočanová po přihrávce jen do bloku.
26:07
Bartošová důrazně na Kotzurovou a Ostrava rozehrává z rohu.
25:15
Vavrečková zůstává ležet a hra je přerušená.
24:10
První lajna hostí teď dlouho drřela domácí pod tlakem. Červová vše řeší jistým zákrokem.
22:05
Mandíková získává míček v rohu a je faulována Rybičkovou. Přichází první lajna domácích.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny. Míček získavají domácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině 6:4.
20:00
19:16
Poslední minuta první třetiny a hosté na míčku.
17:57
Po krosu Divišové do prázdné branky skóruje Bočanová.
17:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Anna - Marie Divišová (2:1).
17:47
Přesilovka z domácí strany zatím statická, nyní ale dobrá střela Bočanové.
15:54
Zbytečné vyloučení hostí. Domácí mají možnost přesilové hry.
15:53
Vyloučen hráč Malwina Zagórska družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
14:09
Poláková od mantinelu mimo. Následnou přihrávku MInářové chytá Tomšová.
12:56
Káčová ze středu, ale díky bloku domácích končí míček v zázemí.
11:07
Druhá lajna Bohemky dobře zakládá útok a Mandíková nachází Divišovou.
09:11
Havlová z půlky střílí, ale Tomšová připravena.
07:29
Hudáková se dobře uvolnila a trefuje jen Červovou.
05:32
Polákové střela sjela, ale překvapila Tomšovou a zápas je vyrovnán.
05:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (1:1).
04:56
Červová si připisuje jistý zákrok proti Káčové.
03:02
Domácí hrají velmi agresivně. Teď Dvořáková blokuje střelu hostí.
01:52
Po důrazu na brankovišti se prosazuje Kapcová.
01:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Kotzurová (0:1).
01:32
První střelu zápasu si připisuje Rybičková.
00:01
Domácí nastupují v černých dresech a hosté v modré.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Eliška Císařová, Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Klára Minářová
00:00
Vážení diváci vítejte u dnešního online přenosu ze zápasu 13.kola Extraligy žen mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty FBC ČPP Ostrava. Favoritem zápasu jsou hosté, ale domácí si včera připsali důležité body v zápase proti Florbalové akademii MB.