1:2
1:3
- : -

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:6
5. Adéla Bočanová, 7. Adéla Bočanová, 40. Hana Poláková, 54. Hana Poláková - 8. Eliška Poláková, 35. Adéla Jůzová, 39. Ivana Vachovcová, 43. Eliška Poláková, 49. Tereza Hanzlíková, 54. Ivana Vachovcová; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4 + Veronika Loudová OS:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Červová 23 - Jana Christianová 11; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: 4:9
60:00
Zápas končí výhrou Chodova, ale domácí předvedli velmi dobrý výkon. V příštím zápase se představí 13.2. doma proti Jičínu. Již zítra hrají také muži další kolo Livesport Superligy proti Spartě od 19:30. Děkuji za pozornost a u dalších zápasů na viděnou.
60:00
60:00
59:10
Poslední minuta a Lechnerová zkušeně drží míček.
58:36
Bohemka dobře na míčku, ale chybí tomu střelba.
56:57
Bohemka v šesti.
56:53
Timeout FbŠ Bohemians
56:11
Bohemka aktivně napadá. Na míčku momentálně Císařová.
53:41
Poláková dramatizuje a snižuje z nájezdu na 6:4.
53:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková z trestného střílení (4:6).
53:04
Vachovcová si nádhernou kličkou položila Červovou a zvyšuje na 6:3.
53:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Adéla Polívková (3:6).
51:11
Poláková zahrála na housle Polívkové a následná střela míří vedle.
50:22
Bohemka stahuje hru na dvě formace a chce ještě zabojovat o vyrovnání.
48:49
Nešťastný zásah Divišové a Hanzlíková zvyšuje na 5:3.
48:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Karolína Suchá (3:5).
48:04
Štolbová faulována v rohu a míček mají hosté.
46:49
Po dlouhé době se hraje 5 na 5
44:40
Vyloučení na obou stranách. Bočanová sekla Christianovou a jde si odpočinout. Zároveň je vyloučena Lechnerová za hrubost.
44:27
Vyloučen hráč Adéla Bočanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
44:27
Vyloučen hráč Kristýna Lechnerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
43:00
Domácí si zahrají svojí první přesilovku.
42:47
Vyloučen hráč Vanessa Rebecca Keprtová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:41
Poláková ze středu a Chodov vede
42:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Poláková bez asistence (3:4).
41:03
Vachovcová ve velké šanci. Bohužel pro hosty přestřeluje.
40:01
Začíná třetí třetina. Úvodní vhazování vyhráli hosté.
40:00
40:00
Druhá třetina je za námi. Skóre je vyrovnané. Třetí třetina začne přibližně v 16:27.
40:00
Střely ve druhé třetině: 5:12
40:00
39:31
Loudová opouští trestnou lavici.
39:06
Dorážkou se prosazuje Poláková a zápas je opět vyrovnaný.
39:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Klára Minářová (3:3).
38:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (2:3).
37:16
Druhá třetina je spíše ospalá, ale vyhrát mohou oba týmy. Teď skvěle Christianová proti Bočanové.
34:50
Hosté vyrovnávají velmi šťastnou trefou.
34:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová bez asistence (2:2).
34:06
Bočanová zablokována a oba týmy odcházejí střídat.
33:14
Suchá přestřeluje.
32:08
Suchá zastavená dnes dobře hrající Havlovou.
30:15
Domácí hrají velmi agresivně a Chodovu se dnes nedaří.
29:40
Domácí zvládli důležitou pasáž zápasu a hrají v plném počtu.
28:56
První oslabení domácí přežili.
28:27
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
26:31
Loudová bude většinu druhé třetiny na trestné lavici.
25:29
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
25:29
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
25:29
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians - osobní trest.
23:21
V souboji před brankou úspěšnější Červová. Teď z blízka přestřeluje Vachovcová.
22:02
Štajnerová dobře zavezla míček, ale Vaníčková v souboji ztrácí.
20:01
Začíná druhá třetina. Na buly úspěšnější Suchá a Chodov rozehrává.
20:00
20:00
Skončila první třetina, domácí vedou 2:1. V první polovině třetiny byli lepší domácí, poté se hra vyrovnala a závěr patřil spíše Chodovu. Druhá třetina začne přibližně v 15:43
20:00
Střely v první třetině: 6:8
20:00
19:36
Poláková teď málem kličkou překonala Červovou.
16:43
Bímová teď v několika šancích. ale Christianová vždy na svém místě.
15:43
Dvořáková teď dvakrát velmi důrazně na Keprtovou.
14:11
Poláková zůstává po souboji se Suchou ležet, ale už se zvedá a bude v pořádku.
12:42
Třetí lajna domácích vybojovala zajímavou situaci a odchozí střídat.
11:44
Lechnerová střílí z poloviny, ale domácí dobře blokují.
10:23
Sportovní gesto Chodova. Chodov hraje první přesilovou hru.
10:03
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:32
Kellovská nahazuje na branku, ale Christianová v klidu chytá.
07:26
Poláková si odskočila od Kellovské a snižuje.
07:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Poláková, asistoval Tereza Hanzlíková (2:1).
06:14
Loudová vytáhla míček a předala ho Bočanové a ta se prosazuje podruhé. Bohemka zatím zaslouženě vede.
06:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Veronika Loudová (2:0).
05:35
Mandíková vybojovala faul a oba týmy střídají.
04:31
Chyba v obraně hostí a Bočanová se v úniku nemýlila.
04:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (1:0).
04:09
Vachovcová se dostala ke střelbě. Faulem jí zastavuje Hrabánková.
02:59
Vaníčková ze slušné pozice přestřeluje.
02:35
Dvě minutky za námi, zatím bez střelby.
00:01
Úvodní buly za námi. Na míčku hosté z Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Natálie Balková, Kristýna Lechnerová, Eliška Poláková, Tereza Hanzlíková, Karolína Suchá
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Eliška Císařová, Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Klára Minářová
00:00
Vážení diváci vítejte u textového online přenosu 15.kola Extraligy žen mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty z Chodova. Favoritem jsou hosté, ale domácí mají po restartu dobrou formu a získali 7 z 9 možných bodů. Utkání můžete sledovat také u našeho komentovaného přenosu.
00:00
Chodov nastoupí klasicky v modrých dresech a domácí pro dnešek zvolili svojí černou sadu.