4:0
3:0
- : -

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - KM automatik FBK Jičín 7:2
23. Kristina Zlatníková, 34. Barbora Špačková, 38. Kateřina Fousová, 39. Zuzana Hájková, 50. Kristýna Vejvodová, 59. Karolína Laura Hornová, 60. Veronika Balejová - 15. Nikola Kuchařová, 17. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 40 - Alena Vokatá 31; po třetinách: 0:2, 4:0, 3:0;
60:00
Střely ve třetí třetině Tigers Start 98 - 13. Jičín - 19
60:00
59:36
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Veronika Balejová, asistoval Karolína Laura Hornová (7:2).
59:16
Další tlak Jičína v šesti hráčkách.
58:22
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Karolína Laura Hornová, asistoval Anna Kutnarová (6:2).
58:20
Jičín zkouší hru bez brankářky.
57:42
Timeout KM automatik FBK Jičín
56:27
Kuchařová zatápí Startu ve svém oslabení.
55:30
Vyloučen hráč Lucie Paulovičová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
54:59
Zlatníková byla v další šanci od mantinelu. Vokatá chytá.
52:58
Jíčín se stále snaží zvrátit skóre a zápas dostává slušný náboj.
51:22
Tigers Start kontrolují hru.
49:51
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Anežka Pěnkavová (5:2).
49:51
Jičín ztratil míček a hráčky Startu založily rychlý protiútok, skákavý míček dorazila nad brankářku Vejvodová.
49:28
Jičín dlouho drží domácí v šachu.
47:06
Další závar před brankou Startu v podání první lajny soupeře. Paulovičová vyslala dělovku od mantinelu a Bachmaierová nebezpečně dorážela.
46:36
Müllerová natáhla od manťáku dělovku, Janglová chytá.
44:30
Druhá přesilovka domácích vypadá zatím opticky lépe než ta první.
43:50
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za držení.
43:10
Jičínská první lajna zase zatápí obraně domácích.
41:50
Kovaříková stříli od mantinelu, do břicha Vokaté.
38:17
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Zuzana Hájková, asistoval Veronika Balejová (4:2).
37:40
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kateřina Fousová bez asistence (3:2).
37:40
Fousová už se na to nemohla dívat, rozběhla se , prokličkovala a zápěstím klidně zakončila.
36:47
Chyba v rozehrávce domácích  a Kuchařová pohotově vypálila dělovku, Janglová chytá.
35:38
Jičín tlačí a nutí domácí k faulům.
33:58
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Barbora Špačková, asistoval Kristýna Vejvodová (2:2).
33:58
Střelu, která letěla lehce nad zemí, tečovala za záda Vokaté Špačková.
33:31
Zatím se Tigers Přesilovka moc nedaří.
33:07
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:28
Sledovali jsme pasáž, kdy Start slušně přitlačil soupeřky a k ničemu je nepustil. Míček skončil mimo hřiště.
29:50
Uff, Tigers běžely ve třech proti jedné, ale ani teď to nevyšlo.
29:30
Trestné střílení družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice neproměnil Kristina Zlatníková.
28:05
Akce Startu 3 na 2, hezkou kombinaci zakončila Vejvodová, Vokatá chytá.
27:20
Hezká akce v podání Zlatníková, Kovaříková, Špaková, střela ze středu hřiště letěla vedle.
26:34
Rychlý útok v podání Jičína, Kuchařová pálí z druhé vlny.
26:01
Zápas se přiostřuje a souboje jsou hodně tvrdé.
25:23
Jičín měl v rychlém sledu tři velké šance na vstřelení branky.
22:09
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Barbora Špačková (1:2).
22:09
Skvělá spolupráce Špačkové a Zlatníkové končí brankou v síti hostů. Zlatníková uklidila míček k tyčce.
21:13
A zase je na míčku první Jičínská lajna, jistá na míčku, Paulovičová střílí.
20:14
U míčku je Jičín a s přehledem drží míček.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Tigers -11, Jičín - 13
20:00
18:30
Špačková schazuje na nabíhající Zlatníkovou, ta střílí, ale jen do prostřed branky, kde je připravená brankářka soupeře.
16:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Bachmaierová (0:2).
16:40
Hráčka domácích č. 84 Veronika Balejová trefuje tyč
14:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Lucie Paulovičová (0:1).
14:39
Hráčky Jičína rozebraly efektivním pohybem postavení obrany Tigers a Kuchařová se ocitla sama před Janglovou. Zakončila na vzdálenější tyčku.
13:02
Bachmaierová poslala dlouhou nahrávku na Žůrkovou, ta ze vzduchu pálí vedle.
12:25
Start držel asi minutu své soupeřky zamčené. Zámek končil střelou Pěnkavové od mantinelu, Vokatá byla pozorná.
11:22
Špačková dostala přihrávku od mantinelu na osu hřiště, střela neměla potřebnou razanci.
09:15
Kuchařová napálila jedovatou střelu a prověřila Janglovou.
07:51
Rychlá akce Jičína zakončená střelou Preisslerové. Bohužel došlo ke zranění střelkyně.
07:41
Fousová pálila z dálky, těsně kolem branky soupeřek.
06:15
Balejová zachytila rozehrávku, přihrála na Vejvodovou a ta v těsné blízkosti prověřila Vokatou.
05:07
Kovaříková vystihla přihrávku soupeřek, zachytila míček, střela se nepovedla podle představ.
03:15
Jičín rozehrál standartku z rohu, míček se dostal nebezpečně před branku, ale míček získala Špačková a šla do protiútoku.
01:30
Tigers kombinují na polovině soupeřek, ale ztratily míček v rohu hřiště, u míčku je Jičín.
00:20
Tyčku nastřelila hráčka domácích č. 21 Vanda Šnajberková
00:01
Úvodní vhazování vyhrávájí domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Kateřina Fousová, Vanda Šnajberková, Barbora Špačková, Kateřina Kovaříková, Kristina Zlatníková
00:00
Vážení diváci, vítejte u online přenosu extraligy žen mezi domácím týmem Tigers Start 98 Kunratice a KM automatic FBK Jičín