1:0
1:0
- : -

SOKOLI Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:2
4. Jan Savický, 7. Adam Šmíd, 10. Ivo Teichman, 15. Ivo Teichman, 16. Adam Šmíd, 29. Václav Oubrecht, 56. Michal Smola - 9. František Vykopal, 14. Michal Nagy; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Haleš 16 - Kevin Majrich 13; po třetinách: 5:2, 1:0, 1:0;
60:00
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Zozuláka naleznete:
60:00
59:59
Nejproduktivnějšími hráči jsou Pakosta a Vykopal.
Zápas zakončen 7:2 pro domácí Sokoli.
58:00
Přestává to lepit oběma týmům. Vidíme nezdařené brejky na obou stranách.
56:52
Vykopal cinkl tyč.
55:16
Pce v plném počtu.
55:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval David Žáček (7:2).
53:16
Vyloučen hráč Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:16
Snaha Pakosty trefit míček za letu nezdařena a odměněna 2min na trestné lavici.
52:01
Dnešní zápas přináší třetí přesilovku pro Sokoli.
51:12
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
50:47
Nehila vyslal na zadní po zemi, nepošla.
50:05
Haleš vyráží střelu ramenem.
48:48
Domácí hrají v plném počtu.
47:32
Petržela vystoupil proti střele, míček nezískal. Hra pokračuje na obranné polovině domácích.
46:48
Vyloučen hráč Jan Savický družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
45:28
 Szweda rozjel rychlou akci.
42:46
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil Ivo Teichman.
42:46
Nájezd pro Pce... neproměněn. Parádní zákrok Majricha.
Střely domácí 5, hosté 7.
Během 2. třetiny gól pouze jeden pro Pce.
40:00
39:32
"Tak to je legrace, pane rozhodčí," reaguje Koláčný na komentář Adama Šmída jeho směrem.
37:30
Haleš se pokusil odkopnout míček za mantinel po prohraném souboji spoluhráče za jeho bránou, neúspěšně, brejk ovšem překazil.
36:36
Poslední minuty hra klidnější, bez akcí.
32:48
Petřík zachytil krosovou přihrávku v obranné polovině hostů.
31:07
Nagy a Teichman opět v souboji, odpískána rozehrávka pro Otrokovice.
29:27
V hale ticho.
28:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Václav Oubrecht, asistoval David Petržela (6:2).
28:37
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
28:37
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
27:02
Hosté v pěti.
26:10
Pakosta jedovatě na zadní, minul.
25:25
První kombinace domácích při přesilovce bezúspěšná.
24:57
Vyloučen hráč Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
23:55
Červenka aktivní v útoku, zatím bez většího ohrožení kasy domácích.
22:20
Slabý blokuje výhoz brankaře Otrokovic na polovině.
20:48
Otrokovice na začátku 2. části kompaktní, více dole.
20:00
20:00
Střely domácí 10, hostí 5. Stav utkání pro Pardubice 5:2
20:00
17:50
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
17:50
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
17:50
Koláčný v souboji s Teichmanem... vyústil v potyčku, do které se zapletli i další hráči.
16:30
Opět Pakosta u dalšího brejku, domácí zastaveni v obranném pásmu Otrokovic.
15:46
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Přemek Pakosta (5:2).
15:46
Parádní průnik Pakosty přinesl své ovoce.
14:45
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Lukáš Kučera (4:2).
13:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy, asistoval Tomáš Sovják (3:2).
13:50
Nagy se rychle zorientoval a trefil míček v nepřehledném prostoru velkého brankoviště.
12:04
Vyloučen hráč Jan Savický družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:57
Žáček do bloku.
10:00
Domácí celek se raduje z další proměněné akce.
09:59
08:39
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Petr Koláčný (2:1).
06:49
06:25
Vyloučen hráč Adam Javořík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
06:15
Neproměnena tutovka Přemka Pakosty.
04:30
Důraz nechybí v žádném souboji, vše zatím čistě.
03:07
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Přemek Pakosta (1:0).
01:30
Nagy promáchl před brankou Sokolů.
00:50
Zápas začal v opravdu vysokém tempu. K vidění byl brejk jak domácích, tak hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Nagy, Petr Koláčný, Tomáš Sovják, Lukáš Petřík, František Vykopal
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Marcel Lehký, Jan Savický, Přemek Pakosta, Michal Smola, Adam Šmíd
00:00
Vítáme Vás na utkání mezi domácími Pardubicemi a Otrokovicemi. Uvidíme, jak jsou domácí připraveni na první zápas po koronavirové karanténě celého týmu.