4:0
2:2
- : -

Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:2
5. Jakub Kolísko, 7. Petr Brautferger, 26. Milan Meliš, 26. Sebastián Rod, 27. Filip Langer, 37. Jonáš Kreysa, 55. Filip Langer, 60. Ondřej Papoušek - 47. Ondřej Kopič, 58. Jaromír Ekl; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 16 - Jan Dvořák 23; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:2;
60:02
Doufám, že jste si utkání náležitě užili. Hezký Valentýnský večer těm, kdo tento svátek slaví, a u příštího zápasu se těším opět napočtenou.
59:39
Dzierža z otočky trefuje čepel domácího hráče.
59:16
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Milan Meliš (8:2).
59:16
Domácí nechtějí ponechat nic náhodě a ještě v poslední miutě zvyšují náskok zpět na šest gólů.
59:02
Pařízkovi utekl míček.
57:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Milan Tichý (7:2).
57:53
Hráči České Lípy se nejspíš pokouší o trhák. Čas do konce zápasu však ubíhá rychle. Spíše kosmeticky upravuje skóre Ekl. 7:2
57:37
Tichý velkým nápřahem skoro vyrazil domácímu obránci florbalku z rukou.
55:17
Rozhodčí mohutně písknul a rozpažil, když se míček válel za brankovou čarou Křížovy branky.
54:46
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Matěj Havlas (7:1).
54:46
Langer se podruhé v zápase prosazuje gólem.
54:42
Krátce po návratu Němečka na hřiště si Dvořák vyběhnul proti míčku daleko za brankoviště.
54:27
Slaný z poloviny hřiště jedovatou střelou trefil Křížovu vytrčenou ruku.
53:59
Langer v úniku trefil hruď Dvořáka.
52:39
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:39
Němeček si za bránění ve hře půjde odpočinout na dvě minuty na trestnou. První přesilovka pro Lípu.
52:31
Vavruška v úniku nepřekonal Kříže a opět skončil ve skluzu u mantinelu.
52:05
Kuba Kolísko proti vyjetému Dvořákovi neměl šanci.
51:34
Brautferger netrefil zařízení.
51:00
Langerův zamýšlený únik za branku překazil Dvořák tygrem po míčku.
49:52
Kreysova florbalka si užila letecký den.
46:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Daniel Štěrba (6:1).
46:44
Tak přeci jen se v zápase prosazují hosté. Střela Kopiče mezi nohami Kříže našla cíl v brance. Lípa stahuje na 1:6 ze svého pohledu.
46:08
Rozhodčí se omlouvá hráčům, když nestihl odskočit za mantinel a trefil jej míček.
45:25
Dvořák uklidil míček pod tělo, ale ještě utržil drobný ťukec do helmy.
44:18
Mühlfait hasil gólovou situaci, kdy Kříž v zákroku na hraně velkého brankoviště nestíhal návrat zpátky do branky.
42:27
Dzierža zablokoval míček, který následně zamířil do autu.
42:06
Karel nepřesnou střelou minul branku Kříže.
40:38
Kadlec splnil svou roli obránce.
40:20
Slaný sportovně vrací balonek domácím.
40:01
Poslední buly regulérní hrací části pro Tatran.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 10 - Česká Lípa 8
40:00
39:59
Poslední dvě vteřiny třetiny už Tatran podržel míček na úrovni vlastní branky. V poslední části regulérní hrací doby nás přivítá skóre 6:0.
39:28
Chvíli po naskočení Vavrušky musel Kříž znovu zasahovat. Zároveň ještě utržil nějakou sekeru přes prsty.
39:08
Střela od Kolíska skončila v autu, takže hosté mohli vystřídat.
38:41
I ve vlastní přesilovce se ke slovu dostal zákrok Kříže.
38:17
Hostující střídačka se stává pátým hráčem na hřišti, realizační tým bouřlivě diriguje obranu.
37:22
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
37:22
Prozatím na vyloučení čisté utkání porušuje Vavruška zablokováním hole. Tatran má k dispozici dvě minuty přesilovky.
37:05
Kadlec střílí do autu, ale podle opraveného rozhodnutí rozhodčích byla střela tečována někým z Tatranu.
36:05
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Adam Tlapák (6:0).
36:05
Kreysa navyšuje náskok na 6:0
35:48
Vavruška se nevytočil a posílá míček do rohu hřiště.
34:33
Proti Tichému vyjel Kříž, Tichý ale daleko minul brankové zařízení.
33:43
Dvořák vykopnul míček z nebezpečné situace.
33:01
Kopič přiťuknul míček Němečkovi.
31:38
Navrátil trochu nesmyslně "přihrál" Křížovi, který vyrazil míček kolenem.
30:55
Po fatálu Kuby Kolíska se povedlo Křížovi v nestandardní pozici v sedě vyblokovat míček od Vavrušky.
30:03
Němeček pálil z poloviny hřiště, míček zablokoval Kadlec.
28:59
Málem vlastním gólem teď skončil souboj za brankou Tatranu. Kříž nepropustil míček na bližší tyčce, i když se sám určitě diví, jak se tam ten míček vlastně dostal a jak jej dokázal usměrnit pryč.
27:52
Meliš utíkal za míčkem do rohu na vlastní polovině, za ním se řítil Vavruška, který zabrzdil ve skluzu nohou o mantinel. Chvíli to vypadalo vážně, ale nakonec se sám zvedl. Dzierža následně sportovně vrátil míček Tatranu.
26:46
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (5:0).
26:46
Další sólo akce, tentokrát v podání Langera. DJ pustil "Pátou", protože se jednalo již o pátý gól v síti Lípy.
25:58
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
25:58
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Sebastián Rod bez asistence (4:0).
25:58
Rod sólíčkem přidal další gól pro Tatran. Domácí tak vedou už 4:0 a donutili českolipské vybrat si svůj timeout.
25:47
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Petr Novotný (3:0).
25:47
Novotný přihrál křižmo před branku, kde měl Meliš dobře postavenou florbalku.
25:24
Tichý minul branku i hřiště.
24:42
Kopič s vysokým došvihem nedokázal vyslat míček na Kříže.
24:09
Dvořák zlikvidoval tečovanou střelu od Havlase.
22:50
Dzierža pálil do natažené ruky Kříže, míček skončil v zámezí.
21:48
Opět v akci Vavruška, kdy se sám řítil na Kříže. Brankář Tatranu dokázal v sedě roztaženýma nohama zlikvidovat příležitost na snížení brankového rozdílu.
21:30
Vavruška se s míčkem neprosmýkl mezi obranou domácích.
20:15
Po standardní situaci těsně před brankou Dvořáka se dostal k míčku Havlas, který téměř skóroval. Gólu zabránila noha Dvořáka.
20:01
Po chybném buly rozhodčí přisuzují míček Tatranu.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 13 - Česká Lípa 4
20:00
19:59
Další vyloženou šanci jsme neviděli, a do druhé třetiny vstoupíme za stavu 2:0.
19:02
Brautferger po souboji skončil na zemi, branka za Dvořákem byla dlouhou dobu posunutá a brankář hostů ji nemohl srovnat do původní pozice, protože Tatran byl stále na míčku.
18:07
Standardní situace pro Lípu.
17:17
Kreysa ukradnul míček, Dvořáka však nepřekonal.
15:12
Souboj devětadvacítek (Kopič, Langer) vyhrála ta tatranská, která zablokovala střelu českolipské.
13:57
Kreysa přiťuknul míček holí florbalky, avšak nad povolenou úrovní. Rozhodčí nechali pokračovat ve hře s výhodou pro Lípu.
12:11
Papoušek trefil hruď Dvořáka, s dorážejícími hráči v červených dresech si poradila obrana hostů.
10:50
Po delší době si zákrok připisuje také Kříž, za což sklidil potlesk od své střídačky.
10:32
Brautferger rozezvonil tyčku za Dvořákem.
09:49
Dvořák zneškodnil několikrát tečovaný míček.
08:48
Novák promáchnul a netrefil míček v poměrně nebezpečné pozici pro domácí.
07:58
Švéda minul branku.
06:37
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Matěj Havlas (2:0).
06:37
Havlas zablokoval zamýšlenou přihrávku od hráče České Lípy, přihrál křižmo Brautfergerovi, který zavěsil za Dvořákova záda. Tatran odskakuje do dvoubrankového vedení.
06:20
Langer z výběhu trefuje Dvořákovu hruď.
05:43
Kalina nepropálil obranu Tatranu.
04:51
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Milan Meliš (1:0).
04:51
Kuba Kolísko byl po přihrávce Meliše tentokrát již úspěšný a otevírá skóre dnešního zápasu.
04:32
Kuba Kolísko z otočky mířil mimo branku.